Wypożyczalnia samochodów Łask. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŁASK

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Łask

Wynajem samochodów Łask tanio

Dziś w licznych sytuacjach naprawdę trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez posiadania auta. Choć nierzadko mamy swoje samochody osobowe, to jednakże niejednokrotnie potrzebujemy auta w innym mieście gdy podróżujemy samolotem albo zwyczajnie auta pojemniejszego do przewożenia sporych rzeczy. Auto może się również zepsuć właśnie w sytuacji, kiedy jest nam mocno potrzebne, jednak w takich sytuacjach zawsze z usługą będzie mogła przyjść ta wypożyczalnia samochodów Łask, z jakiej usługą opłaca się zapoznać się już w tej chwili. Jako profesjonalna firma, działająca w branży od wielu lat, jesteśmy w stanie zapewnić pełne zadowolenie z korzystania z tych usług a także atrakcyjne ceny oraz poczucie bezpieczeństwa. Wynajem samochodów Łask może dotyczyć w naszym przypadku samochodów wyłącznie dobrych i świetnie wyposażonych, które dodatkowo pozostają w świetnym stanie technicznym. U nas nie będzie mowy o rozklekotanych się częściach wnętrza albo stanie mechanicznym, który budzi mnóstwo zastrzeżeń oraz sprawia, iż podróżowanie autem po prostu nie będzie przyjemne. Wozy są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym i w przypadku potrzeby serwisowane w dobrych serwisach. Wynajem aut Łask będzie u nas jednak naturalnie nie tylko bezpieczny, jednak również wyjątkowo komfortowy. Wszystko za sprawą faktu, iż do całkowitego minimum ograniczyliśmy formalności, a przy tym doliczamy naprawdę małe kaucje, co na pewno stanowi ogromne ułatwienie w korzystaniu z takich usług. Naprawdę staramy się dopasować do potrzeb wszystkich klientów, gwarantując usługi wygodne z opcją chociażby wyboru szerokiego wyposażenia opcjonalnego do aut. Wypożyczalnia aut Łask oczekuje na kontakt, podczas którego nasi konsultanci wytłumaczą wszystkie szczegóły usług.

wypożyczalnia samochodów Łask

Wypożyczalnia aut Łask tanio

Jesteśmy wypożyczalnią funkcjonującą na rynku od długiego już czasu, o ugruntowanej pozycji, jaka może poszczycić się wieloma dobrymi opiniami. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Łask jest jednak godna skorzystania z oferty zwłaszcza w związku z tym, że zapewniamy naprawdę atrakcyjne warunki cenowe. Mimo utrzymywania we flocie samochodów bardzo nowoczesnych, świetnie wyposażonych oraz wygodnych udało nam się zmniejszyć koszty firmowe, a co za tym idzie zmniejszyć poziom ofert cenowych dla własnych Klientów Bardzo staramy się również, aby sam proces wynajmu był jak najbardziej prosty, nie wymagał dostarczania wielu różnych dokumentów, jak również kaucje nie pozostawały bardzo duże. Co jednakże najważniejsze, nasza wypożyczalnia aut Łask dokładnie dba o stan techniczny wszystkich aut. Pojazdy regularnie przechodzą badania techniczne oraz w przypadku konieczności są naprawiane w świetnych warsztatach na markowych częściach. Dbamy też o wnętrza aut, regularnie je sprzątając. Wynajem aut Łask w naszym przypadku staje się prosty, niedrogi oraz niezwykle wygodny, o czym najlepiej przekonać się już teraz. W czasie kontaktu z naszymi konsultantami z radością omówimy wszystkie szczegóły wynajmu, pokażemy bazę własnych aut i omówimy zakres cen powiązanych z realizacją wynajmu. Wynajem samochodów Łask z całą pewnością przyda się w wielu przypadkach i z tą pomocą będzie to usługa, z której na pewno każdy klient będzie całkowicie zadowolony. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi wielkimi możliwościami nawet dzisiaj.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Łask Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Łask Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Łask Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Łask Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łask tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Łask Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łask Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Łask Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Łask Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Łask Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Łask Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŁask Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŁask Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Łask Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Łask tanio

Celem naszej firmy pozostawało, i jest naturalnie nadal, dostarczanie na wynajem pojazdów w dobrym stanie technicznym. Mamy świadomość faktu, iż porządny stan pojazdu to pewność kierowania oraz bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Wypożyczalnia samochodów Łask regularnie naprawia pojazdy oraz oferuje je Klientom w dobrym stanie. Wynajem aut Łask jest również prosty, ponieważ od początku pragneliśmy stopniowo zmniejszać sprawy formalne z tym związane. Należy skontaktować się z nami, aby przekonać się na własnej skórze, jak prosty będzie mógł być to proces.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Łask tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

lodzkie@armanda.pl

,Łask

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl