Wypożyczalnia samochodów Toruń. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW TORUŃ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Toruń

Wynajem samochodów Toruń tanio

Dziś w wielu przypadkach naprawdę trudno wyobrazić sobie życie bez dostępu do wozu. Choć niejednokrotnie mamy swoje pojazdy osobowe, to jednak niejednokrotnie potrzebujemy pojazdu w wybranym mieście kiedy latamy samolotem albo po prostu auta pojemniejszego do przewozu dużych przedmiotów. Auto może się również popsuć właśnie w sytuacji, jak jest nam mocno niezbędne, jednak w tego typu sytuacjach oczywiście z pomocą będzie mogła przyjść nasza wypożyczalnia samochodów Toruń, z której ofertą warto zaznajomić się nawet w tej chwili. Jako profesjonalna wypożyczalnia, działająca na rynku od długiego czasu, możemy zapewnić pełne usatysfakcjonowanie z korzystania z naszych usług i atrakcyjne ceny oraz bezpieczeństwo. Wynajem samochodów Toruń dotyczy w naszym przypadku pojazdów wyłącznie dobrych oraz komfortowo wyposażonych, które do tego są w świetnym stanie mechanicznym. U nas nie ma mowy o zniszczonych się elementach wnętrza czy stanie mechanicznym, który budzi sporo wątpliwości i powoduje, iż jeżdżenie pojazdem zwyczajnie nie będzie bezpieczne. Samochody są często doglądane pod kątem mechanicznym i w przypadku konieczności serwisowane w dobrych serwisach. Wynajem aut Toruń jest u nas jednak nie tylko bezpieczny, jednak również wyjątkowo wygodny. Wszystko za sprawą tego, iż do całkowitego minimum zmniejszyliśmy sprawy formalne, a przy tym pobieramy stosunkowo niewielkie kaucje, co z całą pewnością stanowi spore ułatwienie w korzystaniu z naszych usług. Bardzo chcemy przystosować do potrzeb wszystkich klientów, zapewniając usługi elastyczne z możliwością choćby wybrania szerokiego wyposażenia opcjonalnego do samochodów. Wypożyczalnia aut Toruń oczekuje na kontakt, podczas jakiego nasi pracownicy wyjaśnią wszystkie szczegóły oferty.

wypożyczalnia samochodów Toruń

Wypożyczalnia aut Toruń tanio

Jesteśmy firmą istniejącą w branży od długiego już okresu, o silnej pozycji, która może pochwalić się licznymi dobrymi opiniami. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Toruń jest także godna skorzystania z oferty przede wszystkim z racji tego, iż gwarantujemy bardzo rozsądne ceny. Mimo utrzymywania we flocie wozów naprawdę profesjonalnych, doskonale wyposażonych i komfortowych byliśmy w stanie zmniejszyć wydatki własne, a co za tym idzie obniżyć poziom cen dla Klientów. Bardzo staramy się także, by sam proces wynajmu pozostawał maksymalnie prosty, nie wymagał przywożenia wielu różnorodnych dokumentów, jak również kaucje nie pozostawały przesadnie wysokie. Co jednakże najistotniejsze, nasza wypożyczalnia aut Toruń skrupulatnie troszczy się o stan mechaniczny swoich aut. Samochody stale przechodzą przeglądy techniczne oraz w razie potrzeby są serwisowane w dobrych warsztatach na najlepszych podzespołach. Dbamy też o wnętrza pojazdów, cały czas je sprzątając. Wynajem aut Toruń w naszym przypadku staje się prosty, niedrogi oraz niezwykle komfortowy, o czym najlepiej przekonać się nawet teraz. W czasie kontaktowania się z naszymi konsultantami z przyjemnością omówimy wszelkie szczegóły oferty, pokażemy flotę swoich pojazdów i omówimy zakres ofert cenowych powiązanych z realizacją usług. Wynajem samochodów Toruń na pewno przyda się w wielu przypadkach oraz z tą pomocą będzie to pomoc, z jakiej na pewno każdy będzie całkowicie usatysfakcjonowany. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi dużymi możliwościami nawet dziś.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Toruń Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Toruń Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Toruń Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Toruń Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Toruń tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Toruń Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Toruń Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Toruń Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Toruń Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Toruń Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Toruń Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikToruń Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikToruń Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Toruń Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Toruń tanio

Misją naszej wypożyczalni pozostawało, oraz jest oczywiście wciąż, dostarczanie do wypożyczenia samochodów w idealnym stanie technicznym. Mamy świadomość tego, że porządny stan samochodu to pewność prowadzenia oraz bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Wypożyczalnia samochodów Toruń regularnie naprawia auta i dostarcza je Klientom w doskonałym stanie. Wynajem aut Toruń jest także prosty, bowiem od początku chcieliśmy stopniowo ograniczać formalności z tym związane. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, żeby przekonać się na własnej skórze, jak ekspresowy może być to proces.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Toruń tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

kujawsko-pomorskie@armanda.pl

,Toruń

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl