Wypożyczalnia samochodów Wałbrzych. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WAŁBRZYCH

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Wałbrzych

Wynajem samochodów Wałbrzych tanio

Dzięki opcji ekspresowego oraz taniego wynajęcia wozu będzie można choćby wygodnie podróżować z portu lotniczego do wszystkich istotnych miejsc powiązanych ze spotkaniem biznesowym. To też świetne wyjście jak chcemy zwiedzić miasto i oczywiście okolice bądź zwyczajnie wyjechać na krótki urlop. Wynajem świetnie sprawdza się też w sytuacji, kiedy potrzebujemy przewieźć większe rzeczy, a nie posiadamy do tego odpowiedniego wozu. We wszystkich owych przypadkach profesjonalne usługi będzie mogła zaproponować nasza wypożyczalnia samochodów Wałbrzych, z jakiej możliwościami warto zaznajomić się już dziś. Jesteśmy firmą naturalnie nie tylko niezwykle profesjonalną, jednak zwłaszcza stawiającą na komfort i poczucie bezpieczeństwa wszystkich swoich klientów. Mamy rozbudowaną flotę samochodów z różnorodnych klas, zarówno niewielkich ekonomicznych samochodów, jak i dużych, niezwykle komfortowych i pojemnych. Wynajem samochodów Wałbrzych w tej firmie jest niesłychanie komfortowy i bezpieczny. Po pierwsze bowiem ograniczyliśmy do minimum ilość formalności związanych ze skorzystaniem z samych usług. Druga kwestia to jednak dokładnie doglądamy stanu technicznego własnych samochodów. Wypożyczalnia aut Wałbrzych oferuje pojazdy naturalnie nie tylko czyste i zadbane w środku, ale też w idealnym stanie technicznym, jakimi podróż jest komfortowa oraz w pełni bezpieczna. Nasze usługi będą tak elastyczne, iż łatwo dobrać je do własnych potrzeb, także pod kątem dołożenia do wypożyczanego samochodu dodatkowego wyposażenia. Żeby przekonać się o tym, że wynajem aut Wałbrzych w tym przypadku będzie naprawdę przyjemny, najlepiej po prostu podjąć się kontaktu z naszymi świetnymi pracownikami.

wypożyczalnia samochodów Wałbrzych

Wypożyczalnia aut Wałbrzych tanio

Znaleźć można wiele powodów, jakie sprawiają, iż naprawdę opłaca się okazać zaufanie naszej firmie oraz skorzystać z tej profesjonalnej usługi. Po pierwsze jako jedna z nielicznych wypożyczalni samochodów Wałbrzych niezwykle dokładnie podchodzimy do kwestii stanu technicznego pojazdu. Jak pewnie wielu ludziom wiadomo, w wielu firmach tego typu stan mechaniczny pojazdów budzi dużo wątpliwości. Zaniedbany pojazd to naturalnie nie tylko gorszy komfort podróżowania, ale po pierwsze zmniejszone bezpieczeństwo, o czym zdecydowanie trzeba pamiętać. Ta wypożyczalnia aut Wałbrzych regularnie dokonuje badań aut i serwisuje je w dobrych serwisach. Pojazdy są też idealnie utrzymane we wnętrzu i będzie można zakładać w nich wiele elementów wyposażenia dodatkowego, przystosowując w efekcie usługi do własnych preferencji. Wynajem samochodów Wałbrzych będzie w tym przypadku pomimo tego naprawdę tani. Jesteśmy w stanie utrzymać konkurencyjny poziom cen przy jednoczesnym ograniczeniu spraw formalnych związanych z wynajmem do absolutnego minimum. Żeby sprawdzić wszystkie zalety, które zapewnia wynajem aut Wałbrzych w tej ofercie, najrozsądniej zwyczajnie skontaktować się z świetnymi konsultantami. W czasie kontaktu udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania, dokonujemy określenia wartości wynajmu, a do tego staramy się naprawdę elastycznie dopasować do indywidualnych preferencji. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą usługą i do wyboru usług, na których z całkowitą pewnością nikt się nie może zawieść.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Wałbrzych Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Wałbrzych Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Wałbrzych Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Wałbrzych Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wałbrzych tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Wałbrzych Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wałbrzych Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Wałbrzych Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Wałbrzych Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Wałbrzych Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Wałbrzych Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikWałbrzych Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikWałbrzych Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Wałbrzych Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Wałbrzych tanio

Już na starcie mocno pragneliśmy, by ta wypożyczalnia samochodów Wałbrzych nie tylko dostarczała swym klientom solidne wozy w świetnym stanie mechanicznym. Pragneliśmy stać się też konkurencyjni pod kątem cen i nasze plany udało nam się wykonać bezbłędnie. Dzięki nieustannemu dążeniu do rozwoju wynajem aut Wałbrzych dziś w naszej firmie jest komfortowy, konkurencyjny pod kątem cenowym i niezwykle bezpieczny, gdyż dobrze utrzymane pojazdy świetnie się prowadzi w najgorszych nawet warunkach.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Wałbrzych tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Wałbrzych

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl