Wypożyczalnia samochodów Świebodzice. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŚWIEBODZICE

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Świebodzice

Wynajem samochodów Świebodzice tanio

Dzięki możliwości sprawnego i taniego wypożyczenia pojazdu można między innymi wygodnie jeździć z lotniska do wszystkich ważnych miejsc związanych ze spotkaniem firmowym. To też dobre rozwiązanie gdy chcemy zwiedzić miasto a także jego okolice czy zwyczajnie wybrać się na weekend. Wynajmowanie doskonale sprawdza się też wtedy, kiedy potrzebujemy przetransportować większe rzeczy, a nie posiadamy do tego odpowiedniego pojazdu. We wszystkich tych sytuacjach świetne usługi będzie mogła zaproponować nasza wypożyczalnia samochodów Świebodzice, z której ofertą warto zapoznać się już w tej chwili. Jesteśmy firmą naturalnie nie tylko naprawdę doświadczoną, ale przede wszystkim stawiającą na komfort i bezpieczeństwo wszystkich swoich klientów. Posiadamy rozbudowaną flotę aut z wielu klas, tak małych ekonomicznych aut, jak i większych, niesłychanie wygodnych oraz pojemnych. Wynajem samochodów Świebodzice w naszej firmie będzie niezwykle komfortowy i bezpieczny. Po pierwsze bowiem ograniczyliśmy do absolutnego minimum ilość spraw formalnych związanych ze skorzystaniem z samych usług. Druga kwestia to jednak dokładnie doglądamy stanu technicznego swoich samochodów. Wypożyczalnia aut Świebodzice oferuje samochody naturalnie nie tylko czyste i zadbane we wnętrzu, lecz też w dobrym stanie mechanicznym, którymi podróż jest komfortowa i w pełni bezpieczna. Te usługi będą tak elastyczne, że łatwo dobrać je do prywatnych wymagań, też pod kątem wybrania do wypożyczanego pojazdu dodatkowego wyposażenia. Żeby przekonać się na własnej skórze o fakcie, że wynajem aut Świebodzice w naszym przypadku stanie się naprawdę przyjemny, najrozsądniej po prostu podjąć się kontaktu z naszymi profesjonalnymi konsultantami.

wypożyczalnia samochodów Świebodzice

Wypożyczalnia aut Świebodzice tanio

Znaleźć można mnóstwo powodów, które powodują, iż naprawdę warto okazać zaufanie naszej wypożyczalni i skorzystać z owej dobrej oferty. Po pierwsze jako jedna z nielicznych wypożyczalni samochodów Świebodzice niezwykle skrupulatnie podchodzimy do sprawy stanu technicznego samochodu. Jak pewnie wielu ludziom wiadomo, w wielu miejscach takiego typu stan techniczny aut budzi sporo wątpliwości. Niesprawny samochód to naturalnie nie tylko gorszy komfort podróży, ale po pierwsze zmniejszone bezpieczeństwo, o czym zdecydowanie należy pamiętać. Ta wypożyczalnia aut Świebodzice często dokonuje badań pojazdów i naprawia je w fachowych serwisach. Auta są także idealnie utrzymane we wnętrzu i można zakładać w nich dużo rzeczy wyposażenia dodatkowego, przystosowując w ten sposób usługi do indywidualnych potrzeb. Wynajem samochodów Świebodzice jest w naszym przypadku mimo tego bardzo tani. Możemy zapewnić atrakcyjny poziom cen przy jednoczesnym ograniczeniu spraw formalnych powiązanych z wynajmem do minimum. Aby poznać wszystkie zalety, jakie gwarantuje wynajem aut Świebodzice w tej ofercie, najrozsądniej po prostu podjąć się kontaktu z profesjonalnymi pracownikami. Podczas kontaktu udzielamy odpowiedzi na wszystkie zapytania, dokonujemy określenia wartości wynajmu, jak i chcemy naprawdę elastycznie przystosować do indywidualnych preferencji. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z całą usługą oraz do wyboru usług, na których z całkowitą pewnością żadna osoba się nie może zawieść.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Świebodzice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Świebodzice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Świebodzice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Świebodzice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świebodzice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Świebodzice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świebodzice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Świebodzice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Świebodzice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Świebodzice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Świebodzice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŚwiebodzice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŚwiebodzice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Świebodzice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Świebodzice tanio

Już na starcie naprawdę chcieliśmy, aby nasza wypożyczalnia samochodów Świebodzice nie tylko dostarczała swoim klientom nowoczesne pojazdy w doskonałym stanie mechanicznym. Pragneliśmy być również konkurencyjni pod kątem ofert cenowych i takie założenia udało nam się wykonać bezbłędnie. Dzięki ciągłemu dążeniu do rozwijania się wynajem aut Świebodzice obecnie w naszej ofercie jest wygodny, konkurencyjny pod kątem cenowym oraz niezwykle bezpieczny, ponieważ odpowiednio utrzymane auta świetnie się prowadzą w dowolnych warunkach.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Świebodzice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Świebodzice

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl