Wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW MIEDZYRZECZ PODLASKI

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski

Wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski tanio

Zapraszamy do zaznajomienia się z możliwościami wypożyczalni, która zapewnia naturalnie nie tylko niezwykle wygodną opcję pożyczenia pojazdu, jednak i niezwykle bezpieczną. Wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski świadczy swoje usługi zarówno firmom, jak również osobom indywidualnym, zawsze oferując pełną osiągalną przystępność ofert cenowych. Wysoka elastyczność naszych usług powoduje, iż komfortowe oraz atrakcyjne będzie tak wypożyczanie aut na niezwykle długie terminy, jak i wyłącznie na doby, jak choćby chcemy wyjechać na weekend czy załatwić parę ważnych spraw oraz potrzebujemy samochodu. Zawsze podchodzimy do swoich usług w sposób jak najbardziej profesjonalny. Wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski jest dzięki temu usługą niezwykle wygodną, jaką bez najmniejszych problemów można dobrać do danych wymagań. Chcemy również, aby sam proces podpisywania umowy zdecydowanie nie wymagał zrealizowania pokaźnej listy spraw formalnych, jakie nierzadko zniechęcają do korzystania z wypożyczanych aut. Co jednak najważniejsze, w naszym przypadku wynajem aut Międzyrzecz Podlaski jest niesłychanie bezpieczny. Wszystkie wozy są w pełni ubezpieczone, a do tego przede wszystkim pozostają zadbane mechanicznie. Nieustannie sprawdzamy stan mechaniczny aut oraz jeżeli tylko istnieje taka potrzeba, naprawiamy je w wyspecjalizowanych serwisach samochodowych. To z całą pewnością najatrakcyjniejsza wypożyczalnia aut Międzyrzecz Podlaski, z jakiej usługami opłaca się zapoznać się już teraz. Szybki kontakt z naszymi pracownikami w zupełności wystarczy, aby sprawdzić pełen zakres realizowanych przez nas usług.

wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski

Wypożyczalnia aut Międzyrzecz Podlaski tanio

Mamy pełną świadomość tego, iż nasza konkurencja na rynku w naszej branży jest duża oraz wiele osób może mieć wątpliwości co do tego, z jakich opcji najlepiej skorzystać. Tym samym chcemy pokazać kilka z najistotniejszych zalet, jakie na pewno czynią naszą usługę tak ciekawą. Przede wszystkim nasza wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski bardzo rzetelnie podchodzi do sprawy stanu technicznego każdego pojazdu, czego nie zawsze pilnuje konkurencja. Zdezelowane wozy naturalnie nie tylko zmniejszają komfort podróży, jednak w głównej mierze mają duży wpływ na nasze poczucie bezpieczeństwa. W naszej firmie wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski jest maksymalnie bezpieczny, ponieważ w samochodach stale analizujemy stan techniczny oraz serwisujemy je w razie potrzeby. Naprawy są tu wykonywane przez profesjonalne warsztaty, co z pewnością jest kolejną istotną zaletą. Wypożyczalnia aut Międzyrzecz Podlaski wykupuje także wszystkie pakiety ubezpieczeń, chce zatroszczyć się o porządek w środku każdego pojazdu, jak i ma rozwiniętą flotę, dzięki czemu nie będzie kłopotu ze znalezieniem pojazdu świetnie dopasowanego do wymagań. Pomimo tego wszystkiego nasze usługi są wciąż przystępne pod kątem wysokości cen. Wynajem aut Międzyrzecz Podlaski jest tani niezależnie od tego, czy korzysta się z usług wynajmowania krótkoterminowego bądź na długi termin. Elastycznie będziemy podchodzić zarówno do biznesmenów, jak również do osób prywatnych, jakie potrzebują pojazdu na przykład do wyjazdu na weekend. Najprostszym sposobem na dokładne poznanie wszystkich możliwości będzie po prostu ekspresowy kontakt z naszą firmą i z pracownikami, którzy całość dokładnie wytłumaczą.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Międzyrzecz Podlaski Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Międzyrzecz Podlaski Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Międzyrzecz Podlaski Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Międzyrzecz Podlaski Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Międzyrzecz Podlaski Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Międzyrzecz Podlaski Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikMiędzyrzecz Podlaski Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikMiędzyrzecz Podlaski Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Międzyrzecz Podlaski Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Międzyrzecz Podlaski tanio

Próbujemy się już na starcie, by wszystkie usługi pozostawały na tyle konkurencyjne w branży, na ile tylko będzie to osiągalne. Wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski będzie dotyczył z tego powodu pojazdów z wielu klas. Regularnie inwestujemy w swoją flotę oraz staramy się tym samym spełniać potrzeby każdego klienta. Nie będzie nam obojętne również bezpieczeństwo naszych klientów. Najważniejszą misją staje się z tego powodu również to, by wynajem aut Międzyrzecz Podlaski dotyczył tylko wozów zadbanych, w idealnym stanie technicznym oraz schludnie utrzymanych w środku.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Międzyrzecz Podlaski tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

lubelskie@armanda.pl

,Międzyrzecz Podlaski

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl