Wypożyczalnia samochodów Łódź. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŁÓDŹ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Łódź

Wynajem samochodów Łódź tanio

W dzisiejszych czasach w wielu przypadkach naprawdę trudno wyobrazić sobie życie bez dostępu do auta. Pomimo tego że nierzadko mamy swoje pojazdy osobowe, to jednakże niejednokrotnie potrzebujemy auta w wybranym mieście jak podróżujemy samolotem bądź po prostu samochodu pojemniejszego do przewożenia sporych rzeczy. Auto może się także popsuć dokładnie wtedy, jak jest nam mocno niezbędne, jednak w tych przypadkach za każdym razem z usługą może przyjść nasza wypożyczalnia samochodów Łódź, z jakiej usługą opłaca się zapoznać się nawet w tej chwili. Jako doświadczona wypożyczalnia, działająca w branży od długiego czasu, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe usatysfakcjonowanie z korzystania z tych usług i atrakcyjne ceny i poczucie bezpieczeństwa. Wynajem samochodów Łódź może dotyczyć w tym przypadku samochodów jedynie nowoczesnych oraz świetnie wyposażonych, które do tego są w doskonałym stanie mechanicznym. W naszej firmie nie ma mowy o zniszczonych się elementach we wnętrzu bądź stanie mechanicznym, który budzi sporo wątpliwości oraz sprawia, iż podróżowanie samochodem zwyczajnie nie jest przyjemne. Pojazdy są regularnie sprawdzane pod kątem mechanicznym i w przypadku konieczności naprawiane w fachowych serwisach. Wynajem aut Łódź będzie u nas jednak nie tylko maksymalnie bezpieczny, jednak także wyjątkowo komfortowy. Wszystko za sprawą tego, iż do absolutnego minimum ograniczyliśmy sprawy formalne, a do tego doliczamy stosunkowo niskie kaucje, co z pewnością gwarantuje spore ułatwienie w korzystaniu z tych usług. Naprawdę staramy się przystosować do potrzeb wszystkich klientów, zapewniając usługi wygodne z opcją choćby wybrania szerokiego wyposażenia dodatkowego do samochodów. Wypożyczalnia aut Łódź czeka na zgłoszenie, w czasie jakiego nasi konsultanci wyjaśnią wszystkie szczegóły wynajmu.

wypożyczalnia samochodów Łódź

Wypożyczalnia aut Łódź tanio

Jesteśmy wypożyczalnią istniejącą w branży od długiego już czasu, o ugruntowanej pozycji, która może pochwalić się licznymi dobrymi opiniami. Nasza wypożyczalnia samochodów Łódź jest także godna skorzystania z usług po pierwsze z tego powodu, iż zapewniamy naprawdę przystępne warunki cenowe. Mimo posiadania we flocie samochodów bardzo profesjonalnych, doskonale wyposażonych i wygodnych udało nam się obniżyć wydatki firmowe, a co za tym idzie zmniejszyć poziom ofert cenowych dla naszych Klientów. Naprawdę staramy się także, by cały wynajem stał się jak najbardziej łatwy, nie wymagał dostarczania wielu różnorodnych dokumentów, a i kaucje nie pozostawały bardzo wysokie. Co jednak najistotniejsze, ta wypożyczalnia aut Łódź dokładnie troszczy się o stan techniczny wszystkich aut. Pojazdy stale przechodzą badania techniczne oraz w razie potrzeby są serwisowane w dobrych serwisach na markowych częściach. Troszczymy się także o wnętrza pojazdów, stale je sprzątając. Wynajem aut Łódź w naszym przypadku będzie prosty, tani oraz naprawdę wygodny, o czym najlepiej przekonać się już teraz. Podczas kontaktowania się z naszymi pracownikami z radością omówimy wszystkie szczegóły oferty, pokażemy bazę własnych aut i omówimy zakres ofert cenowych powiązanych z realizacją usług. Wynajem samochodów Łódź z całą pewnością przyda się w różnorodnych przypadkach oraz z tą pomocą stanie się to usługa, z jakiej na pewno każdy klient będzie całkowicie zadowolony. Zapraszamy do zapoznania się z tymi dużymi możliwościami nawet dziś.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Łódź Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Łódź Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Łódź Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Łódź Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łódź tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Łódź Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łódź Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Łódź Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Łódź Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Łódź Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Łódź Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŁódź Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŁódź Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Łódź Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Łódź tanio

Celem tej firmy pozostawało, i jest naturalnie wciąż, dostarczanie do wypożyczenia pojazdów w dobrym stanie mechanicznym. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż dobry stan samochodu to pewność prowadzenia i duże poczucie bezpieczeństwa. Wypożyczalnia samochodów Łódź regularnie serwisuje samochody i dostarcza je Klientom w świetnym stanie. Wynajem aut Łódź pozostaje także łatwy, gdyż od początku chcieliśmy stopniowo zmniejszać formalności z tym powiązane. Wystarczy podjąć się kontaktu z nami, aby przekonać się, jak ekspresowy będzie mógł być to proces.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Łódź tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

lodzkie@armanda.pl

,Łódź

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl