Wypożyczalnia samochodów Chełm. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW CHEŁM

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Chełm

Wynajem samochodów Chełm tanio

Aby wypożyczyć wóz świetnie dopasowany do swoich wymagań zdecydowanie nie będzie trzeba mieć bardzo zasobnego portfela i przygotowywać się na dużo spraw formalnych do spełnienia. Wszystko za sprawą oferty, którą realizuje ta wypożyczalnia samochodów Chełm, z jaką warto zaznajomić się już w tej chwili. Jesteśmy wypożyczalnią doświadczoną oraz profesjonalną, która posiada niezwykle solidnie rozwiniętą bazę dobrych samochodów. Są to wozy różnorodnych klas, jakie naturalnie nie tylko zapewniają komfort podróżowania, jednak i najlepszy poziom bezpieczeństwa. Dzieje się tak z racji tego, iż nasza wypożyczalnia aut Chełm stara się, maksymalnie jak to możliwe, zadbać o świetny stan mechaniczny własnych aut. Auta są regularnie naprawiane, doglądamy ich stanu mechanicznego oraz usuwamy wszystkie awarie z pomocą profesjonalnych mechaników. Oferta naszej firmy jest na tyle rozwinięta, że wynajem samochodów Chełm da się bez żadnego kłopotu dopasować do własnych, prywatnych wymagań. Żeby uprościć proces wynajmu, byliśmy w stanie w znacznym stopniu zmniejszyć wszelkie sprawy formalne z tym związane. Wynajem aut Chełm nie tworzy zbędnych kłopotów, nie trzeba wpłacać naprawdę wysokich kaucji i szykować stosów dokumentów. Nasi ludzie z przyjemnością wytłumaczą zasady powiązane z wynajmowaniem, a przy tym skrupulatnie przedstawią pełen zakres wykonywanych usług. Wynajem samochodów Chełm to doskonała metoda na wypad wakacyjny, przygotowanie transportu dla dużych przedmiotów lub na szybkie poruszanie się po mieście, kiedy załatwiamy prywatne sprawy.

wypożyczalnia samochodów Chełm

Wypożyczalnia aut Chełm tanio

Żeby sprawdzić pełne możliwości tej wypożyczalni, opłaca się po prostu podjąć się kontaktu z konsultantami, którzy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie zapytania oraz rozwieją wszelakie wątpliwości. Wypożyczalnia samochodów Chełm może jednakże przede wszystkim poszczycić się bogatą bazą pojazdów w idealnym stanie technicznym, konkurencyjnymi cenami i minimalnymi sprawami formalnymi niezbędnymi do podpisania umowy. Stan techniczny aut jest u nas z pewnością jednym z najistotniejszych elementów, który ma bezpośrednie przełożenie na poziom bezpieczeństwa jazdy. Wypożyczalnia aut Chełm stara się, jak potrafi, by nieustannie doglądać stanu mechanicznego wszystkich aut oraz naprawiać je na częściach z najwyższej półki. Auta bezproblemowo się prowadzi, są bardzo bezpieczne, a zadbane wnętrza sprawiają, iż komfort samej podróży stoi na bardzo wysokim poziomie. Wynajem samochodów Chełm w tym przypadku nie wiąże się z szeregiem spraw formalnych do zrealizowania. Naprawdę elastycznie będziemy podchodzić do własnych usług, ułatwiamy Klientom używanie ich oraz oczywiście chcemy, by każda osoba była w pełni zadowolona. Wynajem aut Chełm to też propozycja, która nie powoduje nadmiernego obciążenia dla portfela. Usługi pozostają niedrogie i to bez znaczenia dla tego, czy potrzebny jest wynajem długoterminowy, lub krótkoterminowy, wyłącznie na dni. Rozważając wynajem samochodów Chełm z całą pewnością należy zainteresować się tymi możliwościami. Pozostają one przejrzyste, gwarantują najlepszy poziom bezpieczeństwa a także elastyczność, czyli możliwość idealnego dopasowania do danych preferencji.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Chełm Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Chełm Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Chełm Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Chełm Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chełm tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Chełm Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chełm Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Chełm Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Chełm Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Chełm Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Chełm Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikChełm Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikChełm Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Chełm Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Chełm tanio

Od zawsze staraliśmy się bardzo inwestować we flotę swoich samochodów, a i równocześnie tak zarządzać firmą, żeby ilość spraw formalnych przy wynajmie auta Chełm pozostawała wręcz minimalna. Osiągnęliśmy to i dlatego obecnie zapewniamy dużo pojazdów z licznych klas, zapewniamy przystępne ceny i zapewniamy, iż proces wynajmu nie będzie trudny. Wypożyczalnia aut Chełm sprosta potrzebom każdego, nie patrząc na to czy potrzebne jest auto na naprawdę długi, lub na krótki okres czasu.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Chełm tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

lubelskie@armanda.pl

,Chełm

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl