Wypożyczalnia samochodów Kraśnik. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KRAŚNIK

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Kraśnik

Wynajem samochodów Kraśnik tanio

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami wypożyczalni, która gwarantuje nie tylko naprawdę komfortową opcję pożyczenia pojazdu, jednak i niezwykle bezpieczną. Wypożyczalnia samochodów Kraśnik świadczy własne usługi zarówno firmom, jak również osobom indywidualnym, za każdym razem gwarantując pełną możliwą atrakcyjność ofert cenowych. Wysoka elastyczność naszych usług powoduje, że komfortowe oraz atrakcyjne będzie zarówno wypożyczanie aut na bardzo długie terminy, jak również jedynie na doby, jak chociażby chcemy wyjechać na weekend lub załatwić parę istotnych spraw oraz poszukujemy auta. Za każdym razem podchodzimy do swoich usług w sposób maksymalnie profesjonalny. Wynajem samochodów Kraśnik jest w ten sposób usługą niesłychanie wygodną, jaką bez najmniejszych problemów można przystosować do konkretnych preferencji. Staramy się również, aby cały proces podpisywania umowy nie wymagał spełnienia pokaźnej listy formalności, jakie często zniechęcają do korzystania z wypożyczanych pojazdów. Co jednak najważniejsze, w tym przypadku wynajem aut Kraśnik będzie niezwykle bezpieczny. Wszystkie pojazdy są w pełni ubezpieczone, a przy tym przede wszystkim pozostają zadbane technicznie. Nieustannie sprawdzamy stan techniczny samochodów i jeśli tylko istnieje taka potrzeba, usuwamy je w profesjonalnych serwisach samochodowych. To na pewno najatrakcyjniejsza wypożyczalnia aut Kraśnik, z jakiej usługami opłaca się zapoznać się już w tej chwili. Krótki kontakt z naszą firmą absolutnie wystarczy, aby sprawdzić pełen zakres realizowanych przez nas usług.

wypożyczalnia samochodów Kraśnik

Wypożyczalnia aut Kraśnik tanio

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, iż nasza konkurencja na rynku w naszej branży jest duża oraz sporo osób może posiadać wątpliwości co do tego, z jakich opcji najlepiej skorzystać. Tym samym chcielibyśmy pokazać kilka z najważniejszych zalet, które na pewno czynią tę ofertę tak dobrą. Przede wszystkim ta wypożyczalnia samochodów Kraśnik bardzo poważnie podchodzi do sprawy stanu mechanicznego każdego auta, czego nie w każdym przypadku pilnuje nasza konkurencja. Zdezelowane samochody naturalnie nie tylko obniżają wygodę podróży, jednak w głównej mierze mają wielki wpływ na nasze poczucie bezpieczeństwa. W naszej firmie wynajem samochodów Kraśnik jest bezpieczny, gdyż w pojazdach stale analizujemy stan techniczny i serwisujemy je w razie konieczności. Naprawy są u nas wykonywane przez profesjonalne warsztaty, co z pewnością jest następną ważną cechą. Wypożyczalnia aut Kraśnik ma także pełne pakiety ubezpieczeń, stara się zatroszczyć się o porządek we wnętrzu każdego samochodu, a przy tym posiada rozbudowaną flotę, czyli nie będzie problemu ze znalezieniem pojazdu idealnie dopasowanego do wymagań. Pomimo tego wszystkiego nasze usługi pozostają wciąż atrakcyjne pod kątem cenowym. Wynajem aut Kraśnik jest tani niezależnie od tego, czy będzie korzystało się z opcji wynajmu krótkoterminowego czy długoterminowego. Elastycznie podchodzimy tak do przedsiębiorców, jak również do klientów indywidualnych, które poszukują pojazdu choćby do wypadu na weekend. Najszybszym sposobem na rzetelne poznanie wszystkich możliwości będzie po prostu ekspresowy kontakt z naszą firmą oraz z pracownikami, którzy całość dokładnie wyjaśnią.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kraśnik Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kraśnik Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kraśnik Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kraśnik Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kraśnik tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kraśnik Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kraśnik Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kraśnik Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kraśnik Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kraśnik Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kraśnik Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKraśnik Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKraśnik Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kraśnik Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Kraśnik tanio

Staramy się od samego początku, by wszystkie usługi były tak konkurencyjne w branży, na ile tylko jest to osiągalne. Wynajem samochodów Kraśnik dotyczy wobec tego pojazdów z licznych klas. Regularnie inwestujemy w swoją flotę oraz staramy się tym samym spełniać wymagania każdego klienta. Nie będzie naszej firmie obojętne też bezpieczeństwo wszystkich klientów. Naszą misją staje się z tego powodu także to, by wynajem aut Kraśnik dotyczył jedynie wozów sprawnych, w idealnym stanie mechanicznym oraz schludnie utrzymanych we wnętrzu.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Kraśnik tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

lubelskie@armanda.pl

,Kraśnik

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl