Wypożyczalnia samochodów Legnica. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LEGNICA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Legnica

Wynajem samochodów Legnica tanio

Na pewno naprawdę trudno wyobrazić sobie dzisiaj życie bez wozu. Autami codziennie docieramy do pracy, wyjeżdżamy na wakacje, wozimy ciężkie przedmioty oraz załatwiamy wiele różnorodnych spraw. Na nieszczęście jednak czasem pojazd może zepsuć się w najmniej dogodnym momencie. W kolejnym przypadku możemy potrzebować wozu gdzieś daleko od swego miejsca zamieszkania, na przykład w trakcie podróży biznesowej. W każdym z owych sytuacji z pewnością sprawdzi się nasza wypożyczalnia samochodów Legnica. Jesteśmy firmą niesłychanie profesjonalną, jaka bardzo troszczy się o to, żeby za każdym razem zapewniać najlepszą osiągalną jakość usług. Oferujemy wynajem samochodów Legnica w niezwykle konkurencyjnych cenach, ale równocześnie troszczymy się również o doskonały stan techniczny naszych samochodów. Korzystanie z naszych usług jest niesłychanie wygodne i nie wymaga spełniania szeregu formalności. Wypożyczalnia aut Legnica ma pojazdy wielu różnorodnych klas, w tym wozy dostawcze, jakimi niezwykle wygodnie można przewieźć gabarytowe rzeczy. Z naszą firmą można między innymi załatwić istotne sprawy w mieście, przybyć do portu lotniczego albo dojechać w ważne miejsca z portu lotniczego bądź zwyczajnie bezproblemowo wyjechać na mały urlop. Nasze wozy pozostają zadbane we wnętrzu, posiadają kompletne ubezpieczenia, a przy tym zapewniamy wiele dodatków, dzięki którym można przystosować pojazd do własnych wymagań. Wynajem aut Legnica z tą pomocą stanie się naturalnie nie tylko bardzo wygodny i bezpieczny, jednak także niedrogi, o czym warto przekonać się na własnej skórze chociażby teraz.

wypożyczalnia samochodów Legnica

Wypożyczalnia aut Legnica tanio

Na rynku motoryzacyjnym działa dziś wiele firm zajmujących się wynajmowaniem pojazdów, w związku z czym bez wątpienia dużo osób poważnie głowi się nad faktem, z jakiego powodu to właśnie z tej usługi opłaca się skorzystać. Po pierwsze jako profesjonalna wypożyczalnia samochodów Legnica dbamy o to, by każdy wóz był w dobrym stanie technicznym. Będzie to niesłychanie istotne, ponieważ dbając o regularny serwis troszczymy się o poczucie bezpieczeństwa naszych klientów. Pojazdy często przechodzą pełne przeglądy, a przy tym oczywiście naprawiane są przez świetnych mechaników. Wynajem samochodów Legnica w naszej firmie będzie jednakże pomimo tego niezwykle niedrogi, co naturalnie generuje kolejną zaletę tej propozycji. Poprzez dobre prowadzenie naszej firmy byliśmy w stanie znacząco zmniejszyć koszty własne, a duża popularność naszych usług powoduje, iż możemy oferować niższe ceny niż konkurencja. Nasza wypożyczalnia aut Legnica bardzo ceni sobie wygodę klientów, czyli staramy się do granic możliwości ograniczyć formalności powiązane z wynajmowaniem. Jednocześnie pobieramy niewielkie kaucje oraz zawsze pomagamy swoim klientom w dopasowaniu usług do konkretnych potrzeb. By całkowicie poznać nasze możliwości, które zapewnia nasz wynajem aut Legnica, najrozsądniej zwyczajnie podjąć się kontaktu z profesjonalnymi pracownikami. Udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszystkie zapytania, spróbujemy rozwiać wszystkie wątpliwości, jak i przede wszystkim będziemy pomagać w dobraniu samochodu do danych preferencji. Tylko u nas można za niską cenę wypożyczać nowoczesne i wygodne pojazdy w doskonałym stanie technicznym.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Legnica Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Legnica Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Legnica Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Legnica Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Legnica Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Legnica Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Legnica Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Legnica Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Legnica Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Legnica Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLegnica Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLegnica Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Legnica Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Legnica tanio

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne mogą być auta w współczesnych czasach i dlatego naszą podstawową misją nieustannie było to, żeby zapewniać pojazdy w świetnym stanie mechanicznym, które nigdy nie zawiodą. Wypożyczalnia samochodów Legnica inwestuje w kupno solidnych pojazdów, troszczy się o ich pełne serwisowanie, a do tego utrzymanie wnętrza w idealnym stanie. Wypożyczalnia aut Legnica już na starcie swego funkcjonowania chciała także maksymalnie uprościć wynajem, co objawia się choćby znaczącym ograniczeniem spraw formalnych.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Legnica tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Legnica

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl