Wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki

Wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki tanio

W dzisiejszych czasach w wielu sytuacjach naprawdę ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie bez dostępu do auta. Pomimo tego że niejednokrotnie posiadamy własne wozy osobowe, to jednak niejednokrotnie potrzebujemy auta w wybranym mieście gdy latamy samolotem lub po prostu auta pojemniejszego do przewozu gabarytowych przedmiotów. Auto potrafi się też zepsuć dokładnie wtedy, gdy jest nam naprawdę potrzebne, ale w takich sytuacjach za każdym razem z pomocą będzie mogła przyjść nasza wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki, z jakiej propozycją warto zapoznać się chociażby w tej chwili. Jako doświadczona firma, funkcjonująca w branży od długiego czasu, będziemy mogli zagwarantować najwyższe usatysfakcjonowanie z korzystania z naszych usług oraz atrakcyjne ceny i bezpieczeństwo. Wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki będzie dotyczył w tym przypadku samochodów tylko dobrych oraz komfortowo wyposażonych, jakie do tego będą w świetnym stanie technicznym. W naszej firmie nie będzie mowy o rozklekotanych się elementach we wnętrzu czy stanie mechanicznym, jaki budzi wiele zastrzeżeń oraz sprawia, że podróżowanie autem zwyczajnie nie jest bezpieczne. Pojazdy są regularnie doglądane pod kątem technicznym i w przypadku konieczności naprawiane w dobrych warsztatach. Wynajem aut Aleksandrów Łódzki będzie tutaj jednak naturalnie nie tylko maksymalnie bezpieczny, jednak też bardzo komfortowy. Wszystko za sprawą tego, że do absolutnego minimum ograniczyliśmy formalności, a przy tym pobieramy stosunkowo niewielkie kaucje, co na pewno gwarantuje duże uproszczenie w korzystaniu z naszych usług. Bardzo staramy się dopasować do wymagań wszystkich klientów, dostarczając usługi elastyczne z opcją choćby wyboru szerokiego wyposażenia opcjonalnego do aut. Wypożyczalnia aut Aleksandrów Łódzki oczekuje na kontakt, podczas którego nasi konsultanci wytłumaczą wszystkie szczegóły wynajmu.

wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki

Wypożyczalnia aut Aleksandrów Łódzki tanio

Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku od długiego już okresu, o ugruntowanej pozycji, jaka może poszczycić się wieloma dobrymi opiniami. Nasza wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki jest także godna skorzystania z usług po pierwsze z tego powodu, iż gwarantujemy bardzo rozsądne warunki cenowe. Pomimo posiadania we flocie samochodów naprawdę profesjonalnych, doskonale wyposażonych i wygodnych udało nam się zmniejszyć wydatki firmowe, a co za tym idzie zmniejszyć poziom ofert cenowych dla własnych Klientów Bardzo chcemy też, by sam proces wynajmu był maksymalnie prosty, nie wymagał dowożenia wielu różnych dokumentów, a i kaucje nie pozostawały przesadnie duże. Co jednakże najważniejsze, nasza wypożyczalnia aut Aleksandrów Łódzki dokładnie troszczy się o stan techniczny swoich aut. Samochody stale przechodzą przeglądy techniczne i w razie potrzeby są serwisowane w świetnych serwisach na najlepszych częściach. Troszczymy się też o wnętrza samochodów, cały czas je sprzątając. Wynajem aut Aleksandrów Łódzki w naszym przypadku jest prosty, niedrogi i naprawdę wygodny, o czym najlepiej przekonać się już teraz. W czasie kontaktu z naszymi konsultantami z radością omówimy wszystkie szczegóły wynajmu, pokażemy bazę własnych aut i omówimy zakres ofert cenowych powiązanych z realizacją usług. Wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki z pewnością przyda się w wielu sytuacjach oraz z taką pomocą będzie to usługa, z której z pewnością każdy będzie maksymalnie zadowolony. Zapraszamy do zaznajomienia się z tymi wielkimi możliwościami już dziś.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Aleksandrów Łódzki Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Aleksandrów Łódzki Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Aleksandrów Łódzki Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Aleksandrów Łódzki Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Aleksandrów Łódzki Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Aleksandrów Łódzki Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikAleksandrów Łódzki Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikAleksandrów Łódzki Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Aleksandrów Łódzki Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Aleksandrów Łódzki tanio

Misją naszej firmy pozostawało, i jest naturalnie wciąż, dostarczanie do wynajęcia aut w świetnym stanie technicznym. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż porządny stan samochodu to pewność prowadzenia i większe poczucie bezpieczeństwa. Wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki często naprawia samochody i oferuje je Klientom w dobrym stanie. Wynajem aut Aleksandrów Łódzki pozostaje też łatwy, bowiem zawsze chcieliśmy stopniowo ograniczać sprawy formalne z tym związane. Wystarczy skontaktować się z nami, aby przekonać się na własnej skórze, jak szybki może być to proces.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Aleksandrów Łódzki tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

lodzkie@armanda.pl

,Aleksandrów Łódzki

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl