Wypożyczalnia samochodów Kostrzyn Nad Odrą. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KOSTRZYN NAD ODRĄ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Kostrzyn Nad Odrą

Wynajem samochodów Kostrzyn Nad Odrą tanio

Samochody mają dziś w codziennym życiu ogromną wręcz rolę. Z jednej strony służą nam do codziennych dojazdów do miejsca pracy, lecz równocześnie niejednokrotnie mogą przydać się do przewozu dużych przedmiotów, a i oczywiście korzystamy z nich wtedy, kiedy wyjeżdżamy na własne długo wyczekiwane urlopy. Są jednak zdarzenia, w których nie możemy skorzystać z żadnego samochodu, a tymczasem jest on nam bardzo niezbędny. Wtedy z fachową pomocą nadchodzi ta wypożyczalnia samochodów Kostrzyn Nad Odrą, jaka zapewnia kompleksowe oraz niezwykle elastyczne możliwości. Swoją ofertę kierujemy tak do osób prywatnych, jak również do firm szukających służbowego auta na krótki lub na długi termin. Z naszą pomocą wynajmowanie tak na wiele tygodni, jak również na doby, będzie niezwykle opłacalny. Wynajem samochodów Kostrzyn Nad Odrą jest bowiem w każdym przypadku tani, natomiast my gwarantujemy swoją profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu. Co jednak bardzo ważne, wypożyczalnia aut Kostrzyn Nad Odrą ma ogromny wręcz wybór solidnych samochodów. To samochody z różnorodnych klas, w tym dużo aut niezwykle pakownych, jakimi wygodnie można przewozić nawet bardzo duże przedmioty. Mamy zespół specjalistów, który z przyjemnością skrupulatnie wyjaśni wszystkie usługi w czasie szybkiego odzewu telefonicznego. Wynajem aut Kostrzyn Nad Odrą z naszą pomocą jest naturalnie nie tylko tani, jednak także bardzo wygodny. Dokładamy wszelkich starań do tego, żeby jak najbardziej ograniczyć formalności przy podpisywaniu umowy a także pobierać niewielkie kaucje.

wypożyczalnia samochodów Kostrzyn Nad Odrą

Wypożyczalnia aut Kostrzyn Nad Odrą tanio

Mocno chcemy od samego startu swego istnienia, by stworzyć firmę fachową, z kompleksowymi usługami, a przy tym tanią. Niskie ceny naprawdę nie idą u nas razem z małą jakością, a to dzięki temu, iż za główny cel wzięliśmy sobie bezpieczeństwo naszych klientów. Wypożyczalnia samochodów Kostrzyn Nad Odrą ma pojazdy regularnie przechodzące pełne przeglądy techniczne. Jakiekolwiek odszukane awarie są natychmiastowo usuwane przez doświadczonych mechaników, a wszyscy klienci będą mogli podróżować autami w doskonałym stanie, czując się naprawdę bezpiecznie. Wynajem samochodów Kostrzyn Nad Odrą z tą pomocą jest też niesłychanie komfortowy. To po pierwsze mało formalności, jakie wymagamy podczas podpisywania umowy. Chcemy się przystosować do wymagań wszystkich klientów oferując duży wybór nowoczesnych akcesoriów dodatkowych, jakie da się w pojeździe zamontować. Wypożyczalnia aut Kostrzyn Nad Odrą posiada także duży wybór aut. Regularnie realizujemy inwestycje w swoją profesjonalną flotę, mając zarówno niewielkie miejskie pojazdy, jak i auta ładne i luksusowo wyposażone oraz wozy pakowne, idealne do przewozu gabarytowych rzeczy. Żeby przekonać się już w tej chwili, że wynajem aut Kostrzyn Nad Odrą z tą ofertą jest naprawdę bardzo opłacalny, najrozsądniej już w tej chwili skontaktować się z naszymi pracownikami. Z przyjemnością udzielimy wyjaśnień na wszelkie pytania, skrupulatnie opiszemy swoją usługę i udowodnimy jednocześnie, że po prostu warto nam okazać zaufanie.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kostrzyn Nad Odrą Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kostrzyn Nad Odrą Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kostrzyn Nad Odrą Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kostrzyn Nad Odrą Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kostrzyn Nad Odrą tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kostrzyn Nad Odrą Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kostrzyn Nad Odrą Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kostrzyn Nad Odrą Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kostrzyn Nad Odrą Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kostrzyn Nad Odrą Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kostrzyn Nad Odrą Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKostrzyn Nad Odrą Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKostrzyn Nad Odrą Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kostrzyn Nad Odrą Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Kostrzyn Nad Odrą tanio

Szanujemy sobie poczucie bezpieczeństwa naszych klientów i w związku z tym ta wypożyczalnia samochodów Kostrzyn Nad Odrą w głównej mierze dba o to, żeby pojazdy pozostawały w idealnym stanie mechanicznym. Dodatkowo cały czas sprzątamy pojazdy, przez co każda podróż jest niezwykle wygodna. Zawsze chcieliśmy być także bardzo konkurencyjni i nieustanne dążenie do tego celu sprawiło, iż nasze usługi stały się niezwykle elastyczne. Wynajem samochodów Kostrzyn Nad Odrą to minimum formalności, niskie ceny, jak i opcja swobodnego dopasowania czasu wynajmu do danych potrzeb.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Kostrzyn Nad Odrą tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 574 760 117

lubuskie@armanda.pl

,Kostrzyn Nad Odrą

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl