Wypożyczalnia samochodów Kłodzko. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KŁODZKO

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Kłodzko

Wynajem samochodów Kłodzko tanio

Z pewnością niezwykle ciężko wyobrazić sobie dziś życie bez samochodu. Autami dzień w dzień jeździmy do miejsca pracy, wyjeżdżamy na wakacje, przewozimy ciężkie rzeczy i załatwiamy dużo różnorodnych spraw. Niestety jednak niekiedy pojazd może popsuć się w najmniej odpowiednim momencie. W innym przypadku możemy potrzebować wozu gdzieś daleko od naszego miejsca zamieszkania, na przykład podczas podróży służbowej. W każdym z owych sytuacji bez wątpienia sprawdzi się nasza wypożyczalnia samochodów Kłodzko. Jesteśmy firmą niesłychanie profesjonalną, jaka naprawdę troszczy się o to, żeby zawsze gwarantować najlepszą osiągalną jakość usług. Zapewniamy wynajem samochodów Kłodzko w bardzo dobrych cenach, lecz jednocześnie dbamy także o świetny stan techniczny naszych pojazdów. Korzystanie z tych usług będzie naprawdę komfortowe oraz nie wymaga spełniania szeregu formalności. Wypożyczalnia aut Kłodzko ma samochody wielu różnych klas, w tym pojazdy dostawcze, którymi niezwykle komfortowo można przewozić ciężkie rzeczy. Z naszą firmą można chociażby załatwić ważne sprawy na terenie miasta, dojechać na lotnisko albo dojechać w ważne miejsca z portu lotniczego lub zwyczajnie wygodnie wyjechać na drobny urlop. Nasze samochody pozostają zadbane we wnętrzu, posiadają pełne ubezpieczenia, a przy tym dostarczamy mnóstwo dodatków, dzięki którym da się przystosować pojazd do swoich preferencji. Wynajem aut Kłodzko z tą pomocą staje się nie tylko bardzo komfortowy i bezpieczny, jednak też tani, o czym warto przekonać się na własnej skórze nawet w tej chwili.

wypożyczalnia samochodów Kłodzko

Wypożyczalnia aut Kłodzko tanio

Na rynku funkcjonuje dziś sporo firm zajmujących się wypożyczaniem aut, w związku z czym bez wątpienia mnóstwo ludzi poważnie głowi się nad tym, dlaczego to właśnie z naszej oferty opłaca się skorzystać. Po pierwsze jako dobra wypożyczalnia samochodów Kłodzko dbamy o to, żeby każdy wóz był w dobrym stanie technicznym. Będzie to niezwykle ważne, bowiem troszcząc się o stały serwis troszczymy się o poczucie bezpieczeństwa swoich klientów. Pojazdy często przechodzą pełne przeglądy, a przy tym oczywiście serwisowane są przez świetnych mechaników. Wynajem samochodów Kłodzko w tej firmie będzie jednakże pomimo tego bardzo tani, co oczywiście generuje kolejną zaletę tej oferty. Poprzez dobre kierowanie naszej firmy byliśmy w stanie znacząco zmniejszyć koszty własne, a ogromna popularność naszych usług powoduje, że możemy gwarantować niższe ceny aniżeli nasza konkurencja. Nasza wypożyczalnia aut Kłodzko naprawdę ceni sobie komfort klientów, a więc staramy się do maksimum zmniejszyć sprawy formalne powiązane z wynajmem. Jednocześnie pobieramy niskie kaucje oraz za każdym razem pomagamy naszym klientom w przystosowaniu usług do danych preferencji. By maksymalnie poznać wszystkie możliwości, które oferuje ten wynajem aut Kłodzko, najlepiej jednym słowem podjąć się kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielimy pełnych wyjaśnień na wszystkie pytania, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, jak i oczywiście będziemy pomagać w dobraniu pojazdu do danych potrzeb. Tylko u nas będzie można tanio wypożyczać dobre oraz wygodne auta w doskonałym stanie mechanicznym.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kłodzko Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kłodzko Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kłodzko Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kłodzko Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kłodzko Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kłodzko Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kłodzko Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kłodzko Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kłodzko Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKłodzko Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKłodzko Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kłodzko Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Kłodzko tanio

Mamy pełną świadomość tego, jak istotne mogą być wozy w współczesnych czasach i dlatego naszą główną misją nieustannie było to, żeby zapewniać pojazdy w doskonałym stanie mechanicznym, które nigdy nie zawiodą. Wypożyczalnia samochodów Kłodzko inwestuje w kupno dobrych pojazdów, troszczy się o ich stałe serwisowanie, a do tego zachowanie wnętrza w nienagannym stanie. Wypożyczalnia aut Kłodzko od samego początku swojego istnienia chciała także jak najbardziej ułatwiać proces wynajmu, co skutkuje choćby znaczącym ograniczeniem formalności.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Kłodzko tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Kłodzko

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl