Wypożyczalnia samochodów Chełmża. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW CHEŁMŻA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Chełmża

Wynajem samochodów Chełmża tanio

Dzięki opcji sprawnego oraz niedrogiego wynajęcia samochodu będzie można choćby komfortowo podróżować z portu lotniczego do wszystkich ważnych miejsc powiązanych ze spotkaniem firmowym. To także doskonałe wyjście jak będziemy chcieli zwiedzić miasto a także jego okolice lub po prostu wybrać się na weekend. Wynajmowanie doskonale sprawdza się też w sytuacji, jak chcemy przewieźć duże przedmioty, a nie posiadamy do tego specjalistycznego pojazdu. We wszystkich tych przypadkach solidne usługi może zaproponować ta wypożyczalnia samochodów Chełmża, z której możliwościami opłaca się zaznajomić się nawet w tej chwili. Jesteśmy firmą nie tylko bardzo profesjonalną, ale przede wszystkim nastawioną na komfort i poczucie bezpieczeństwa wszystkich swoich klientów. Posiadamy rozbudowaną bazę samochodów z wielu klas, tak niewielkich ekonomicznych pojazdów, jak również większych, niezwykle wygodnych i pojemnych. Wynajem samochodów Chełmża w tej ofercie będzie niesłychanie wygodny a także bezpieczny. Po pierwsze bowiem ograniczyliśmy do minimum liczbę spraw formalnych związanych ze skorzystaniem z samych usług. Druga kwestia to jednak dokładnie doglądamy stanu technicznego własnych samochodów. Wypożyczalnia aut Chełmża dostarcza samochody nie tylko schludne oraz zadbane w środku, ale też w doskonałym stanie mechanicznym, którymi podróż jest wygodna i w pełni bezpieczna. Nasze usługi są na tyle elastyczne, że łatwo przystosować je do swoich wymagań, także pod kątem wybrania do wypożyczanego pojazdu dodatkowego wyposażenia. Aby przekonać się na własnej skórze o fakcie, że wynajem aut Chełmża w tym przypadku będzie naprawdę przyjemny, najlepiej po prostu skontaktować się z naszymi świetnymi konsultantami.

wypożyczalnia samochodów Chełmża

Wypożyczalnia aut Chełmża tanio

Znaleźć można mnóstwo powodów, które powodują, że naprawdę warto zaufać naszej firmie i skorzystać z owej dobrej propozycji. Przede wszystkim jako jedna z niewielu wypożyczalni samochodów Chełmża niezwykle skrupulatnie podchodzimy do sprawy stanu technicznego pojazdu. Jak pewnie wielu osobom wiadomo, w wielu firmach takiego typu stan techniczny aut budzi wiele uwag. Zaniedbany pojazd to naturalnie nie tylko niższy komfort podróży, lecz zwłaszcza obniżone poczucie bezpieczeństwa, o czym zdecydowanie należy pamiętać. Nasza wypożyczalnia aut Chełmża regularnie dokonuje badań aut oraz naprawia je w fachowych warsztatach. Auta są także doskonale utrzymane we wnętrzu oraz będzie można zakładać w nich wiele rzeczy wyposażenia dodatkowego, dostosowując dzięki temu ofertę do własnych preferencji. Wynajem samochodów Chełmża pozostaje w tym przypadku mimo tego niezwykle niedrogi. Możemy utrzymać przystępny poziom cen przy równoczesnym ograniczeniu spraw formalnych związanych z wynajmowaniem do minimum. Żeby sprawdzić wszystkie zalety, które oferuje wynajem aut Chełmża w tej ofercie, najrozsądniej po prostu podjąć się kontaktu z doświadczonymi konsultantami. W czasie kontaktu udzielamy wyjaśnień na wszelkie zapytania, dokonujemy określenia wartości wynajmu, jak i chcemy naprawdę elastycznie przystosować do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą oraz do korzystania z usług, na jakich z dużą pewnością żadna osoba się nie zawiedzie.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Chełmża Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Chełmża Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Chełmża Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Chełmża Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chełmża tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Chełmża Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chełmża Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Chełmża Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Chełmża Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Chełmża Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Chełmża Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikChełmża Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikChełmża Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Chełmża Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Chełmża tanio

Już na starcie bardzo pragneliśmy, by ta wypożyczalnia samochodów Chełmża naturalnie nie tylko dostarczała swoim klientom solidne pojazdy w idealnym stanie mechanicznym. Chcieliśmy pozostawać też konkurencyjni pod kątem ofert cenowych i owe plany udało nam się wykonać bezbłędnie. Dzięki ciągłemu dążeniu do rozwijania się wynajem aut Chełmża obecnie w tej ofercie jest komfortowy, atrakcyjny pod kątem wysokości cen i bardzo bezpieczny, bowiem doskonale utrzymane auta wspaniale się prowadzą w każdych warunkach.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Chełmża tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

kujawsko-pomorskie@armanda.pl

,Chełmża

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl