Wypożyczalnia samochodów Bolesławiec. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BOLESŁAWIEC

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Bolesławiec

Wynajem samochodów Bolesławiec tanio

Na pewno bardzo trudno wyobrazić sobie dzisiaj życie bez samochodu. Autami codziennie jeździmy do miejsca pracy, wybieramy się na urlopy, wozimy ciężkie rzeczy oraz załatwiamy wiele innych spraw. Na nieszczęście jednak czasem samochód umie popsuć się w najmniej odpowiednim momencie. W innym przypadku możemy potrzebować pojazdu gdzieś daleko od swego miejsca zamieszkania, między innymi podczas podróży biznesowej. W każdym z takich przypadków z całą pewnością sprawdzi się ta wypożyczalnia samochodów Bolesławiec. Jesteśmy wypożyczalnią naprawdę profesjonalną, jaka bardzo dba o to, by zawsze zapewniać najlepszą osiągalną jakość usług. Oferujemy wynajem samochodów Bolesławiec w naprawdę atrakcyjnych cenach, jednak jednocześnie dbamy również o idealny stan mechaniczny wszystkich samochodów. Korzystanie z takich usług jest niesłychanie wygodne i nie wymaga spełniania ogromu formalności. Wypożyczalnia aut Bolesławiec ma auta wielu różnych klas, w tym pojazdy dostawcze, którymi niezwykle wygodnie będzie można przewozić ciężkie rzeczy. Z nami można na przykład załatwić istotne sprawy w mieście, przybyć na lotnisko albo dojechać w istotne miejsca z lotniska bądź po prostu komfortowo wyjechać na drobny urlop. Wszystkie samochody są zadbane we wnętrzu, posiadają pełne ubezpieczenia, a do tego dostarczamy mnóstwo dodatków, dzięki którym można przystosować pojazd do prywatnych preferencji. Wynajem aut Bolesławiec z naszą pomocą staje się naturalnie nie tylko niezwykle komfortowy i bezpieczny, ale też niedrogi, o czym warto przekonać się na własnej skórze chociażby teraz.

wypożyczalnia samochodów Bolesławiec

Wypożyczalnia aut Bolesławiec tanio

W branży funkcjonuje dzisiaj sporo firm trudniących się wypożyczaniem pojazdów, przez co z pewnością mnóstwo osób poważnie zastanawia się nad faktem, dlaczego to właśnie z tej usługi warto skorzystać. Przede wszystkim jako dobra wypożyczalnia samochodów Bolesławiec dbamy o to, by każdy pojazd był w dobrym stanie technicznym. Jest to naprawdę ważne, ponieważ troszcząc się o stały serwis troszczymy się o bezpieczeństwo wszystkich klientów. Pojazdy regularnie przechodzą kompleksowe przeglądy, jak i oczywiście serwisowane są przez fachowych mechaników. Wynajem samochodów Bolesławiec w tej firmie będzie jednak mimo tego niezwykle niedrogi, co naturalnie generuje następną zaletę tej oferty. Poprzez odpowiednie prowadzenie naszej firmy byliśmy w stanie poważnie zmniejszyć koszty własne, a ogromna popularność naszych usług powoduje, że jesteśmy w stanie zapewniać atrakcyjniejsze ceny niż nasza konkurencja. Ta wypożyczalnia aut Bolesławiec bardzo ceni sobie wygodę własnych klientów, czyli staramy się do maksimum zmniejszyć sprawy formalne związane z wynajmowaniem. Równocześnie pobieramy małe kaucje oraz w każdym przypadku niesiemy pomoc naszym klientom w dopasowaniu oferty do konkretnych wymagań. Aby całkowicie sprawdzić wszystkie usługi, jakie zapewnia ten wynajem aut Bolesławiec, najrozsądniej jednym słowem podjąć się kontaktu z naszymi konsultantami. Udzielimy kompleksowych wyjaśnień na wszystkie pytania, postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości, jak i przede wszystkim pomożemy w dobraniu pojazdu do konkretnych preferencji. Jedynie w naszej firmie można za niską cenę wypożyczać nowoczesne oraz komfortowe pojazdy w doskonałym stanie technicznym.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Bolesławiec Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Bolesławiec Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Bolesławiec Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Bolesławiec Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bolesławiec tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Bolesławiec Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bolesławiec Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Bolesławiec Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Bolesławiec Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Bolesławiec Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Bolesławiec Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBolesławiec Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBolesławiec Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Bolesławiec Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Bolesławiec tanio

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są pojazdy w współczesnych czasach i dlatego naszą główną misją nieustannie było to, by zapewniać auta w idealnym stanie mechanicznym, jakie absolutnie nie zawiodą. Wypożyczalnia samochodów Bolesławiec inwestuje w zakup dobrych samochodów, troszczy się o ich regularne serwisowanie, a do tego zachowanie wnętrza w idealnym stanie. Wypożyczalnia aut Bolesławiec już na starcie swego istnienia chciała także jak najbardziej uprościć wynajem, co objawia się choćby dużym ograniczeniem spraw formalnych.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Bolesławiec tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Bolesławiec

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl