Wypożyczalnia samochodów Opoczno. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OPOCZNO

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Opoczno

Wynajem samochodów Opoczno tanio

Żeby wynająć pojazd świetnie dopasowany do osobistych wymagań zdecydowanie nie będzie trzeba mieć bardzo pojemnej kieszeni i przygotowywać się na wiele formalności do zrealizowania. Wszystko za sprawą propozycji, którą realizuje nasza wypożyczalnia samochodów Opoczno, z jaką warto zapoznać się już teraz. Jesteśmy firmą doświadczoną oraz profesjonalną, jaka ma bardzo solidnie rozbudowaną bazę dobrych samochodów. Są to samochody różnorodnych klas, jakie nie tylko zapewniają wygodę podróżowania, ale i dobry poziom bezpieczeństwa. Jest tak z racji tego, iż nasza wypożyczalnia aut Opoczno stara się, najbardziej jak tylko się da, zadbać o świetny stan techniczny własnych aut. Samochody są regularnie serwisowe, doglądamy ich stanu technicznego oraz usuwamy wszystkie usterki z pomocą świetnych mechaników. Propozycja naszej firmy jest tak rozwinięta, że wynajem samochodów Opoczno da się bez najmniejszego problemu przystosować do swoich, indywidualnych preferencji. By uprościć proces wynajmu, udało nam się w znacznym stopniu zmniejszyć wszystkie formalności z tym powiązane. Wynajem aut Opoczno nie tworzy niepotrzebnych problemów, nie trzeba wpłacać niezwykle wysokich kaucji oraz przygotowywać stosów dokumentów. Nasi ludzie z radością wytłumaczą zasady związane z wypożyczaniem, jak i dokładnie przedstawią pełen zakres realizowanych usług. Wynajem samochodów Opoczno to świetna metoda na wypad wakacyjny, przygotowanie przewozu dla gabarytowych przedmiotów bądź na sprawne przemieszczanie się po mieście, kiedy załatwiamy sprawy biznesowe.

wypożyczalnia samochodów Opoczno

Wypożyczalnia aut Opoczno tanio

By sprawdzić pełne możliwości naszej wypożyczalni, opłaca się po prostu skontaktować się z pracownikami, jacy z przyjemnością udzielą wyjaśnień na wszystkie pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości. Wypożyczalnia samochodów Opoczno będzie mogła jednak przede wszystkim poszczycić się ogromną bazą pojazdów w dobrym stanie technicznym, przystępnymi cenami i minimalnymi formalnościami potrzebnymi do spisania umowy. Stan techniczny wozów jest tutaj z pewnością jednym z najważniejszych elementów, który będzie miał pełne przełożenie na poziom bezpieczeństwa jazdy. Wypożyczalnia aut Opoczno chce, jak może, żeby stale doglądać stanu mechanicznego własnych samochodów i naprawiać je na częściach z najlepszej półki. Samochody pewnie się prowadzą, są bardzo bezpieczne, a zadbane wnętrza sprawiają, iż wygoda samej podróży jest na naprawdę wysokim poziomie. Wynajem samochodów Opoczno w tym przypadku nie wiąże się z szeregiem spraw formalnych do zrealizowania. Naprawdę elastycznie podchodzimy do swoich usług, upraszczamy Klientom używanie ich oraz zawsze staramy się, żeby każda osoba była maksymalnie zadowolona. Wynajem aut Opoczno to także propozycja, która nie powoduje nadmiernego obciążenia dla portfela. Usługi są tanie i to bez znaczenia dla tego, czy decydujemy się na wynajem długoterminowy, albo na krótki czas, wyłącznie na dni. Rozważając wynajem samochodów Opoczno na pewno należy zainteresować się naszymi możliwościami. Są one przejrzyste, gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa i elastyczność, a zatem opcję pełnego dopasowania do danych potrzeb.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Opoczno Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Opoczno Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Opoczno Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Opoczno Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Opoczno tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Opoczno Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Opoczno Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Opoczno Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Opoczno Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Opoczno Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Opoczno Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOpoczno Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOpoczno Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Opoczno Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Opoczno tanio

Od samego początku chcieliśmy poważnie inwestować we flotę swoich samochodów, jak i jednocześnie tak zarządzać wypożyczalnią, by ilość spraw formalnych przy wynajmie auta Opoczno była wręcz minimalna. Udało nam się to i dlatego dziś oferujemy dużo aut z licznych klas, gwarantujemy przystępne ceny oraz zapewniamy, że proces wynajmu nie będzie trudny. Wypożyczalnia aut Opoczno sprosta wymaganiom każdej osoby, nie patrząc na to czy niezbędne jest auto na bardzo długi, albo na krótki okres czasu.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Opoczno tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

lodzkie@armanda.pl

,Opoczno

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl