Wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Konstantynów Łódzki

Wynajem samochodów Konstantynów Łódzki tanio

Dzisiaj w wielu przypadkach naprawdę ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie bez posiadania samochodu. Pomimo tego że nierzadko posiadamy własne wozy osobowe, to jednak niejednokrotnie potrzebujemy auta w innym mieście kiedy latamy samolotem bądź po prostu pojazdu pojemniejszego do przewożenia sporych przedmiotów. Auto może się również popsuć właśnie wtedy, kiedy jest nam mocno niezbędne, jednak w tych sytuacjach za każdym razem z usługą będzie mogła przyjść ta wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki, z której ofertą warto zapoznać się nawet w tej chwili. Jako profesjonalna wypożyczalnia, funkcjonująca na rynku od wielu lat, będziemy mogli zagwarantować najwyższe usatysfakcjonowanie z korzystania z tych usług a także atrakcyjne ceny oraz bezpieczeństwo. Wynajem samochodów Konstantynów Łódzki będzie dotyczył w tym przypadku samochodów wyłącznie nowoczesnych i komfortowo wyposażonych, które do tego są w idealnym stanie technicznym. U nas nie ma mowy o rozpadających się częściach we wnętrzu albo stanie mechanicznym, który budzi mnóstwo wątpliwości i sprawia, że jeżdżenie autem zwyczajnie nie będzie przyjemne. Pojazdy są regularnie doglądane pod kątem mechanicznym oraz w razie potrzeby naprawiane w fachowych warsztatach. Wynajem aut Konstantynów Łódzki będzie w naszej firmie jednak nie tylko maksymalnie bezpieczny, ale także bardzo komfortowy. Wszystko za sprawą tego, iż do absolutnego minimum ograniczyliśmy sprawy formalne, a przy tym doliczamy stosunkowo małe kaucje, co z pewnością gwarantuje ogromne ułatwienie w korzystaniu z takich usług. Naprawdę staramy się przystosować do preferencji naszych klientów, gwarantując usługi wygodne z opcją chociażby wybrania szerokiego wyposażenia opcjonalnego do aut. Wypożyczalnia aut Konstantynów Łódzki oczekuje na zgłoszenie, podczas jakiego nasi konsultanci wytłumaczą wszystkie szczegóły wynajmu.

wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki

Wypożyczalnia aut Konstantynów Łódzki tanio

Jesteśmy firmą istniejącą w branży od długiego już okresu, o silnej pozycji, która może pochwalić się licznymi dobrymi opiniami. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki jest również godna skorzystania z oferty zwłaszcza z racji tego, iż zapewniamy naprawdę atrakcyjne ceny. Pomimo posiadania we flocie wozów naprawdę nowoczesnych, świetnie wyposażonych a także komfortowych udało nam się obniżyć koszty firmowe, a co za tym idzie zmniejszyć poziom ofert cenowych dla Klientów. Bardzo chcemy też, by sam wynajem pozostawał maksymalnie łatwy, nie wymagał przywożenia wielu różnorodnych potwierdzeń, jak również kaucje nie były bardzo wysokie. Co jednakże najistotniejsze, ta wypożyczalnia aut Konstantynów Łódzki skrupulatnie dba o stan mechaniczny swoich pojazdów. Samochody stale przechodzą badania techniczne i w przypadku konieczności są serwisowane w dobrych warsztatach na najlepszych podzespołach. Troszczymy się również o wnętrza samochodów, cały czas je sprzątając. Wynajem aut Konstantynów Łódzki w tym przypadku jest łatwy, niedrogi i bardzo komfortowy, o czym warto przekonać się już w tej chwili. Podczas kontaktu z naszymi konsultantami z radością omówimy wszelkie szczegóły wynajmu, zaprezentujemy flotę swoich aut oraz omówimy zakres cen związanych z realizacją wynajmu. Wynajem samochodów Konstantynów Łódzki z całą pewnością przyda się w różnorodnych przypadkach oraz z taką pomocą będzie to usługa, z jakiej z pewnością każdy klient będzie całkowicie zadowolony. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi wielkimi możliwościami nawet dzisiaj.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Konstantynów Łódzki Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Konstantynów Łódzki Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Konstantynów Łódzki Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Konstantynów Łódzki Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Konstantynów Łódzki Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Konstantynów Łódzki Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Konstantynów Łódzki Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Konstantynów Łódzki Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKonstantynów Łódzki Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKonstantynów Łódzki Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Konstantynów Łódzki Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Konstantynów Łódzki tanio

Misją tej wypożyczalni pozostawało, i jest naturalnie wciąż, oferowanie do wynajęcia pojazdów w dobrym stanie technicznym. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że porządny stan samochodu to pewność kierowania oraz bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki regularnie naprawia samochody i dostarcza je Klientom w dobrym stanie. Wynajem aut Konstantynów Łódzki jest także prosty, gdyż zawsze pragneliśmy stopniowo ograniczać formalności z tym powiązane. Należy skontaktować się z nami, by przekonać się, jak prosty będzie mógł być to proces.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Konstantynów Łódzki tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

lodzkie@armanda.pl

,Konstantynów Łódzki

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl