Wypożyczalnia samochodów Świdnica. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŚWIDNICA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Świdnica

Wynajem samochodów Świdnica tanio

Dzięki opcji ekspresowego i taniego pożyczenia pojazdu można choćby komfortowo podróżować z portu lotniczego do wszystkich ważnych miejsc związanych ze spotkaniem firmowym. To również dobre wyjście jak chcielibyśmy zwiedzać miasto a także jego okolice lub po prostu wyjechać na weekend. Wynajem doskonale sprawdza się także wtedy, gdy potrzebujemy przetransportować pokaźniejsze rzeczy, a nie mamy do tego odpowiedniego pojazdu. We wszystkich tych przypadkach solidne usługi może zaoferować ta wypożyczalnia samochodów Świdnica, z jakiej usługami opłaca się zaznajomić się chociażby dziś. Jesteśmy firmą naturalnie nie tylko niezwykle doświadczoną, jednak zwłaszcza nastawioną na komfort a także bezpieczeństwo wszystkich swoich klientów. Mamy rozbudowaną flotę aut z wielu klas, zarówno małych ekonomicznych wozów, jak i większych, niesłychanie komfortowych oraz pojemnych. Wynajem samochodów Świdnica w naszej firmie jest niesłychanie komfortowy a także bezpieczny. Przede wszystkim bowiem ograniczyliśmy do absolutnego minimum liczbę spraw formalnych związanych ze skorzystaniem z naszych usług. Druga kwestia to jednak skrupulatnie doglądamy stanu mechanicznego swoich pojazdów. Wypożyczalnia aut Świdnica oferuje pojazdy naturalnie nie tylko schludne i zadbane we wnętrzu, jednak również w świetnym stanie mechanicznym, jakimi podróż jest komfortowa oraz niezwykle bezpieczna. Te usługi są na tyle elastyczne, iż łatwo dobrać je do prywatnych wymagań, także pod kątem wybrania do wypożyczanego samochodu dodatkowego wyposażenia. By przekonać się o tym, iż wynajem aut Świdnica w tym przypadku stanie się niezwykle przyjemny, najlepiej zwyczajnie skontaktować się z naszymi dobrymi pracownikami.

wypożyczalnia samochodów Świdnica

Wypożyczalnia aut Świdnica tanio

Znaleźć można mnóstwo powodów, jakie sprawiają, iż naprawdę opłaca się okazać zaufanie naszej wypożyczalni i skorzystać z tej profesjonalnej propozycji. Przede wszystkim jako jedna z nielicznych wypożyczalni samochodów Świdnica niesłychanie skrupulatnie podchodzimy do sprawy stanu mechanicznego samochodu. Jak zapewne wielu osobom wiadomo, w licznych miejscach tego typu stan mechaniczny wozów budzi wiele uwag. Zaniedbany pojazd to nie tylko gorszy komfort podróży, ale zwłaszcza zmniejszone bezpieczeństwo, o czym naprawdę należy pamiętać. Nasza wypożyczalnia aut Świdnica regularnie dokonuje badań samochodów i serwisuje je w dobrych warsztatach. Auta są również doskonale utrzymane w środku oraz da się montować w nich dużo elementów wyposażenia dodatkowego, przystosowując dzięki temu usługi do swoich preferencji. Wynajem samochodów Świdnica pozostaje w naszym przypadku mimo tego niezwykle tani. Możemy zapewnić przystępny poziom ofert cenowych przy jednoczesnym ograniczeniu spraw formalnych związanych z wynajmowaniem do minimum. Aby sprawdzić wszystkie możliwości, które zapewnia wynajem aut Świdnica w tej ofercie, najrozsądniej zwyczajnie skontaktować się z fachowymi konsultantami. W czasie rozmowy udzielamy wyjaśnień na wszystkie pytania, dokonujemy wyceny wynajmu, jak i chcemy bardzo elastycznie dopasować do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą usługą oraz do wyboru usług, na jakich z całkowitą pewnością żadna osoba się nie może zawieść.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Świdnica Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Świdnica Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Świdnica Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Świdnica Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Świdnica Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świdnica Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Świdnica Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Świdnica Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Świdnica Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Świdnica Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŚwidnica Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŚwidnica Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Świdnica Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Świdnica tanio

Od samego początku mocno chcieliśmy, aby nasza wypożyczalnia samochodów Świdnica naturalnie nie tylko dostarczała swoim klientom solidne wozy w świetnym stanie mechanicznym. Chcieliśmy pozostawać również konkurencyjni pod kątem ofert cenowych i owe plany byliśmy w stanie wykonać bezbłędnie. Dzięki stałemu zmierzaniu do rozwijania się wynajem aut Świdnica dziś w tej ofercie jest komfortowy, atrakcyjny pod kątem cenowym i niezwykle bezpieczny, ponieważ doskonale utrzymane pojazdy wspaniale się prowadzą w każdych warunkach.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Świdnica tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Świdnica

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl