Wypożyczalnia samochodów Polkowice. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW POLKOWICE

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Polkowice

Wynajem samochodów Polkowice tanio

Dzięki usłudze ekspresowego oraz taniego wynajęcia wozu będzie można między innymi bezproblemowo podróżować z lotniska do wszystkich istotnych miejsc związanych ze spotkaniem firmowym. To również świetne wyjście gdy będziemy chcieli zwiedzić miasto oraz oczywiście okolice czy zwyczajnie wybrać się na weekend. Wynajem świetnie sprawdza się również wtedy, kiedy potrzebujemy przetransportować duże przedmioty, a nie posiadamy do tego odpowiedniego pojazdu. We wszystkich takich przypadkach solidne usługi może zaproponować nasza wypożyczalnia samochodów Polkowice, z której możliwościami opłaca się zaznajomić się nawet w tej chwili. Jesteśmy firmą naturalnie nie tylko bardzo profesjonalną, jednak zwłaszcza nastawioną na komfort oraz poczucie bezpieczeństwa wszystkich własnych klientów. Posiadamy rozwiniętą bazę aut z różnych klas, tak małych ekonomicznych pojazdów, jak również większych, naprawdę wygodnych i pojemnych. Wynajem samochodów Polkowice w naszej firmie będzie niezwykle wygodny i bezpieczny. Po pierwsze bowiem zmniejszyliśmy do minimum liczbę spraw formalnych powiązanych ze skorzystaniem z samych usług. Po drugie jednak skrupulatnie doglądamy stanu mechanicznego wszystkich samochodów. Wypożyczalnia aut Polkowice oferuje wozy naturalnie nie tylko czyste oraz zadbane we wnętrzu, lecz także w doskonałym stanie technicznym, którymi jazda jest komfortowa oraz w pełni bezpieczna. Te usługi będą na tyle elastyczne, iż prosto dopasować je do swoich potrzeb, także pod kątem dołożenia do wypożyczanego pojazdu dodatkowego wyposażenia. By przekonać się na własnej skórze o tym, że wynajem aut Polkowice w naszym przypadku stanie się bardzo przyjemny, najlepiej po prostu podjąć się kontaktu z naszymi dobrymi konsultantami.

wypożyczalnia samochodów Polkowice

Wypożyczalnia aut Polkowice tanio

Jest wiele powodów, które powodują, że naprawdę warto okazać zaufanie naszej firmie i skorzystać z owej dobrej propozycji. Przede wszystkim jako jedna z niewielu wypożyczalni samochodów Polkowice niezwykle dokładnie podchodzimy do kwestii stanu mechanicznego samochodu. Jak zapewne wielu ludziom wiadomo, w wielu miejscach takiego typu stan techniczny wozów budzi sporo wątpliwości. Niesprawny samochód to naturalnie nie tylko gorszy komfort podróży, lecz zwłaszcza obniżone bezpieczeństwo, o czym zdecydowanie należy pamiętać. Nasza wypożyczalnia aut Polkowice nieustannie dokonuje przeglądów samochodów i naprawia je w fachowych serwisach. Samochody są również świetnie utrzymane we wnętrzu i da się montować w nich mnóstwo elementów wyposażenia dodatkowego, przystosowując tym samym ofertę do prywatnych potrzeb. Wynajem samochodów Polkowice będzie w naszym przypadku mimo tego naprawdę niedrogi. Jesteśmy w stanie zachować konkurencyjny poziom cen przy jednoczesnym ograniczeniu spraw formalnych związanych z wypożyczaniem do minimum. Aby poznać wszystkie możliwości, jakie zapewnia wynajem aut Polkowice w tej usłudze, najrozsądniej zwyczajnie skontaktować się z doświadczonymi konsultantami. W czasie kontaktu udzielamy odpowiedzi na wszystkie zapytania, dokonujemy określenia wartości wynajmu, a przy tym chcemy naprawdę elastycznie przystosować do danych wymagań. Zapraszamy gorąco do zaznajomienia się z tą ofertą i do wyboru usług, na których z całkowitą pewnością nikt się nie może zawieść.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Polkowice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Polkowice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Polkowice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Polkowice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Polkowice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Polkowice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Polkowice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Polkowice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Polkowice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Polkowice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Polkowice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPolkowice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPolkowice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Polkowice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Polkowice tanio

Już na starcie bardzo chcieliśmy, żeby ta wypożyczalnia samochodów Polkowice nie tylko dostarczała swym klientom solidne pojazdy w idealnym stanie mechanicznym. Pragneliśmy stać się również konkurencyjni pod kątem cen i owe założenia byliśmy w stanie zrealizować bezbłędnie. Dzięki nieustannemu zmierzaniu do rozwoju wynajem aut Polkowice dziś w tej firmie jest komfortowy, dobry pod kątem cenowym oraz bardzo bezpieczny, gdyż odpowiednio utrzymane auta świetnie się prowadzą w dowolnych warunkach.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Polkowice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 608 571 809

dolnoslaskie@armanda.pl

,Polkowice

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl