Wypożyczalnia samochodów Nowa Ruda. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW NOWA RUDA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Nowa Ruda

Wynajem samochodów Nowa Ruda tanio

Z pewnością naprawdę trudno wyobrazić sobie dziś życie bez samochodu. Samochodami codziennie docieramy do naszej pracy, wyjeżdżamy na wakacje, przewozimy ciężkie rzeczy i załatwiamy mnóstwo różnorodnych spraw. Na nieszczęście jednak niekiedy pojazd umie zepsuć się w najmniej odpowiednim momencie. W innym przypadku będziemy mogli potrzebować samochodu gdzieś daleko od swego miejsca zamieszkania, między innymi w trakcie podróży służbowej. W każdym z takich sytuacji z pewnością może się sprawdzić się ta wypożyczalnia samochodów Nowa Ruda. Jesteśmy firmą niezwykle profesjonalną, która naprawdę troszczy się o to, aby za każdym razem zapewniać najlepszą osiągalną jakość usług. Zapewniamy wynajem samochodów Nowa Ruda w niezwykle atrakcyjnych ofertach cenowych, jednak jednocześnie troszczymy się także o dobry stan techniczny wszystkich pojazdów. Korzystanie z takich usług jest naprawdę komfortowe i nie wymaga spełniania szeregu formalności. Wypożyczalnia aut Nowa Ruda posiada pojazdy wielu różnorodnych klas, w tym auta dostawcze, którymi niezwykle komfortowo można przewieźć duże rzeczy. Z nami będzie można chociażby załatwić istotne sprawy w mieście, przybyć na lotnisko bądź dostać się w ważne miejsca z lotniska albo po prostu komfortowo wyjechać na drobny urlop. Wszystkie wozy pozostają zadbane w środku, mają pełne ubezpieczenia, a do tego zapewniamy mnóstwo dodatków, dzięki jakim da się przystosować samochód do swoich potrzeb. Wynajem aut Nowa Ruda z tą pomocą staje się nie tylko bardzo wygodny oraz pewny, ale też tani, o czym opłaca przekonać się już teraz.

wypożyczalnia samochodów Nowa Ruda

Wypożyczalnia aut Nowa Ruda tanio

Na rynku funkcjonuje dzisiaj mnóstwo firm zajmujących się wypożyczaniem aut, z racji czego na pewno dużo osób poważnie zastanawia się nad faktem, dlaczego to właśnie z naszej usługi opłaca się skorzystać. Przede wszystkim jako fachowa wypożyczalnia samochodów Nowa Ruda dbamy o to, aby każdy wóz pozostawał w dobrym stanie mechanicznym. Będzie to niesłychanie istotne, ponieważ dbając o regularny serwis troszczymy się o bezpieczeństwo swoich klientów. Samochody często przechodzą kompleksowe przeglądy, jak i oczywiście serwisowane są przez świetnych mechaników. Wynajem samochodów Nowa Ruda w tej firmie jest jednakże pomimo tego bardzo tani, co oczywiście generuje następną zaletę naszej propozycji. Poprzez dobre prowadzenie naszej firmy udało nam się poważnie obniżyć wydatki własne, a ogromna popularność naszych usług powoduje, że jesteśmy w stanie oferować niższe ceny niż nasza konkurencja. Ta wypożyczalnia aut Nowa Ruda niezwykle ceni sobie wygodę własnych klientów, przez co staramy się do granic możliwości ograniczyć formalności związane z wynajmowaniem. Równocześnie pobieramy niskie kaucje i za każdym razem niesiemy pomoc swoim klientom w przystosowaniu oferty do danych wymagań. Żeby w pełni sprawdzić nasze usługi, które oferuje nasz wynajem aut Nowa Ruda, najlepiej po prostu podjąć się kontaktu z profesjonalnymi pracownikami. Udzielimy szczegółowych wyjaśnień na wszystkie pytania, postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości, a do tego przede wszystkim pomożemy w dobraniu samochodu do konkretnych potrzeb. Tylko w naszej firmie będzie można za niską cenę wypożyczać nowoczesne i wygodne pojazdy w świetnym stanie technicznym.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Nowa Ruda Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Nowa Ruda Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Nowa Ruda Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Nowa Ruda Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowa Ruda tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Nowa Ruda Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowa Ruda Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Nowa Ruda Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Nowa Ruda Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Nowa Ruda Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Nowa Ruda Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikNowa Ruda Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikNowa Ruda Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Nowa Ruda Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Nowa Ruda tanio

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne mogą być samochody w dzisiejszych czasach i dlatego naszą główną misją od początku było to, aby oferować samochody w dobrym stanie technicznym, jakie absolutnie nie zawiodą. Wypożyczalnia samochodów Nowa Ruda realizuje inwestycje w kupno nowoczesnych samochodów, dba o ich pełne serwisowanie, a przy tym zachowanie wnętrza w idealnym stanie. Wypożyczalnia aut Nowa Ruda już na starcie swojego istnienia chciała także maksymalnie uprościć proces wynajmu, co objawia się na przykład znaczącym ograniczeniem formalności.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Nowa Ruda tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Nowa Ruda

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl