Wypożyczalnia samochodów Lipno. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LIPNO

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Lipno

Wynajem samochodów Lipno tanio

W dzisiejszych czasach w licznych przypadkach naprawdę ciężko wyobrazić sobie życie bez posiadania auta. Choć nierzadko mamy własne wozy osobowe, to jednakże nierzadko będziemy potrzebować auta w innym mieście gdy latamy samolotem bądź po prostu auta pojemniejszego do przewozu sporych przedmiotów. Auto może się także popsuć właśnie w sytuacji, kiedy jest nam mocno potrzebne, lecz w tego typu sytuacjach za każdym razem z pomocą będzie mogła przyjść ta wypożyczalnia samochodów Lipno, z jakiej propozycją warto zapoznać się nawet teraz. Jako profesjonalna firma, działająca na rynku od długiego czasu, możemy zagwarantować najwyższe zadowolenie z korzystania z tych usług i przystępne ceny oraz bezpieczeństwo. Wynajem samochodów Lipno dotyczy w tym przypadku samochodów jedynie nowoczesnych oraz świetnie wyposażonych, które do tego będą w świetnym stanie mechanicznym. U nas nie będzie mowy o uszkodzonych się częściach we wnętrzu bądź stanie technicznym, jaki budzi mnóstwo wątpliwości oraz sprawia, iż podróżowanie samochodem po prostu nie jest przyjemne. Wozy są często sprawdzane pod kątem technicznym oraz w przypadku potrzeby naprawiane w profesjonalnych serwisach. Wynajem aut Lipno będzie w naszej firmie jednak naturalnie nie tylko bezpieczny, jednak także bardzo wygodny. Wszystko za sprawą tego, że do całkowitego minimum ograniczyliśmy formalności, a do tego pobieramy stosunkowo niewielkie kaucje, co z całą pewnością stanowi spore ułatwienie w korzystaniu z tych usług. Naprawdę staramy się przystosować do wymagań naszych klientów, zapewniając usługi wygodne z opcją na przykład wybrania szerokiego wyposażenia dodatkowego do samochodów. Wypożyczalnia aut Lipno czeka na zgłoszenie, w czasie jakiego nasi konsultanci wyjaśnią wszystkie szczegóły usług.

wypożyczalnia samochodów Lipno

Wypożyczalnia aut Lipno tanio

Jesteśmy wypożyczalnią funkcjonującą w branży od długiego już czasu, o ugruntowanej pozycji, jaka może poszczycić się licznymi dobrymi opiniami. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Lipno jest również godna skorzystania z usług po pierwsze w związku z tym, iż oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Mimo utrzymywania we flocie wozów naprawdę nowoczesnych, doskonale wyposażonych i komfortowych byliśmy w stanie zmniejszyć wydatki firmowe, a co za tym idzie obniżyć poziom ofert cenowych dla Klientów. Bardzo chcemy też, by sam proces wynajmu stał się maksymalnie prosty, nie wymagał przywożenia wielu różnorodnych dokumentów, a i kaucje nie pozostawały bardzo wysokie. Co jednak najważniejsze, ta wypożyczalnia aut Lipno skrupulatnie dba o stan mechaniczny swoich aut. Auta często przechodzą przeglądy techniczne oraz w razie potrzeby są naprawiane w dobrych warsztatach na markowych częściach. Dbamy także o wnętrza pojazdów, regularnie je sprzątając. Wynajem aut Lipno w tym przypadku staje się prosty, tani i bardzo wygodny, o czym najlepiej przekonać się już teraz. W czasie kontaktowania się z profesjonalnymi pracownikami z radością omówimy wszystkie szczegóły oferty, pokażemy bazę własnych samochodów oraz omówimy zakres cen powiązanych z realizacją wynajmu. Wynajem samochodów Lipno bez wątpienia przyda się w różnorodnych przypadkach oraz z naszą pomocą stanie się to pomoc, z której z pewnością każdy klient będzie maksymalnie zadowolony. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dużymi możliwościami nawet dzisiaj.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Lipno Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Lipno Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Lipno Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Lipno Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lipno tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Lipno Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lipno Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Lipno Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Lipno Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Lipno Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Lipno Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLipno Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLipno Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Lipno Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Lipno tanio

Misją tej firmy pozostawało, i jest naturalnie nadal, dostarczanie do wypożyczenia aut w idealnym stanie mechanicznym. Mamy świadomość tego, iż porządny stan samochodu to pewność kierowania oraz bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Wypożyczalnia samochodów Lipno regularnie serwisuje samochody i dostarcza je Klientom w świetnym stanie. Wynajem aut Lipno jest także łatwy, bowiem od początku pragneliśmy stopniowo zmniejszać formalności z tym powiązane. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, by przekonać się na własnej skórze, jak prosty może być to proces.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Lipno tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

kujawsko-pomorskie@armanda.pl

,Lipno

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl