Wypożyczalnia samochodów Ząbkowice Śląskie. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Ząbkowice Śląskie

Wynajem samochodów Ząbkowice Śląskie tanio

Dzięki opcji sprawnego i niedrogiego wynajęcia wozu można między innymi bezproblemowo jeździć z portu lotniczego do wszelkich ważnych miejsc powiązanych ze spotkaniem biznesowym. To też doskonałe rozwiązanie gdy będziemy chcieli zwiedzać miasto i oczywiście okolice lub zwyczajnie wyjechać na krótki urlop. Wynajem świetnie sprawdza się także w sytuacji, gdy potrzebujemy przetransportować duże przedmioty, a nie posiadamy do tego specjalistycznego pojazdu. We wszystkich owych przypadkach profesjonalne usługi będzie mogła zaproponować ta wypożyczalnia samochodów Ząbkowice Śląskie, z której możliwościami opłaca się zaznajomić się już dzisiaj. Jesteśmy firmą nie tylko niezwykle doświadczoną, lecz przede wszystkim stawiającą na komfort i poczucie bezpieczeństwa wszystkich swoich klientów. Posiadamy rozwiniętą flotę aut z różnorodnych klas, tak małych ekonomicznych pojazdów, jak i dużych, naprawdę komfortowych oraz pojemnych. Wynajem samochodów Ząbkowice Śląskie w naszej firmie jest niesłychanie komfortowy a także bezpieczny. Przede wszystkim bowiem ograniczyliśmy do minimum liczbę formalności związanych ze skorzystaniem z samych usług. Po drugie jednak dokładnie doglądamy stanu mechanicznego wszystkich pojazdów. Wypożyczalnia aut Ząbkowice Śląskie dostarcza wozy naturalnie nie tylko czyste i zadbane we wnętrzu, lecz też w doskonałym stanie mechanicznym, jakimi jazda jest wygodna i bardzo bezpieczna. Nasze usługi są tak elastyczne, że łatwo dobrać je do prywatnych wymagań, również pod kątem wybrania do wynajmowanego samochodu dodatkowego wyposażenia. By przekonać się o tym, iż wynajem aut Ząbkowice Śląskie w tym przypadku będzie bardzo przyjemny, najrozsądniej zwyczajnie skontaktować się z naszymi profesjonalnymi konsultantami.

wypożyczalnia samochodów Ząbkowice Śląskie

Wypożyczalnia aut Ząbkowice Śląskie tanio

Jest wiele powodów, jakie sprawiają, iż bardzo opłaca się zaufać naszej wypożyczalni i skorzystać z owej profesjonalnej oferty. Po pierwsze jako jedna z nielicznych wypożyczalni samochodów Ząbkowice Śląskie niesłychanie skrupulatnie podchodzimy do kwestii stanu technicznego samochodu. Jak zapewne wielu ludziom wiadomo, w wielu miejscach tego typu stan techniczny aut budzi sporo uwag. Zaniedbany samochód to naturalnie nie tylko niższy komfort podróży, ale zwłaszcza obniżone bezpieczeństwo, o czym naprawdę należy pamiętać. Nasza wypożyczalnia aut Ząbkowice Śląskie regularnie dokonuje badań samochodów i naprawia je w dobrych warsztatach. Pojazdy są także świetnie utrzymane w środku oraz można montować w nich dużo rzeczy wyposażenia dodatkowego, przystosowując tym samym ofertę do swoich wymagań. Wynajem samochodów Ząbkowice Śląskie pozostaje w naszym przypadku mimo tego naprawdę niedrogi. Jesteśmy w stanie zachować przystępny poziom ofert cenowych przy równoczesnym ograniczeniu spraw formalnych związanych z wypożyczaniem do minimum. Żeby sprawdzić wszystkie możliwości, które gwarantuje wynajem aut Ząbkowice Śląskie w naszej usłudze, najlepiej po prostu skontaktować się z doświadczonymi konsultantami. Podczas rozmowy udzielamy wyjaśnień na wszystkie zapytania, dokonujemy wyceny wynajmu, a przy tym chcemy bardzo elastycznie dopasować do indywidualnych wymagań. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą oraz do korzystania z usług, na jakich z całkowitą pewnością żadna osoba się nie może zawieść.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Ząbkowice Śląskie Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Ząbkowice Śląskie Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Ząbkowice Śląskie Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Ząbkowice Śląskie Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ząbkowice Śląskie tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Ząbkowice Śląskie Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ząbkowice Śląskie Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Ząbkowice Śląskie Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Ząbkowice Śląskie Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Ząbkowice Śląskie Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Ząbkowice Śląskie Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZąbkowice Śląskie Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZąbkowice Śląskie Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Ząbkowice Śląskie Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Ząbkowice Śląskie tanio

Już na starcie naprawdę chcieliśmy, by ta wypożyczalnia samochodów Ząbkowice Śląskie nie tylko zapewniała swoim klientom solidne samochody w świetnym stanie technicznym. Chcieliśmy stać się również konkurencyjni pod kątem cen i nasze założenia byliśmy w stanie zrealizować bezbłędnie. Dzięki nieustannemu zmierzaniu do rozwijania się wynajem aut Ząbkowice Śląskie obecnie w tej ofercie jest komfortowy, konkurencyjny pod kątem wysokości cen i niezwykle bezpieczny, bowiem doskonale utrzymane samochody wspaniale się prowadzą w każdych warunkach.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Ząbkowice Śląskie tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Ząbkowice Śląskie

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl