Wypożyczalnia samochodów Ozorków. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OZORKÓW

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Ozorków

Wynajem samochodów Ozorków tanio

Aby pożyczyć samochód świetnie przystosowany do swoich wymagań wcale nie trzeba mieć naprawdę zasobnego portfela i szykować się na dużo formalności do spełnienia. Całość za sprawą propozycji, jaką realizuje ta wypożyczalnia samochodów Ozorków, z jaką opłaca się zapoznać się już dzisiaj. Jesteśmy firmą doświadczoną oraz profesjonalną, jaka ma naprawdę solidnie rozbudowaną bazę nowoczesnych samochodów. Są to pojazdy różnorodnych klas, jakie nie tylko gwarantują wygodę podróży, jednak i najlepszy poziom bezpieczeństwa. Jest tak z tego powodu, iż ta wypożyczalnia aut Ozorków stara się, maksymalnie jak to możliwe, zatroszczyć się o świetny stan techniczny swoich aut. Pojazdy są regularnie serwisowe, doglądamy ich stanu mechanicznego i usuwamy wszelkie usterki z pomocą świetnych mechaników. Oferta tej firmy jest tak rozbudowana, iż wynajem samochodów Ozorków da się bez żadnego kłopotu dopasować do własnych, prywatnych preferencji. By ułatwić wynajem, udało nam się znacząco ograniczyć wszelkie sprawy formalne z tym związane. Wynajem aut Ozorków nie tworzy niepotrzebnych kłopotów, nie będzie trzeba płacić bardzo wysokich kaucji a także szykować stosów dokumentów. Nasi ludzie z przyjemnością wyjaśnią zasady powiązane z wynajmem, a do tego dokładnie przedstawią pełen zakres realizowanych usług. Wynajem samochodów Ozorków to idealna opcja na wyjazd wakacyjny, zorganizowanie transportu dla dużych przedmiotów lub na szybkie poruszanie się po mieście, kiedy załatwiamy sprawy biznesowe.

wypożyczalnia samochodów Ozorków

Wypożyczalnia aut Ozorków tanio

By poznać pełne możliwości naszej firmy, opłaca się zwyczajnie podjąć się kontaktu z pracownikami, jacy z przyjemnością udzielą wyjaśnień na wszelkie zapytania oraz rozwieją wszelakie wątpliwości. Wypożyczalnia samochodów Ozorków może jednakże po pierwsze poszczycić się ogromną flotą aut w doskonałym stanie technicznym, konkurencyjnymi cenami i minimalnymi sprawami formalnymi niezbędnymi do podpisania umowy. Stan techniczny wozów jest w naszej firmie z pewnością jednym z najważniejszych elementów, jaki będzie miał bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo podróży. Wypożyczalnia aut Ozorków chce, jak może, by regularnie doglądać stanu technicznego wszystkich pojazdów oraz naprawiać je na podzespołach z najwyższej półki. Pojazdy pewnie się prowadzą, są bardzo bezpieczne, natomiast zadbane wnętrza sprawiają, iż wygoda samej podróży jest na naprawdę wysokim poziomie. Wynajem samochodów Ozorków w naszym przypadku nie wiąże się z szeregiem formalności do wykonania. Niezwykle elastycznie będziemy podchodzić do swoich usług, upraszczamy Klientom używanie ich oraz zawsze chcemy, aby każda osoba była w pełni usatysfakcjonowana. Wynajem aut Ozorków to też usługa, jaka nie powoduje nadmiernego obciążenia dla kieszeni. Usługi są tanie i to bez znaczenia dla tego, czy wykorzystywany jest wynajem długoterminowy, lub krótkoterminowy, jedynie na doby. Rozważając wynajem samochodów Ozorków z całą pewnością warto zainteresować się tymi możliwościami. Są one zrozumiałe, gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa i elastyczność, czyli możliwość pełnego dopasowania do danych preferencji.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Ozorków Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Ozorków Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Ozorków Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Ozorków Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ozorków tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Ozorków Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ozorków Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Ozorków Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Ozorków Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Ozorków Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Ozorków Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOzorków Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOzorków Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Ozorków Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Ozorków tanio

Od samego początku staraliśmy się mocno inwestować we flotę własnych pojazdów, jak i jednocześnie w taki sposób zarządzać wypożyczalnią, aby liczba formalności przy wynajmie auta Ozorków była absolutnie minimalna. Udało nam się to i dlatego obecnie zapewniamy dużo aut z licznych klas, gwarantujemy przystępne ceny oraz zapewniamy, iż wynajem nie będzie trudny. Wypożyczalnia aut Ozorków sprosta oczekiwaniom każdego, nie patrząc na to czy potrzebne jest auto na bardzo długi, albo na krótki okres czasu.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Ozorków tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

lodzkie@armanda.pl

,Ozorków

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl