Wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW MIĘDZYRZECZ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Międzyrzecz

Wynajem samochodów Międzyrzecz tanio

Samochody mają obecnie w codziennym życiu wielką wręcz rolę. Z jednej strony służą nam do codziennych dojazdów do miejsca pracy, ale jednocześnie często przydają się do przewożenia ciężkich rzeczy, a i oczywiście korzystamy z nich w sytuacji, jak wybieramy się na własne długo wyczekiwane podróże wakacyjne. Są jednakże sytuacje, w których nie możemy skorzystać z jakiegokolwiek samochodu, a tymczasem jest on nam naprawdę niezbędny. Wtedy z fachową pomocą przychodzi ta wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz, która zapewnia kompleksowe a także bardzo elastyczne wsparcie. Swoją ofertę kierujemy tak do osób prywatnych, jak również do firm poszukujących służbowego pojazdu na drobny lub na długi okres. Z taką pomocą wynajmowanie zarówno na wiele tygodni, jak i na doby, będzie bardzo opłacalny. Wynajem samochodów Międzyrzecz jest bowiem w każdym przypadku tani, a my zapewniamy swoją profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego samochodu. Co jednak niezwykle istotne, wypożyczalnia aut Międzyrzecz posiada ogromny wręcz wybór solidnych samochodów. Są to pojazdy z różnych segmentów, w tym dużo aut niezwykle dużych, którymi wygodnie będzie można przewieźć nawet naprawdę duże rzeczy. Zatrudniamy zespół specjalistów, jaki z radością skrupulatnie wyjaśni nasze usługi podczas ekspresowego kontaktu telefonicznego. Wynajem aut Międzyrzecz z tą usługą jest nie tylko tani, jednak również niezwykle komfortowy. Dokładamy ogromnych starań do tego, żeby maksymalnie zmniejszyć sprawy formalne przy spisywaniu umowy a także pobierać niskie kaucje.

wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz

Wypożyczalnia aut Międzyrzecz tanio

Naprawdę chcemy od samego startu swego istnienia, żeby stworzyć firmę profesjonalną, z kompleksowymi ofertami, a przy tym tanią. Konkurencyjne ceny naprawdę nie idą u nas w parze z małą jakością, a to dzięki temu, że za najistotniejszy cel obraliśmy sobie bezpieczeństwo naszych klientów. Wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz ma auta regularnie przechodzące pełne badania techniczne. Jakiekolwiek odnalezione usterki są natychmiast usuwane przez doświadczonych mechaników, natomiast nasi klienci mogą podróżować pojazdami w dobrym stanie, czując się naprawdę bezpiecznie. Wynajem samochodów Międzyrzecz z tą pomocą jest również niesłychanie wygodny. To przede wszystkim mało formalności, jakie wymagamy podczas podpisywania umowy. Chcemy się dopasować do potrzeb wszystkich klientów oferując szeroki wybór profesjonalnych akcesoriów dodatkowych, które można w samochodzie zamontować. Wypożyczalnia aut Międzyrzecz ma także duży wybór aut. Regularnie inwestujemy w swoją profesjonalną flotę, posiadając zarówno małe miejskie pojazdy, jak również pojazdy ładne i luksusowo wyposażone a także wozy pojemne, doskonałe do przewozu dużych rzeczy. By przekonać się na własnej skórze już dzisiaj, że wynajem aut Międzyrzecz z tą pomocą jest naprawdę bardzo dobry, najlepiej już w tej chwili podjąć się kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością udzielimy wyjaśnień na wszelkie pytania, skrupulatnie zaprezentujemy własną usługę oraz udowodnimy jednocześnie, że naprawdę warto nam okazać zaufanie.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Międzyrzecz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Międzyrzecz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Międzyrzecz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Międzyrzecz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Międzyrzecz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Międzyrzecz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Międzyrzecz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Międzyrzecz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikMiędzyrzecz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikMiędzyrzecz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Międzyrzecz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Międzyrzecz tanio

Szanujemy sobie bezpieczeństwo naszych klientów i z tego powodu ta wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz w głównej mierze dba o to, aby auta pozostawały w idealnym stanie mechanicznym. Dodatkowo cały czas sprzątamy pojazdy, dzięki czemu każda podróż jest niezwykle komfortowa. Zawsze pragneliśmy być również bardzo konkurencyjni i stałe zmierzanie do owego celu spowodowało, iż wszystkie usługi stały się niesłychanie elastyczne. Wynajem samochodów Międzyrzecz zapewnia minimum formalności, atrakcyjne ceny, a przy tym opcja swobodnego dopasowania długości najmu do danych wymagań.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Międzyrzecz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 574 760 117

lubuskie@armanda.pl

,Międzyrzecz

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl