Wypożyczalnia samochodów Kutno. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KUTNO

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Kutno

Wynajem samochodów Kutno tanio

Dziś w licznych przypadkach bardzo trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez dostępu do auta. Pomimo tego że nierzadko mamy własne pojazdy osobowe, to jednak niejednokrotnie będziemy potrzebować auta w wybranym mieście kiedy latamy samolotem albo zwyczajnie pojazdu pojemniejszego do przewozu sporych przedmiotów. Auto umie się także popsuć właśnie w sytuacji, gdy jest nam mocno niezbędne, jednak w tych przypadkach oczywiście z pomocą może przyjść ta wypożyczalnia samochodów Kutno, z jakiej usługą warto zapoznać się nawet teraz. Jako doświadczona firma, działająca na rynku od wielu lat, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższe zadowolenie z korzystania z tych usług a także konkurencyjne ceny oraz poczucie bezpieczeństwa. Wynajem samochodów Kutno będzie dotyczył w naszym przypadku samochodów jedynie dobrych i świetnie wyposażonych, które do tego pozostają w idealnym stanie mechanicznym. W naszej firmie nie ma mowy o rozklekotanych się elementach wnętrza albo stanie mechanicznym, jaki budzi sporo wątpliwości i powoduje, że podróżowanie pojazdem po prostu nie jest bezpieczne. Pojazdy są często doglądane pod kątem technicznym i w przypadku konieczności naprawiane w profesjonalnych serwisach. Wynajem aut Kutno jest u nas jednak nie tylko bezpieczny, ale także wyjątkowo komfortowy. Wszystko za sprawą tego, że do absolutnego minimum zmniejszyliśmy sprawy formalne, a przy tym pobieramy naprawdę małe kaucje, co bez wątpienia stanowi ogromne ułatwienie w korzystaniu z naszych usług. Bardzo staramy się dopasować do wymagań wszystkich klientów, dostarczając usługi elastyczne z możliwością na przykład wybrania szerokiego wyposażenia dodatkowego do aut. Wypożyczalnia aut Kutno oczekuje na zgłoszenie, podczas jakiego nasi pracownicy wyjaśnią wszelkie szczegóły usług.

wypożyczalnia samochodów Kutno

Wypożyczalnia aut Kutno tanio

Jesteśmy wypożyczalnią funkcjonującą na rynku od długiego już okresu, o ugruntowanej pozycji, która może pochwalić się licznymi dobrymi opiniami. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Kutno jest również godna skorzystania z usług zwłaszcza z racji tego, że oferujemy naprawdę rozsądne ceny. Mimo utrzymywania we flocie aut naprawdę profesjonalnych, doskonale wyposażonych oraz komfortowych udało nam się obniżyć wydatki firmowe, a co za tym idzie zmniejszyć poziom cen dla własnych Klientów Bardzo staramy się także, żeby sam proces wynajmu był jak najbardziej łatwy, nie wymagał dostarczania wielu różnych potwierdzeń, a i kaucje nie były przesadnie duże. Co jednak najistotniejsze, ta wypożyczalnia aut Kutno skrupulatnie troszczy się o stan mechaniczny wszystkich samochodów. Pojazdy stale przechodzą badania techniczne oraz w razie potrzeby są naprawiane w profesjonalnych warsztatach na markowych podzespołach. Troszczymy się również o wnętrza pojazdów, stale je sprzątając. Wynajem aut Kutno w tym przypadku jest łatwy, niedrogi oraz naprawdę komfortowy, o czym warto przekonać się na własnej skórze nawet teraz. W czasie kontaktowania się z naszymi pracownikami z radością omówimy wszystkie szczegóły oferty, pokażemy flotę własnych aut i omówimy zakres ofert cenowych powiązanych z realizacją usług. Wynajem samochodów Kutno na pewno przyda się w wielu sytuacjach oraz z naszą pomocą stanie się to pomoc, z jakiej na pewno każdy klient będzie w pełni usatysfakcjonowany. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wielkimi możliwościami chociażby dziś..

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kutno Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kutno Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kutno Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kutno Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kutno tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kutno Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kutno Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kutno Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kutno Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kutno Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kutno Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKutno Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKutno Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kutno Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Kutno tanio

Misją tej firmy pozostawało, i jest naturalnie wciąż, dostarczanie do wynajęcia samochodów w idealnym stanie mechanicznym. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że dobry stan samochodu to pewność prowadzenia i bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Wypożyczalnia samochodów Kutno regularnie serwisuje samochody i dostarcza je Klientom w dobrym stanie. Wynajem aut Kutno pozostaje także prosty, ponieważ zawsze chcieliśmy stopniowo ograniczać sprawy formalne z tym powiązane. Należy skontaktować się z nami, by przekonać się na własnej skórze, jak ekspresowy będzie mógł być to proces.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Kutno tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

lodzkie@armanda.pl

,Kutno

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl