Wypożyczalnia samochodów Łęczna. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŁĘCZNA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Łęczna

Wynajem samochodów Łęczna tanio

Na pewno niezwykle trudno wyobrazić sobie dzisiaj życie bez samochodu. Autami codziennie docieramy do miejsca pracy, wybieramy się na podróże wakacyjne, przewozimy ciężkie przedmioty oraz załatwiamy wiele różnorodnych spraw. Niestety jednak czasem samochód może zepsuć się w najmniej odpowiednim momencie. W innym przypadku będziemy mogli potrzebować wozu gdzieś daleko od naszego miejsca zamieszkania, między innymi w trakcie podróży biznesowej. W każdym z takich przypadków z pewnością może się sprawdzić się ta wypożyczalnia samochodów Łęczna. Jesteśmy firmą niesłychanie profesjonalną, która bardzo troszczy się o to, żeby zawsze gwarantować najlepszą osiągalną jakość usług. Oferujemy wynajem samochodów Łęczna w bardzo atrakcyjnych cenach, jednak równocześnie troszczymy się również o świetny stan mechaniczny naszych pojazdów. Korzystanie z naszych usług będzie naprawdę komfortowe i nie wymaga spełniania ogromu formalności. Wypożyczalnia aut w Łęcznej ma samochody wielu różnorodnych klas, w tym auta dostawcze, którymi bardzo wygodnie można przewieźć ciężkie przedmioty. Z naszą firmą można między innymi załatwić ważne sprawy w mieście, dojechać na lotnisko czy dostać się w istotne miejsca z portu lotniczego bądź po prostu wygodnie wyjechać na mały urlop. Nasze pojazdy są zadbane w środku, posiadają całe ubezpieczenia, a przy tym zapewniamy szereg dodatków, dzięki jakim da się przystosować auto do własnych wymagań. Wynajem aut Łęczna z naszą pomocą stanie się naturalnie nie tylko bardzo komfortowy i bezpieczny, jednak też niedrogi, o czym opłaca przekonać się nawet w tej chwili.

wypożyczalnia samochodów Łęczna

Wypożyczalnia aut Łęczna tanio

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż nasza konkurencja na rynku w tej branży jest duża i sporo ludzi może posiadać wątpliwości co do tego, z jakich opcji najrozsądniej skorzystać. W związku z tym chcielibyśmy opisać kilka z najważniejszych zalet, które na pewno czynią naszą usługę tak dobrą. Przede wszystkim profesjonalna wypożyczalnia samochodów Łęczna naprawdę rzetelnie podchodzi do sprawy stanu technicznego każdego pojazdu, czego nie w każdym przypadku pilnuje nasza konkurencja. Zdezelowane wozy nie tylko obniżają komfort podróży, lecz w głównej mierze mają duży wpływ na nasze bezpieczeństwo. W naszej firmie wynajem samochodów Łęczna jest maksymalnie bezpieczny, gdyż w samochodach stale sprawdzamy stan mechaniczny oraz serwisujemy je w razie potrzeby. Naprawy są tu wykonywane przez profesjonalne warsztaty, co na pewno jest kolejną istotną cechą. Wypożyczalnia aut Łęczna ma również wszystkie pakiety ubezpieczeń, chce zadbać o porządek w środku każdego samochodu, a do tego ma rozbudowaną flotę, dzięki czemu nie ma kłopotu ze znalezieniem pojazdu idealnie przystosowanego do preferencji. Mimo tego wszystkiego wszystkie usługi są nadal konkurencyjne pod kątem wysokości cen. Wynajem aut Łęczna jest tani bez znaczenia dla tego, czy będzie korzystało się z opcji wynajmowania krótkoterminowego bądź na długi termin. Elastycznie podchodzimy zarówno do biznesmenów, jak i do osób prywatnych, które poszukują samochodu chociażby do wyjazdu na weekend. Najszybszym sposobem na rzetelne poznanie naszych usług będzie po prostu szybki kontakt z profesjonalną firmą i z konsultantami, jacy całość skrupulatnie wyjaśnią.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Łęczna Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Łęczna Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Łęczna Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Łęczna Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łęczna tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Łęczna Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łęczna Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Łęczna Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Łęczna Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Łęczna Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Łęczna Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŁęczna Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŁęczna Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Łęczna Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Łęczna tanio

Próbujemy się od samego początku, aby nasze usługi pozostawały na tyle atrakcyjne w branży, na ile po prostu będzie to osiągalne. Wynajem samochodów Łęczna będzie dotyczył wobec tego aut z różnorodnych klas. Nieustannie inwestujemy we własną flotę oraz staramy się dzięki temu spełniać wymagania każdego klienta. Nie będzie naszej firmie obojętne też bezpieczeństwo wszystkich klientów. Najważniejszą misją jest więc również to, aby wynajem aut Łęczna dotyczył tylko aut sprawnych, w świetnym stanie technicznym oraz schludnie utrzymanych we wnętrzu.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Łęczna tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

lubelskie@armanda.pl

,Łęczna

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl