Wypożyczalnia samochodów Chełmno. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW CHEŁMNO

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Chełmno

Wynajem samochodów Chełmno tanio

Dzięki opcji ekspresowego oraz niedrogiego wynajęcia wozu będzie można chociażby komfortowo jeździć z portu lotniczego do wszystkich ważnych miejsc powiązanych ze spotkaniem biznesowym. To także doskonałe rozwiązanie gdy chcemy zwiedzać miasto a także jego okolice lub zwyczajnie pojechać na krótki urlop. Wypożyczanie doskonale sprawdza się także w sytuacji, jak chcemy przetransportować większe rzeczy, a nie mamy do tego odpowiedniego pojazdu. We wszystkich owych sytuacjach solidne usługi będzie mogła zaproponować nasza wypożyczalnia samochodów Chełmno, z jakiej możliwościami warto zaznajomić się chociażby dzisiaj. Jesteśmy firmą naturalnie nie tylko naprawdę doświadczoną, ale przede wszystkim stawiającą na komfort a także bezpieczeństwo wszystkich własnych klientów. Mamy rozbudowaną bazę samochodów z wielu klas, zarówno niewielkich ekonomicznych pojazdów, jak również dużych, naprawdę komfortowych oraz pojemnych. Wynajem samochodów Chełmno w naszej firmie jest niezwykle wygodny i bezpieczny. Po pierwsze bowiem ograniczyliśmy do absolutnego minimum liczbę spraw formalnych związanych ze skorzystaniem z naszych usług. Druga kwestia to jednak dokładnie doglądamy stanu technicznego swoich samochodów. Wypożyczalnia aut Chełmno dostarcza samochody naturalnie nie tylko schludne oraz zadbane w środku, jednak również w doskonałym stanie technicznym, jakimi podróż jest komfortowa i w pełni bezpieczna. Nasze usługi będą tak elastyczne, iż prosto przystosować je do swoich preferencji, również pod kątem wybrania do wynajmowanego pojazdu dodatkowego wyposażenia. Żeby przekonać się o fakcie, że wynajem aut Chełmno w naszym przypadku będzie niezwykle przyjemny, najlepiej zwyczajnie podjąć się kontaktu z naszymi świetnymi pracownikami.

wypożyczalnia samochodów Chełmno

Wypożyczalnia aut Chełmno tanio

Znaleźć można sporo powodów, jakie sprawiają, iż naprawdę warto zaufać naszej wypożyczalni oraz skorzystać z owej dobrej oferty. Po pierwsze jako jedna z nielicznych wypożyczalni samochodów Chełmno niezwykle dokładnie podchodzimy do kwestii stanu technicznego pojazdu. Jak zapewne wielu ludziom wiadomo, w wielu miejscach tego typu stan mechaniczny wozów budzi sporo uwag. Zaniedbany samochód to nie tylko gorszy komfort podróży, jednak zwłaszcza obniżone bezpieczeństwo, o czym naprawdę należy pamiętać. Nasza wypożyczalnia aut Chełmno często dokonuje badań aut i naprawia je w fachowych serwisach. Samochody są również idealnie utrzymane w środku i można zakładać w nich dużo rzeczy wyposażenia dodatkowego, przystosowując w ten sposób wynajem do własnych wymagań. Wynajem samochodów Chełmno będzie w naszym przypadku pomimo tego niezwykle tani. Jesteśmy w stanie utrzymać konkurencyjny poziom cen przy równoczesnym ograniczeniu spraw formalnych powiązanych z wynajmowaniem do absolutnego minimum. Aby poznać wszystkie możliwości, które gwarantuje wynajem aut Chełmno w tej usłudze, warto zwyczajnie skontaktować się z profesjonalnymi konsultantami. W czasie kontaktu udzielamy wyjaśnień na wszystkie zapytania, dokonujemy określenia wartości usług, jak i staramy się naprawdę elastycznie przystosować do danych wymagań. Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z naszą usługą i do korzystania z usług, na których z całkowitą pewnością nikt się nie może zawieść.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Chełmno Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Chełmno Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Chełmno Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Chełmno Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chełmno tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Chełmno Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chełmno Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Chełmno Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Chełmno Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Chełmno Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Chełmno Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikChełmno Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikChełmno Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Chełmno Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Chełmno tanio

Od samego początku naprawdę chcieliśmy, by ta wypożyczalnia samochodów Chełmno nie tylko dostarczała swym klientom solidne pojazdy w idealnym stanie technicznym. Pragneliśmy być także konkurencyjni pod kątem cen i owe plany byliśmy w stanie wykonać bezbłędnie. Dzięki ciągłemu dążeniu do rozwijania się wynajem aut Chełmno obecnie w naszej ofercie jest komfortowy, dobry pod kątem cenowym oraz naprawdę bezpieczny, gdyż doskonale utrzymane pojazdy wspaniale się prowadzą w dowolnych warunkach.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Chełmno tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

kujawsko-pomorskie@armanda.pl

,Chełmno

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl