Wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SOLEC KUJAWSKI

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Solec Kujawski

Wynajem samochodów Solec Kujawski tanio

W dzisiejszych czasach w wielu przypadkach bardzo ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie bez dostępu do auta. Choć często posiadamy własne wozy osobowe, to jednakże niejednokrotnie będziemy potrzebować auta w wybranym mieście gdy latamy samolotem lub po prostu samochodu pojemniejszego do przewożenia dużych rzeczy. Auto umie się również popsuć dokładnie w sytuacji, jak jest nam mocno potrzebne, ale w tych przypadkach za każdym razem z usługą będzie mogła przyjść ta wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski, z jakiej propozycją opłaca się zaznajomić się chociażby w tej chwili. Jako doświadczona wypożyczalnia, funkcjonująca na rynku od wielu lat, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe usatysfakcjonowanie z korzystania z naszych usług a także przystępne ceny i bezpieczeństwo. Wynajem samochodów Solec Kujawski może dotyczyć w naszym przypadku pojazdów tylko nowoczesnych i komfortowo wyposażonych, jakie do tego będą w doskonałym stanie technicznym. U nas nie ma mowy o rozpadających się częściach wnętrza albo stanie mechanicznym, który budzi wiele zastrzeżeń oraz sprawia, iż jeżdżenie autem zwyczajnie nie jest przyjemne. Samochody są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym oraz w przypadku potrzeby serwisowane w profesjonalnych serwisach. Wynajem aut Solec Kujawski będzie tutaj jednak naturalnie nie tylko maksymalnie bezpieczny, lecz także bardzo wygodny. Wszystko za sprawą tego, że do absolutnego minimum zmniejszyliśmy sprawy formalne, a przy tym pobieramy naprawdę niewielkie kaucje, co bez wątpienia gwarantuje ogromne ułatwienie w korzystaniu z tych usług. Bardzo staramy się przystosować do potrzeb naszych klientów, gwarantując usługi elastyczne z opcją chociażby wybrania szerokiego wyposażenia dodatkowego do pojazdów. Wypożyczalnia aut Solec Kujawski oczekuje na kontakt, podczas którego nasi konsultanci wytłumaczą wszystkie szczegóły oferty.

wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski

Wypożyczalnia aut Solec Kujawski tanio

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od długiego już okresu, o ugruntowanej pozycji, która może poszczycić się licznymi dobrymi opiniami. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski jest również godna skorzystania z oferty po pierwsze z tego powodu, że zapewniamy naprawdę konkurencyjne ceny. Pomimo utrzymywania we flocie pojazdów naprawdę nowoczesnych, świetnie wyposażonych oraz komfortowych byliśmy w stanie zmniejszyć koszty firmowe, a co za tym idzie obniżyć poziom ofert cenowych dla własnych Klientów Naprawdę staramy się też, aby sam proces wynajmu stał się maksymalnie prosty, nie wymagał dostarczania wielu różnych dokumentów, a i kaucje nie były przesadnie duże. Co jednakże najistotniejsze, ta wypożyczalnia aut Solec Kujawski skrupulatnie troszczy się o stan techniczny swoich pojazdów. Auta często przechodzą badania techniczne i w przypadku potrzeby są serwisowane w dobrych serwisach na markowych podzespołach. Troszczymy się również o wnętrza pojazdów, cały czas je sprzątając. Wynajem aut Solec Kujawski w naszym przypadku staje się łatwy, tani i niezwykle komfortowy, o czym warto przekonać się już teraz. Podczas kontaktowania się z profesjonalnymi pracownikami z przyjemnością omówimy wszystkie szczegóły wynajmu, pokażemy bazę swoich aut i omówimy zakres cen związanych z realizacją wynajmu. Wynajem samochodów Solec Kujawski na pewno sprawdzi się w wielu przypadkach oraz z tą pomocą stanie się to usługa, z której na pewno każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi ogromnymi możliwościami nawet dzisiaj.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Solec Kujawski Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Solec Kujawski Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Solec Kujawski Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Solec Kujawski Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Solec Kujawski Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Solec Kujawski Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Solec Kujawski Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Solec Kujawski Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSolec Kujawski Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSolec Kujawski Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Solec Kujawski Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Solec Kujawski tanio

Celem tej wypożyczalni pozostawało, i jest naturalnie nadal, oferowanie do wypożyczenia pojazdów w dobrym stanie mechanicznym. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż porządny stan samochodu to pewność kierowania i większe poczucie bezpieczeństwa. Wypożyczalnia samochodów Solec Kujawski często serwisuje auta i dostarcza je Klientom w dobrym stanie. Wynajem aut Solec Kujawski pozostaje także prosty, ponieważ od początku pragneliśmy stopniowo ograniczać sprawy formalne z tym powiązane. Należy podjąć się kontaktu z nami, by przekonać się na własnej skórze, jak prosty może być to proces.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Solec Kujawski tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

kujawsko-pomorskie@armanda.pl

,Solec Kujawski

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl