Wypożyczalnia samochodów Strzegom. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW STRZEGOM

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Strzegom

Wynajem samochodów Strzegom tanio

Dzięki możliwości ekspresowego oraz niedrogiego wynajęcia pojazdu będzie można na przykład wygodnie jeździć z lotniska do wszelkich istotnych miejsc powiązanych ze spotkaniem biznesowym. To też doskonałe wyjście jak będziemy chcieli zwiedzić miasto oraz jego okolice czy po prostu wyjechać na weekend. Wynajem idealnie sprawdza się też w sytuacji, gdy potrzebujemy przetransportować gabarytowe rzeczy, a nie mamy do tego specjalistycznego pojazdu. We wszystkich takich przypadkach solidne usługi będzie mogła zapewnić nasza wypożyczalnia samochodów Strzegom, z jakiej usługami warto zaznajomić się już w tej chwili. Jesteśmy firmą nie tylko bardzo profesjonalną, lecz przede wszystkim stawiającą na wygodę i bezpieczeństwo wszystkich własnych klientów. Posiadamy rozbudowaną bazę aut z różnorodnych klas, zarówno niewielkich ekonomicznych samochodów, jak również dużych, niezwykle wygodnych oraz pojemnych. Wynajem samochodów Strzegom w naszej ofercie będzie niesłychanie wygodny a także bezpieczny. Po pierwsze bowiem zmniejszyliśmy do absolutnego minimum liczbę formalności związanych ze skorzystaniem z naszych usług. Po drugie jednak skrupulatnie doglądamy stanu technicznego własnych samochodów. Wypożyczalnia aut Strzegom dostarcza samochody naturalnie nie tylko schludne oraz zadbane w środku, ale także w doskonałym stanie technicznym, jakimi podróż jest wygodna oraz niezwykle bezpieczna. Nasze usługi są tak elastyczne, iż prosto dopasować je do swoich potrzeb, również pod kątem wybrania do wypożyczanego pojazdu dodatkowego wyposażenia. Żeby przekonać się o fakcie, że wynajem aut Strzegom w naszym przypadku będzie niezwykle przyjemny, najlepiej zwyczajnie podjąć się kontaktu z naszymi dobrymi pracownikami.

wypożyczalnia samochodów Strzegom

Wypożyczalnia aut Strzegom tanio

Jest mnóstwo powodów, które powodują, że bardzo opłaca się zaufać naszej firmie i skorzystać z tej dobrej propozycji. Przede wszystkim jako jedna z niewielu wypożyczalni samochodów Strzegom niesłychanie skrupulatnie podchodzimy do kwestii stanu technicznego pojazdu. Jak zapewne wielu osobom wiadomo, w wielu firmach takiego typu stan mechaniczny aut budzi dużo uwag. Niesprawny samochód to naturalnie nie tylko mniejszy komfort podróżowania, jednak zwłaszcza zmniejszone poczucie bezpieczeństwa, o czym zdecydowanie należy pamiętać. Nasza wypożyczalnia aut Strzegom nieustannie dokonuje badań aut oraz naprawia je w profesjonalnych warsztatach. Auta są też doskonale utrzymane w środku oraz da się montować w nich dużo rzeczy wyposażenia dodatkowego, przystosowując dzięki temu wynajem do swoich preferencji. Wynajem samochodów Strzegom pozostaje w naszym przypadku pomimo tego bardzo tani. Możemy zachować przystępny poziom cen przy jednoczesnym ograniczeniu spraw formalnych powiązanych z wynajmem do absolutnego minimum. Żeby poznać wszystkie zalety, jakie oferuje wynajem aut Strzegom w naszej usłudze, najlepiej po prostu skontaktować się z fachowymi pracownikami. Podczas rozmowy udzielamy wyjaśnień na wszelkie zapytania, dokonujemy wyceny wynajmu, jak i chcemy naprawdę elastycznie dopasować do konkretnych wymagań. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tą ofertą oraz do wyboru usług, na jakich z całkowitą pewnością żadna osoba się nie może zawieść.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Strzegom Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Strzegom Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Strzegom Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Strzegom Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Strzegom tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Strzegom Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Strzegom Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Strzegom Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Strzegom Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Strzegom Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Strzegom Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikStrzegom Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikStrzegom Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Strzegom Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Strzegom tanio

Od samego początku mocno pragneliśmy, by ta wypożyczalnia samochodów Strzegom nie tylko dostarczała swoim klientom solidne wozy w idealnym stanie technicznym. Pragneliśmy być także konkurencyjni pod kątem cen i nasze założenia udało nam się wykonać bezbłędnie. Dzięki nieustannemu zmierzaniu do rozwoju wynajem aut Strzegom dzisiaj w naszej firmie jest wygodny, atrakcyjny pod kątem cenowym i bardzo bezpieczny, ponieważ doskonale utrzymane samochody wspaniale się prowadzą w najgorszych nawet warunkach.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Strzegom tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Strzegom

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl