Wypożyczalnia samochodów Bogatynia. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BOGATYNIA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Bogatynia

Wynajem samochodów Bogatynia tanio

Na pewno niezwykle trudno wyobrazić sobie dzisiaj życie bez samochodu. Autami codziennie docieramy do miejsca pracy, wybieramy się na podróże wakacyjne, przewozimy ciężkie przedmioty oraz załatwiamy wiele różnorodnych spraw. Niestety jednak czasem samochód może zepsuć się w najmniej odpowiednim momencie. W innym przypadku będziemy mogli potrzebować wozu gdzieś daleko od naszego miejsca zamieszkania, między innymi w trakcie podróży biznesowej. W każdym z takich przypadków z pewnością może się sprawdzić się ta wypożyczalnia samochodów Bogatynia. Jesteśmy firmą niesłychanie profesjonalną, która bardzo troszczy się o to, żeby zawsze gwarantować najlepszą osiągalną jakość usług. Oferujemy wynajem samochodów Bogatynia w bardzo atrakcyjnych cenach, jednak równocześnie troszczymy się również o świetny stan mechaniczny naszych pojazdów. Korzystanie z naszych usług będzie naprawdę komfortowe i nie wymaga spełniania ogromu formalności. Wypożyczalnia aut w Bogatyni ma samochody wielu różnorodnych klas, w tym auta dostawcze, którymi bardzo wygodnie można przewieźć ciężkie przedmioty. Z naszą firmą można między innymi załatwić ważne sprawy w mieście, dojechać na lotnisko czy dostać się w istotne miejsca z portu lotniczego bądź po prostu wygodnie wyjechać na mały urlop. Nasze pojazdy są zadbane w środku, posiadają całe ubezpieczenia, a przy tym zapewniamy szereg dodatków, dzięki jakim da się przystosować auto do własnych wymagań. Wynajem aut Bogatynia z naszą pomocą stanie się naturalnie nie tylko bardzo komfortowy i bezpieczny, jednak też niedrogi, o czym opłaca przekonać się nawet w tej chwili.

wypożyczalnia samochodów Bogatynia

Wypożyczalnia aut Bogatynia tanio

Na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje dziś sporo firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów, przez co bez wątpienia wiele osób mocno głowi się nad faktem, dlaczego to właśnie z naszej usługi opłaca się skorzystać. Przede wszystkim jako profesjonalna wypożyczalnia samochodów Bogatynia troszczymy się o to, by każdy pojazd był w dobrym stanie technicznym. Jest to niesłychanie ważne, gdyż troszcząc się o stały serwis dbamy o bezpieczeństwo swoich klientów. Pojazdy regularnie przechodzą kompleksowe badania, a przy tym przede wszystkim naprawiane są przez świetnych mechaników. Wynajem samochodów Bogatynia w naszej firmie pozostaje jednakże pomimo tego niezwykle tani, co naturalnie generuje kolejną zaletę naszej oferty. Poprzez odpowiednie prowadzenie własnej firmy udało nam się znacząco obniżyć wydatki własne, a spora popularność naszych usług powoduje, że możemy oferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Ta wypożyczalnia aut Bogatynia bardzo ceni sobie wygodę własnych klientów, czyli staramy się do granic możliwości ograniczyć sprawy formalne powiązane z wynajmem. Równocześnie pobieramy małe kaucje i za każdym razem niesiemy pomoc swym klientom w dopasowaniu usług do danych potrzeb. By w pełni sprawdzić nasze możliwości, które oferuje nasz wynajem aut Bogatynia, najlepiej jednym słowem skontaktować się z naszymi konsultantami. Udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania, postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości, jak i przede wszystkim pomożemy w dobraniu samochodu do konkretnych preferencji. Jedynie w naszej firmie będzie można tanio wynajmować dobre oraz komfortowe samochody w świetnym stanie technicznym.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Bogatynia Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Bogatynia Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Bogatynia Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Bogatynia Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bogatynia tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Bogatynia Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bogatynia Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Bogatynia Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Bogatynia Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Bogatynia Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Bogatynia Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBogatynia Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBogatynia Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Bogatynia Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Bogatynia tanio

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są wozy w dzisiejszych czasach i dlatego naszą główną misją nieustannie było to, aby dostarczać pojazdy w dobrym stanie mechanicznym, które nigdy nie zawiodą. Wypożyczalnia samochodów Bogatynia inwestuje w zakup solidnych samochodów, troszczy się o ich pełne serwisowanie, a do tego utrzymanie wnętrza w idealnym stanie. Wypożyczalnia aut Bogatynia już na starcie swego funkcjonowania chciała także maksymalnie ułatwiać wynajem, co objawia się choćby dużym ograniczeniem spraw formalnych.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Bogatynia tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Bogatynia

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl