Wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW JELENIA GÓRA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Jelenia Góra

Wynajem samochodów Jelenia Góra tanio

Na pewno niezwykle ciężko wyobrazić sobie obecnie funkcjonowanie bez pojazdu. Autami dzień w dzień jeździmy do pracy, wybieramy się na urlopy, wozimy ciężkie przedmioty i załatwiamy wiele innych spraw. Na nieszczęście jednak czasem wóz umie popsuć się w najmniej odpowiednim momencie. W kolejnym przypadku możemy potrzebować pojazdu gdzieś daleko od naszego miejsca zamieszkania, chociażby w czasie podróży biznesowej. W każdym z tych przypadków z pewnością może się sprawdzić się ta wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra. Jesteśmy firmą naprawdę profesjonalną, która naprawdę troszczy się o to, żeby w każdym przypadku zapewniać najwyższą możliwą jakość usług. Zapewniamy wynajem samochodów Jelenia Góra w bardzo przystępnych cenach, ale jednocześnie dbamy też o świetny stan techniczny wszystkich pojazdów. Korzystanie z tych usług będzie naprawdę komfortowe oraz nie wymaga realizowania ogromu spraw formalnych. Wypożyczalnia aut Jelenia Góra posiada pojazdy wielu różnych klas, w tym pojazdy dostawcze, jakimi naprawdę wygodnie będzie można przewozić ciężkie przedmioty. Z naszą firmą można chociażby załatwić ważne sprawy w mieście, dojechać do portu lotniczego bądź dostać się w ważne miejsca z portu lotniczego lub zwyczajnie bezproblemowo wyjechać na krótki urlop. Nasze wozy pozostają zadbane we wnętrzu, mają kompletne ubezpieczenia, a do tego dostarczamy wiele dodatków, dzięki którym będzie można dopasować pojazd do swoich preferencji. Wynajem aut Jelenia Góra z tą pomocą będzie nie tylko niezwykle wygodny oraz bezpieczny, jednak również tani, o czym warto przekonać się nawet teraz.

wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra

Wypożyczalnia aut Jelenia Góra tanio

W branży funkcjonuje dzisiaj dużo firm zajmujących się wypożyczaniem pojazdów, przez co bez wątpienia wiele osób mocno głowi się nad tym, z jakiego powodu to właśnie z naszej oferty opłaca się skorzystać. Po pierwsze jako dobra wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra troszczymy się o to, by każdy pojazd pozostawał w idealnym stanie mechanicznym. Jest to naprawdę ważne, bowiem troszcząc się o regularny serwis troszczymy się o bezpieczeństwo swoich klientów. Pojazdy regularnie przechodzą kompleksowe badania, a przy tym przede wszystkim serwisowane są przez profesjonalnych mechaników. Wynajem samochodów Jelenia Góra w tej firmie pozostaje jednak mimo tego niezwykle tani, co oczywiście stanowi następną zaletę naszej propozycji. Poprzez odpowiednie prowadzenie naszej firmy byliśmy w stanie znacząco obniżyć wydatki własne, a duża popularność naszych usług powoduje, iż możemy oferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Ta wypożyczalnia aut Jelenia Góra bardzo ceni sobie komfort własnych klientów, przez co staramy się do maksimum zmniejszyć sprawy formalne związane z wypożyczaniem. Jednocześnie pobieramy małe kaucje i za każdym razem pomagamy swym klientom w dopasowaniu oferty do danych potrzeb. By w pełni poznać nasze usługi, które oferuje ten wynajem aut Jelenia Góra, najrozsądniej jednym słowem podjąć się kontaktu z profesjonalnymi pracownikami. Udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie zapytania, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, a do tego przede wszystkim będziemy pomagać w dobraniu pojazdu do konkretnych potrzeb. Jedynie w naszej firmie będzie można tanio wypożyczać dobre oraz komfortowe auta w doskonałym stanie mechanicznym.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Jelenia Góra Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Jelenia Góra Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Jelenia Góra Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Jelenia Góra Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Jelenia Góra Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Jelenia Góra Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Jelenia Góra Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Jelenia Góra Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikJelenia Góra Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikJelenia Góra Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Jelenia Góra Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Jelenia Góra tanio

Mamy pełną świadomość tego, jak istotne mogą być pojazdy w dzisiejszych czasach i w związku z tym naszą główną misją nieustannie było to, żeby zapewniać pojazdy w dobrym stanie mechanicznym, jakie nigdy nie zawiodą. Wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra realizuje inwestycje w zakup solidnych pojazdów, dba o ich stałe serwisowanie, a do tego utrzymanie wnętrza w świetnym stanie. Wypożyczalnia aut Jelenia Góra już na starcie swego istnienia chciała też jak najbardziej uprościć wynajem, co objawia się choćby dużym ograniczeniem spraw formalnych.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Jelenia Góra tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Jelenia Góra

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl