Wypożyczalnia samochodów Jelcz-Laskowice. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW JELCZ-LASKOWICE

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Jelcz-Laskowice

Wynajem samochodów Jelcz-Laskowice tanio

Z pewnością bardzo trudno wyobrazić sobie dzisiaj funkcjonowanie bez wozu. Samochodami dzień w dzień docieramy do miejsca pracy, wyjeżdżamy na podróże wakacyjne, przewozimy ciężkie rzeczy oraz załatwiamy wiele różnorodnych spraw. Niestety jednak czasem wóz może zepsuć się w najmniej odpowiednim momencie. W kolejnym przypadku możemy potrzebować wozu gdzieś daleko od swojego miejsca zamieszkania, na przykład w trakcie podróży służbowej. W każdym z takich sytuacji z pewnością sprawdzi się ta wypożyczalnia samochodów Jelcz-Laskowice. Jesteśmy wypożyczalnią niesłychanie profesjonalną, jaka naprawdę troszczy się o to, żeby za każdym razem gwarantować najwyższą możliwą jakość usług. Oferujemy wynajem samochodów Jelcz-Laskowice w niezwykle przystępnych cenach, ale jednocześnie dbamy też o idealny stan mechaniczny wszystkich samochodów. Korzystanie z tych usług będzie niesłychanie wygodne oraz nie wymaga spełniania szeregu formalności. Wypożyczalnia aut Jelcz-Laskowice posiada pojazdy wielu różnorodnych klas, w tym samochody dostawcze, którymi niezwykle komfortowo będzie można przewieźć duże przedmioty. Z nami można chociażby załatwić ważne sprawy w mieście, przybyć na lotnisko bądź dojechać w ważne miejsca z lotniska albo po prostu komfortowo wyjechać na krótki urlop. Nasze wozy pozostają zadbane we wnętrzu, posiadają całe ubezpieczenia, a przy tym dostarczamy szereg dodatków, dzięki jakim będzie można dopasować auto do swoich potrzeb. Wynajem aut Jelcz-Laskowice z tą pomocą stanie się nie tylko bardzo komfortowy i pewny, lecz także niedrogi, o czym opłaca przekonać się chociażby teraz.

wypożyczalnia samochodów Jelcz-Laskowice

Wypożyczalnia aut Jelcz-Laskowice tanio

W branży działa dzisiaj mnóstwo firm trudniących się wypożyczaniem pojazdów, przez co bez wątpienia wiele ludzi mocno zastanawia się nad tym, dlaczego to właśnie z naszej oferty opłaca się skorzystać. Przede wszystkim jako dobra wypożyczalnia samochodów Jelcz-Laskowice dbamy o to, by każdy wóz pozostawał w doskonałym stanie mechanicznym. Jest to naprawdę istotne, bowiem troszcząc się o regularny serwis dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Pojazdy regularnie przechodzą kompleksowe przeglądy, a przy tym oczywiście naprawiane są przez profesjonalnych mechaników. Wynajem samochodów Jelcz-Laskowice w tej firmie pozostaje jednakże pomimo tego bardzo niedrogi, co oczywiście stanowi kolejną zaletę tej propozycji. Poprzez dobre kierowanie naszej firmy byliśmy w stanie znacząco obniżyć koszty własne, a duża popularność naszych usług powoduje, iż jesteśmy w stanie zapewniać niższe ceny niż nasza konkurencja. Ta wypożyczalnia aut Jelcz-Laskowice niezwykle ceni sobie komfort własnych klientów, a więc staramy się do maksimum zmniejszyć formalności związane z wynajmem. Równocześnie pobieramy niewielkie kaucje i zawsze niesiemy pomoc swoim klientom w dopasowaniu usług do danych preferencji. By w pełni sprawdzić wszystkie usługi, które zapewnia nasz wynajem aut Jelcz-Laskowice, warto zwyczajnie skontaktować się z naszymi konsultantami. Udzielimy kompleksowych odpowiedzi na wszystkie pytania, spróbujemy rozwiać wszelkie wątpliwości, a do tego oczywiście pomożemy w dobraniu pojazdu do danych preferencji. Jedynie u nas można tanio wynajmować nowoczesne oraz wygodne auta w świetnym stanie mechanicznym.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Jelcz-Laskowice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Jelcz-Laskowice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Jelcz-Laskowice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Jelcz-Laskowice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jelcz-Laskowice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Jelcz-Laskowice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jelcz-Laskowice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Jelcz-Laskowice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Jelcz-Laskowice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Jelcz-Laskowice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Jelcz-Laskowice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikJelcz-Laskowice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikJelcz-Laskowice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Jelcz-Laskowice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Jelcz-Laskowice tanio

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są samochody w współczesnych czasach i dlatego naszą podstawową misją od początku było to, aby dostarczać samochody w idealnym stanie mechanicznym, jakie absolutnie nie zawiodą. Wypożyczalnia samochodów Jelcz-Laskowice realizuje inwestycje w kupno dobrych samochodów, troszczy się o ich regularne serwisowanie, a do tego zachowanie wnętrza w idealnym stanie. Wypożyczalnia aut Jelcz-Laskowice już na starcie swojego funkcjonowania chciała także jak najbardziej uprościć wynajem, co skutkuje chociażby dużym ograniczeniem spraw formalnych.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Jelcz-Laskowice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Jelcz-Laskowice

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl