Wypożyczalnia samochodów Wrocław. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WROCŁAW

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Wrocław

Wynajem samochodów Wrocław tanio

Dzięki opcji sprawnego oraz taniego pożyczenia wozu można chociażby bezproblemowo jeździć z lotniska do wszystkich istotnych miejsc związanych ze spotkaniem firmowym. To także dobre rozwiązanie jak chcielibyśmy zwiedzać miasto i oczywiście okolice lub po prostu pojechać na krótki urlop. Wypożyczanie świetnie sprawdza się również wtedy, gdy chcemy przewieźć gabarytowe przedmioty, a nie posiadamy do tego odpowiedniego pojazdu. We wszystkich takich przypadkach solidne usługi będzie mogła zaoferować nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław, z której usługami opłaca się zapoznać się już w tej chwili. Jesteśmy firmą naturalnie nie tylko naprawdę profesjonalną, lecz zwłaszcza nastawioną na wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa wszystkich własnych klientów. Posiadamy rozwiniętą flotę aut z różnorodnych klas, zarówno niewielkich ekonomicznych samochodów, jak również dużych, niesłychanie komfortowych i pojemnych. Wynajem samochodów Wrocław w tej ofercie będzie niezwykle wygodny i bezpieczny. Po pierwsze bowiem ograniczyliśmy do minimum liczbę spraw formalnych związanych ze skorzystaniem z naszych usług. Po drugie jednak skrupulatnie doglądamy stanu mechanicznego swoich samochodów. Wypożyczalnia aut Wrocław dostarcza pojazdy naturalnie nie tylko schludne oraz zadbane we wnętrzu, jednak też w dobrym stanie mechanicznym, którymi podróż jest wygodna oraz niezwykle bezpieczna. Nasze usługi są tak elastyczne, że prosto dobrać je do własnych potrzeb, także pod kątem wybrania do wynajmowanego samochodu dodatkowego wyposażenia. By przekonać się o fakcie, iż wynajem aut Wrocław w tym przypadku będzie niezwykle przyjemny, najlepiej zwyczajnie podjąć się kontaktu z naszymi świetnymi pracownikami.

wypożyczalnia samochodów Wrocław

Wypożyczalnia aut Wrocław tanio

Jest wiele powodów, które sprawiają, iż bardzo opłaca się zaufać naszej firmie i skorzystać z owej profesjonalnej propozycji. Przede wszystkim jako jedna z nielicznych wypożyczalni samochodów Wrocław niesłychanie dokładnie podchodzimy do kwestii stanu technicznego samochodu. Jak zapewne wielu osobom wiadomo, w wielu miejscach takiego typu stan techniczny pojazdów budzi dużo wątpliwości. Zaniedbany samochód to naturalnie nie tylko niższy komfort podróży, jednak przede wszystkim obniżone poczucie bezpieczeństwa, o czym naprawdę trzeba pamiętać. Nasza wypożyczalnia aut Wrocław nieustannie dokonuje przeglądów aut i naprawia je w profesjonalnych warsztatach. Pojazdy są też doskonale utrzymane we wnętrzu i będzie można zakładać w nich dużo elementów wyposażenia dodatkowego, przystosowując w ten sposób ofertę do indywidualnych potrzeb. Wynajem samochodów Wrocław będzie w tym przypadku mimo tego bardzo niedrogi. Możemy zapewnić atrakcyjny poziom ofert cenowych przy jednoczesnym zmniejszeniu spraw formalnych związanych z wypożyczaniem do absolutnego minimum. Aby poznać wszystkie zalety, które zapewnia wynajem aut Wrocław w naszej ofercie, najrozsądniej zwyczajnie skontaktować się z profesjonalnymi pracownikami. W czasie kontaktu udzielamy odpowiedzi na wszystkie zapytania, dokonujemy określenia wartości usług, a do tego staramy się bardzo elastycznie przystosować do danych potrzeb. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z tą usługą oraz do korzystania z usług, na których z dużą pewnością nikt się nie zawiedzie.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Wrocław Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Wrocław Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Wrocław Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Wrocław Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wrocław tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Wrocław Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wrocław Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Wrocław Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Wrocław Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Wrocław Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Wrocław Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikWrocław Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikWrocław Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Wrocław Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Wrocław tanio

Od samego początku bardzo pragneliśmy, by nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław naturalnie nie tylko zapewniała swym klientom dobre samochody w świetnym stanie technicznym. Pragneliśmy być też konkurencyjni pod kątem cen i owe plany byliśmy w stanie zrealizować bezbłędnie. Dzięki ciągłemu zmierzaniu do rozwoju wynajem aut Wrocław dziś w tej ofercie jest wygodny, atrakcyjny pod kątem wysokości cen i naprawdę bezpieczny, ponieważ odpowiednio utrzymane samochody wspaniale się prowadzi w każdych warunkach.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Wrocław tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Wrocław

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl