Wypożyczalnia samochodów Lubin. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LUBIN

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Lubin

Wynajem samochodów Lubin tanio

Na pewno niezwykle trudno wyobrazić sobie dziś życie bez pojazdu. Autami codziennie docieramy do miejsca pracy, wybieramy się na wakacje, wozimy gabarytowe rzeczy oraz załatwiamy mnóstwo różnorodnych spraw. Niestety jednak niekiedy samochód potrafi zepsuć się w najmniej odpowiednim momencie. W innym przypadku możemy potrzebować wozu gdzieś daleko od naszego miejsca zamieszkania, między innymi w czasie podróży biznesowej. W dowolnym z tych przypadków z pewnością sprawdzi się ta wypożyczalnia samochodów Lubin. Jesteśmy firmą naprawdę profesjonalną, która bardzo dba o to, żeby zawsze zapewniać najlepszą możliwą jakość usług. Zapewniamy wynajem samochodów Lubin w bardzo dobrych ofertach cenowych, lecz jednocześnie dbamy też o doskonały stan mechaniczny wszystkich pojazdów. Korzystanie z takich usług będzie niezwykle komfortowe i nie wymaga realizowania ogromu spraw formalnych. Wypożyczalnia aut Lubin ma auta wielu różnorodnych klas, w tym samochody dostawcze, jakimi bardzo wygodnie można przewieźć gabarytowe rzeczy. Z naszą firmą można na przykład załatwić istotne sprawy na terenie miasta, przybyć do portu lotniczego lub dostać się w istotne miejsca z lotniska lub po prostu bezproblemowo wyjechać na drobny urlop. Nasze wozy pozostają zadbane we wnętrzu, mają całe ubezpieczenia, a do tego oferujemy szereg dodatków, dzięki którym da się przystosować samochód do własnych preferencji. Wynajem aut Lubin z naszą pomocą stanie się naturalnie nie tylko bardzo wygodny oraz bezpieczny, jednak również tani, o czym opłaca przekonać się na własnej skórze nawet w tej chwili.

wypożyczalnia samochodów Lubin

Wypożyczalnia aut Lubin tanio

Na rynku motoryzacyjnym działa dziś wiele firm trudniących się wynajmowaniem pojazdów, przez co na pewno dużo ludzi mocno zastanawia się nad tym, z jakiego powodu to właśnie z tej usługi opłaca się skorzystać. Po pierwsze jako profesjonalna wypożyczalnia samochodów Lubin troszczymy się o to, żeby każdy wóz był w doskonałym stanie technicznym. Będzie to niezwykle ważne, bowiem dbając o stały serwis troszczymy się o poczucie bezpieczeństwa naszych klientów. Samochody często przechodzą pełne przeglądy, a przy tym przede wszystkim serwisowane są przez doświadczonych mechaników. Wynajem samochodów Lubin w tej firmie będzie jednak pomimo tego bardzo niedrogi, co naturalnie generuje następną zaletę naszej propozycji. Poprzez odpowiednie kierowanie naszej firmy udało nam się znacząco obniżyć wydatki własne, a duża popularność naszych usług sprawia, iż jesteśmy w stanie zapewniać atrakcyjniejsze ceny aniżeli nasza konkurencja. Nasza wypożyczalnia aut Lubin naprawdę ceni sobie wygodę własnych klientów, czyli chcemy do granic możliwości ograniczyć formalności powiązane z wypożyczaniem. Równocześnie pobieramy małe kaucje i zawsze niesiemy pomoc swym klientom w przystosowaniu oferty do konkretnych preferencji. Aby maksymalnie sprawdzić nasze usługi, które zapewnia ten wynajem aut Lubin, warto zwyczajnie skontaktować się z naszymi konsultantami. Udzielimy kompleksowych odpowiedzi na wszystkie pytania, postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości, jak i przede wszystkim będziemy pomagać w dobraniu samochodu do danych preferencji. Jedynie w naszej firmie będzie można za niską cenę wypożyczać dobre i wygodne samochody w świetnym stanie technicznym.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Lubin Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Lubin Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Lubin Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Lubin Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Lubin Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lubin Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Lubin Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Lubin Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Lubin Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Lubin Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLubin Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLubin Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Lubin Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Lubin tanio

Mamy pełną świadomość tego, jak ważne są auta w dzisiejszych czasach i z tego powodu naszą główną misją zawsze było to, by zapewniać auta w dobrym stanie technicznym, jakie nigdy nie zawiodą. Wypożyczalnia samochodów Lubin inwestuje w kupno nowoczesnych samochodów, dba o ich regularne serwisowanie, a do tego utrzymanie wnętrza w idealnym stanie. Wypożyczalnia aut Lubin już na starcie swego istnienia chciała również jak najbardziej ułatwiać wynajem, co skutkuje na przykład znaczącym ograniczeniem formalności.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Lubin tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Lubin

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl