Wypożyczalnia samochodów Kamienna Góra. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KAMIENNA GÓRA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Kamienna Góra

Wynajem samochodów Kamienna Góra tanio

Z pewnością naprawdę ciężko wyobrazić sobie obecnie funkcjonowanie bez pojazdu. Samochodami każdego dnia docieramy do pracy, wybieramy się na wakacje, przewozimy ciężkie rzeczy i załatwiamy wiele różnorodnych spraw. Na nieszczęście jednak czasem pojazd potrafi popsuć się w najmniej dogodnym momencie. W kolejnym przypadku będziemy mogli potrzebować pojazdu gdzieś daleko od naszego miejsca zamieszkania, między innymi w czasie podróży biznesowej. W dowolnym z takich przypadków z pewnością może się sprawdzić się ta wypożyczalnia samochodów Kamienna Góra. Jesteśmy firmą niezwykle doświadczoną, która bardzo troszczy się o to, żeby w każdym przypadku zapewniać najwyższą osiągalną jakość usług. Oferujemy wynajem samochodów Kamienna Góra w bardzo dobrych ofertach cenowych, lecz równocześnie troszczymy się także o doskonały stan techniczny naszych pojazdów. Korzystanie z naszych usług będzie niezwykle komfortowe i nie wymaga realizowania ogromu formalności. Wypożyczalnia aut Kamienna Góra posiada samochody wielu różnych klas, w tym samochody dostawcze, jakimi naprawdę komfortowo można przewozić gabarytowe przedmioty. Z nami można chociażby załatwić istotne sprawy w mieście, przybyć na lotnisko czy dostać się w istotne miejsca z lotniska lub zwyczajnie wygodnie wyjechać na krótki urlop. Wszystkie pojazdy pozostają zadbane w środku, posiadają całe ubezpieczenia, a do tego zapewniamy szereg dodatków, dzięki jakim można przystosować pojazd do swoich potrzeb. Wynajem aut Kamienna Góra z taką pomocą będzie nie tylko bardzo wygodny i pewny, lecz również niedrogi, o czym opłaca przekonać się chociażby w tej chwili.

wypożyczalnia samochodów Kamienna Góra

Wypożyczalnia aut Kamienna Góra tanio

Na rynku działa dzisiaj mnóstwo firm zajmujących się wynajmowaniem aut, z racji czego na pewno mnóstwo osób mocno zastanawia się nad faktem, z jakiego powodu to właśnie z naszej usługi warto skorzystać. Po pierwsze jako dobra wypożyczalnia samochodów Kamienna Góra dbamy o to, by każdy wóz pozostawał w idealnym stanie mechanicznym. Jest to niesłychanie ważne, gdyż troszcząc się o stały serwis dbamy o poczucie bezpieczeństwa swoich klientów. Samochody regularnie przechodzą kompleksowe przeglądy, a przy tym przede wszystkim naprawiane są przez fachowych mechaników. Wynajem samochodów Kamienna Góra w naszej firmie jest jednakże mimo tego bardzo niedrogi, co oczywiście stanowi następną zaletę tej oferty. Poprzez dobre kierowanie własnej firmy udało nam się poważnie obniżyć koszty własne, a wysoka popularność naszych usług sprawia, iż możemy zapewniać niższe ceny aniżeli nasza konkurencja. Nasza wypożyczalnia aut Kamienna Góra naprawdę ceni sobie komfort klientów, a więc staramy się do maksimum zmniejszyć formalności związane z wynajmowaniem. Jednocześnie pobieramy niewielkie kaucje oraz za każdym razem niesiemy pomoc swoim klientom w dopasowaniu usług do danych preferencji. Żeby w pełni poznać nasze usługi, które zapewnia nasz wynajem aut Kamienna Góra, warto jednym słowem podjąć się kontaktu z profesjonalnymi pracownikami. Udzielimy pełnych odpowiedzi na wszelkie zapytania, postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości, jak i oczywiście będziemy pomagać w dobraniu pojazdu do danych potrzeb. Tylko u nas można tanio wypożyczać dobre oraz wygodne pojazdy w świetnym stanie technicznym.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kamienna Góra Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kamienna Góra Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kamienna Góra Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kamienna Góra Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kamienna Góra tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kamienna Góra Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kamienna Góra Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kamienna Góra Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kamienna Góra Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kamienna Góra Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kamienna Góra Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKamienna Góra Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKamienna Góra Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kamienna Góra Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Kamienna Góra tanio

Mamy pełną świadomość tego, jak istotne mogą być wozy w dzisiejszych czasach i w związku z tym naszą główną misją nieustannie było to, żeby dostarczać auta w dobrym stanie mechanicznym, które absolutnie nie zawiodą. Wypożyczalnia samochodów Kamienna Góra inwestuje w kupno nowoczesnych samochodów, troszczy się o ich pełne serwisowanie, a do tego utrzymanie wnętrza w idealnym stanie. Wypożyczalnia aut Kamienna Góra już na starcie własnego istnienia chciała też jak najbardziej uprościć wynajem, co objawia się na przykład znaczącym ograniczeniem formalności.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Kamienna Góra tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Kamienna Góra

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl