Wypożyczalnia samochodów Lublin. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LUBLIN

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Lublin

Wynajem samochodów Lublin tanio

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami firmy, jaka zapewnia nie tylko niezwykle wygodną opcję pożyczenia samochodu, lecz i niezwykle bezpieczną. Wypożyczalnia samochodów Lublin dostarcza własne usługi zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom indywidualnym, za każdym razem oferując pełną osiągalną przystępność cen. Duża elastyczność naszych usług sprawia, iż komfortowe oraz atrakcyjne będzie zarówno wypożyczanie pojazdów na niezwykle długie terminy, jak również wyłącznie na doby, gdy chociażby chcemy pojechać na krótki urlop lub załatwić parę istotnych spraw oraz potrzebujemy pojazdu. Zawsze podchodzimy do swoich prac w sposób maksymalnie profesjonalny. Wynajem samochodów Lublin jest dzięki temu usługą niezwykle wygodną, jaką bez najmniejszych problemów można dobrać do konkretnych potrzeb. Staramy się też, aby cały proces podpisywania umowy zdecydowanie nie wymagał spełnienia dużej listy spraw formalnych, które często zniechęcają do wyboru wynajmowanych pojazdów. Co jednak najistotniejsze, w tym przypadku wynajem aut Lublin jest naprawdę bezpieczny. Wszystkie samochody są w pełni ubezpieczone, a przy tym po pierwsze pozostają zadbane technicznie. Regularnie sprawdzamy stan techniczny aut oraz jeżeli tylko jest taka konieczność, naprawiamy je w profesjonalnych serwisach samochodowych. To z całą pewnością najatrakcyjniejsza wypożyczalnia aut Lublin, z jakiej możliwościami warto zaznajomić się już dzisiaj. Szybki kontakt z naszymi pracownikami absolutnie wystarczy, żeby poznać pełen zakres wykonywanych przez naszą firmę usług.

wypożyczalnia samochodów Lublin

Wypożyczalnia aut Lublin tanio

Mamy pełną świadomość tego, że konkurencja na rynku w tej branży jest wielka oraz dużo osób może mieć wątpliwości co do tego, z których usług najlepiej skorzystać. W związku z tym chcielibyśmy opisać kilka z najistotniejszych cech, jakie na pewno czynią naszą ofertę tak atrakcyjną. Po pierwsze profesjonalna wypożyczalnia samochodów Lublin bardzo rzetelnie podchodzi do sprawy stanu mechanicznego każdego samochodu, czego nie w każdym przypadku pilnuje konkurencja. Zniszczone samochody nie tylko zmniejszają wygodę jazdy, jednak w głównej mierze mają ogromny wpływ na nasze poczucie bezpieczeństwa. W naszej firmie wynajem samochodów Lublin jest maksymalnie bezpieczny, gdyż w pojazdach nieustannie analizujemy stan techniczny i naprawiamy je w razie konieczności. Naprawy są tutaj wykonywane przez profesjonalne warsztaty, co z pewnością jest następną ważną cechą. Wypożyczalnia aut Lublin kupuje też pełne pakiety ubezpieczeń, chce zadbać o ład w środku każdego pojazdu, a przy tym ma rozbudowaną flotę, dzięki czemu nie będzie kłopotu ze znalezieniem auta świetnie dopasowanego do wymagań. Pomimo tego wszystkiego nasze usługi są wciąż konkurencyjne pod kątem cenowym. Wynajem aut Lublin będzie tani niezależnie od tego, czy będzie korzystało się z usług wynajmu krótkoterminowego bądź długoterminowego. Elastycznie podchodzimy tak do biznesmenów, jak również do klientów indywidualnych, które potrzebują auta chociażby do wypadu na krótki urlop. Najprostszym sposobem na dokładne poznanie wszystkich usług będzie po prostu szybki kontakt z naszą firmą oraz z pracownikami, którzy całość dokładnie wyjaśnią.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Lublin Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Lublin Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Lublin Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Lublin Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lublin tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Lublin Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lublin Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Lublin Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Lublin Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Lublin Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Lublin Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLublin Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLublin Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Lublin Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Lublin tanio

Próbujemy się już na starcie, aby wszystkie usługi pozostawały na tyle atrakcyjne w branży, na ile tylko będzie to możliwe. Wynajem samochodów Lublin dotyczy w związku z tym aut z różnorodnych klas. Nieustannie inwestujemy we własną flotę oraz staramy się w ten sposób spełniać wymagania każdego klienta. Nie jest nam obojętne również bezpieczeństwo naszych klientów. Naszą misją staje się więc również to, aby wynajem aut Lublin dotyczył tylko samochodów sprawnych, w świetnym stanie mechanicznym oraz schludnie wyglądających w środku.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Lublin tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

lubelskie@armanda.pl

,Lublin

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl