Wypożyczalnia samochodów Lubsko. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LUBSKO

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Lubsko

Wynajem samochodów Lubsko tanio

Pojazdy odgrywają dziś w naszym życiu ogromną wręcz rolę. Z jednej strony służą nam do codziennych dojazdów do miejsca pracy, ale równocześnie nierzadko mogą przydać się do przewożenia dużych przedmiotów, a i oczywiście korzystamy z nich wtedy, jak wyjeżdżamy na własne długo wyczekiwane podróże wakacyjne. Są jednakże sytuacje, w których nie będziemy mogli skorzystać z jakiegokolwiek auta, a jednak będzie on nam bardzo niezbędny. W takiej sytuacji z fachową pomocą przychodzi ta wypożyczalnia samochodów Lubsko, która zapewnia kompleksowe a także niezwykle elastyczne usługi. Tę ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm szukających służbowego pojazdu na drobny albo na długi okres. Z taką pomocą wynajmowanie tak na długie tygodnie, jak i na dni, będzie bardzo opłacalny. Wynajem samochodów Lubsko będzie bowiem w każdym przypadku niedrogi, a my oferujemy swą profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego auta. Co jednak bardzo ważne, wypożyczalnia aut Lubsko ma duży wręcz wybór solidnych pojazdów. Są to wozy z wielu segmentów, w tym dużo aut naprawdę dużych, jakimi komfortowo będzie można przewozić również bardzo ciężkie rzeczy. Mamy zespół fachowców, który z przyjemnością dokładnie wyjaśni wszystkie usługi w czasie szybkiego kontaktu telefonicznego. Wynajem aut Lubsko z naszą usługą jest nie tylko tani, jednak również naprawdę komfortowy. Dokładamy wszelkich starań do tego, żeby bardzo zmniejszyć sprawy formalne przy podpisywaniu umowy i pobierać niewielkie kaucje.

wypożyczalnia samochodów Lubsko

Wypożyczalnia aut Lubsko tanio

Naprawdę staramy się od samego początku swojego istnienia, by stworzyć firmę profesjonalną, z kompleksowymi usługami, a przy tym niedrogą. Przystępne ceny zdecydowanie nie idą u nas razem z nieatrakcyjną jakością, a wszystko to z tego powodu, że za najważniejszy cel wzięliśmy sobie bezpieczeństwo swoich klientów. Wypożyczalnia samochodów Lubsko ma samochody stale przechodzące pełne badania techniczne. Jakiekolwiek odnalezione usterki są natychmiastowo usuwane przez świetnych mechaników, natomiast nasi klienci mogą jeździć pojazdami w dobrym stanie, czując się w pełni bezpiecznie. Wynajem samochodów Lubsko z naszą pomocą jest też niesłychanie komfortowy. To po pierwsze niewiele formalności, które wymagamy podczas podpisywania umowy. Staramy się przystosować do wymagań wszystkich klientów zapewniając ogromny wybór profesjonalnych akcesoriów dodatkowych, które będzie można w samochodzie zamontować. Wypożyczalnia aut Lubsko posiada także ogromny wybór pojazdów. Regularnie realizujemy inwestycje w swoją nowoczesną flotę, mając zarówno niewielkie miejskie wozy, jak również samochody ładne oraz luksusowo wyposażone a także wozy pakowne, idealne do przewozu większych rzeczy. Aby przekonać się na własnej skórze już dzisiaj, że wynajem aut Lubsko z tą ofertą jest naprawdę bardzo dobry, najrozsądniej już dzisiaj podjąć się kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością udzielimy wyjaśnień na wszystkie pytania, dokładnie opiszemy własną ofertę oraz udowodnimy równocześnie, iż po prostu warto nam okazać zaufanie.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Lubsko Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Lubsko Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Lubsko Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Lubsko Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lubsko tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Lubsko Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lubsko Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Lubsko Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Lubsko Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Lubsko Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Lubsko Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLubsko Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLubsko Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Lubsko Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Lubsko tanio

Szanujemy sobie poczucie bezpieczeństwa wszystkich klientów i z tego powodu nasza wypożyczalnia samochodów Lubsko nieustannie troszczy się o to, żeby pojazdy pozostawały w dobrym stanie technicznym. Dodatkowo nieustannie sprzątamy samochody, dzięki czemu każda podróż jest niesłychanie komfortowa. Zawsze chcieliśmy być również bardzo konkurencyjni oraz stałe zmierzanie do owego celu sprawiło, iż nasze usługi stały się niezwykle elastyczne. Wynajem samochodów Lubsko zapewnia minimum formalności, niskie ceny, a do tego usługę swobodnego przystosowania długości wynajmu do danych potrzeb.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Lubsko tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 574 760 117

lubuskie@armanda.pl

,Lubsko

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl