Wypożyczalnia samochodów Włocławek. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WŁOCŁAWEK

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Włocławek

Wynajem samochodów Włocławek tanio

W dzisiejszych czasach w wielu przypadkach naprawdę trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez posiadania auta. Choć często mamy własne samochody osobowe, to jednakże niejednokrotnie potrzebujemy auta w innym mieście kiedy podróżujemy samolotem lub po prostu samochodu pojemniejszego do przewozu dużych rzeczy. Auto potrafi się też zepsuć właśnie w sytuacji, jak jest nam bardzo niezbędne, ale w takich sytuacjach zawsze z usługą będzie mogła przyjść nasza wypożyczalnia samochodów Włocławek, z której usługą warto zaznajomić się już w tej chwili. Jako doświadczona firma, funkcjonująca w branży od wielu lat, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe zadowolenie z korzystania z tych usług i konkurencyjne ceny i poczucie bezpieczeństwa. Wynajem samochodów Włocławek może dotyczyć w tym przypadku samochodów wyłącznie nowoczesnych i komfortowo wyposażonych, które dodatkowo są w świetnym stanie technicznym. U nas nie ma mowy o zniszczonych się częściach wnętrza lub stanie mechanicznym, jaki budzi sporo zastrzeżeń i sprawia, iż jeżdżenie samochodem zwyczajnie nie będzie bezpieczne. Wozy są często doglądane pod kątem technicznym oraz w razie potrzeby naprawiane w profesjonalnych warsztatach. Wynajem aut Włocławek jest w naszej firmie jednak naturalnie nie tylko maksymalnie bezpieczny, lecz też bardzo komfortowy. Wszystko za sprawą faktu, iż do absolutnego minimum ograniczyliśmy sprawy formalne, a do tego doliczamy stosunkowo niskie kaucje, co bez wątpienia gwarantuje duże ułatwienie w korzystaniu z tych usług. Naprawdę staramy się przystosować do potrzeb naszych klientów, zapewniając usługi wygodne z opcją na przykład wybrania szerokiego wyposażenia dodatkowego do samochodów. Wypożyczalnia aut Włocławek oczekuje na zgłoszenie, podczas którego nasi konsultanci wytłumaczą wszelkie szczegóły oferty.

wypożyczalnia samochodów Włocławek

Wypożyczalnia aut Włocławek tanio

Jesteśmy firmą istniejącą w branży od długiego już okresu, o ugruntowanej pozycji, która może poszczycić się wieloma dobrymi opiniami. Nasza wypożyczalnia samochodów Włocławek jest jednak godna skorzystania z usług po pierwsze z tego powodu, że zapewniamy bardzo przystępne ceny. Pomimo posiadania we flocie wozów naprawdę nowoczesnych, doskonale wyposażonych a także wygodnych byliśmy w stanie zmniejszyć koszty własne, a co za tym idzie obniżyć poziom cen dla Klientów. Bardzo chcemy również, żeby sam wynajem był jak najbardziej łatwy, nie wymagał dowożenia wielu różnorodnych dokumentów, a i kaucje nie były przesadnie duże. Co jednak najważniejsze, nasza wypożyczalnia aut Włocławek skrupulatnie dba o stan mechaniczny wszystkich aut. Samochody stale przechodzą badania techniczne oraz w razie potrzeby są serwisowane w świetnych warsztatach na markowych częściach. Dbamy też o wnętrza pojazdów, stale je sprzątając. Wynajem aut Włocławek w tym przypadku staje się prosty, tani oraz bardzo wygodny, o czym opłaca się przekonać się nawet teraz. W czasie kontaktu z profesjonalnymi pracownikami z radością omówimy wszelkie szczegóły wynajmu, zaprezentujemy bazę swoich samochodów oraz omówimy zakres cen związanych z realizacją wynajmu. Wynajem samochodów Włocławek bez wątpienia sprawdzi się w licznych przypadkach i z naszą pomocą stanie się to pomoc, z jakiej na pewno każdy klient będzie maksymalnie usatysfakcjonowany. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ogromnymi możliwościami nawet dziś.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Włocławek Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Włocławek Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Włocławek Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Włocławek Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Włocławek tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Włocławek Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Włocławek Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Włocławek Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Włocławek Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Włocławek Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Włocławek Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikWłocławek Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikWłocławek Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Włocławek Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Włocławek tanio

Misją naszej firmy było, i jest oczywiście wciąż, dostarczanie na wynajem aut w doskonałym stanie mechanicznym. Mamy świadomość tego, że porządny stan pojazdu to pewność prowadzenia oraz bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Wypożyczalnia samochodów Włocławek często naprawia samochody oraz oferuje je Klientom w dobrym stanie. Wynajem aut Włocławek jest też łatwy, gdyż od początku chcieliśmy stopniowo zmniejszać sprawy formalne z tym powiązane. Należy skontaktować się z naszą firmą, aby przekonać się na własnej skórze, jak szybki będzie mógł być to proces.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Włocławek tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

kujawsko-pomorskie@armanda.pl

,Włocławek

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl