Wypożyczalnia samochodów Nowa Sól. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW NOWA SÓL

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Nowa Sól

Wynajem samochodów Nowa Sól tanio

Auta odgrywają dzisiaj w naszym życiu wielką wręcz rolę. Z jednej strony służą wszystkim do codziennych dojazdów do pracy, ale jednocześnie często mogą przydać się do przewozu dużych przedmiotów, jak i oczywiście korzystamy z nich w sytuacji, jak wyjeżdżamy na własne długo wyczekiwane podróże wakacyjne. Są jednakże zdarzenia, w których nie będziemy mogli skorzystać z jakiegokolwiek pojazdu, a tymczasem będzie on nam bardzo potrzebny. W takiej sytuacji z fachową pomocą nadchodzi ta wypożyczalnia samochodów Nowa Sól, która oferuje kompleksowe oraz niezwykle elastyczne wsparcie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również do firm potrzebujących służbowego pojazdu na krótki bądź na długi okres. Z naszą pomocą wynajem tak na długie tygodnie, jak i na dni, będzie naprawdę opłacalny. Wynajem samochodów Nowa Sól będzie u nas w każdym przypadku tani, a my oferujemy swoją profesjonalną pomoc w doborze idealnego pojazdu. Co jednak naprawdę ważne, wypożyczalnia aut Nowa Sól ma ogromny wręcz wybór nowoczesnych aut. To pojazdy z różnych klas, w tym dużo aut naprawdę pakownych, którymi wygodnie można przewozić również naprawdę duże przedmioty. Mamy zespół profesjonalistów, jaki z radością dokładnie opisze wszystkie usługi podczas ekspresowego kontaktu telefonicznego. Wynajem aut Nowa Sól z tą usługą jest naturalnie nie tylko tani, ale też bardzo wygodny. Dokładamy wszelkich starań do tego, by jak najbardziej ograniczyć sprawy formalne przy podpisywaniu umowy a także pobierać małe kaucje.

wypożyczalnia samochodów Nowa Sól

Wypożyczalnia aut Nowa Sól tanio

Bardzo staramy się od samego początku swego istnienia, by zbudować firmę fachową, z kompleksowymi usługami, a przy tym tanią. Niskie ceny zdecydowanie nie będą szły u nas razem z małą jakością, a wszystko to z tego powodu, iż za najważniejszy cel wzięliśmy sobie bezpieczeństwo wszystkich klientów. Wypożyczalnia samochodów Nowa Sól posiada pojazdy stale przechodzące kompleksowe badania techniczne. Jakiekolwiek znalezione awarie są szybko usuwane przez świetnych mechaników, a nasi klienci będą mogli jeździć samochodami w doskonałym stanie, czując się naprawdę bezpiecznie. Wynajem samochodów Nowa Sól z tą pomocą jest także niezwykle komfortowy. To po pierwsze mało formalności, jakie wymagamy podczas podpisywania umowy. Staramy się dopasować do potrzeb wszystkich klientów oferując duży wybór profesjonalnych akcesoriów dodatkowych, jakie da się w aucie zamontować. Wypożyczalnia aut Nowa Sól ma też duży wybór samochodów. Stale realizujemy inwestycje w swoją nowoczesną flotę, posiadając zarówno małe miejskie wozy, jak również pojazdy ładne i luksusowo wyposażone oraz auta pakowne, doskonałe do przewozu dużych rzeczy. Żeby przekonać się na własnej skórze już dzisiaj, że wynajem aut Nowa Sól z taką pomocą jest faktycznie bardzo opłacalny, najrozsądniej już w tej chwili podjąć się kontaktu z naszymi pracownikami. Z radością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania, skrupulatnie opiszemy swoją ofertę i pokażemy jednocześnie, iż zdecydowanie opłaca się nam zaufać.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Nowa Sól Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Nowa Sól Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Nowa Sól Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Nowa Sól Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowa Sól tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Nowa Sól Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowa Sól Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Nowa Sól Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Nowa Sól Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Nowa Sól Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Nowa Sól Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikNowa Sól Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikNowa Sól Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Nowa Sól Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Nowa Sól tanio

Cenimy sobie bezpieczeństwo naszych klientów i dlatego nasza wypożyczalnia samochodów Nowa Sól zawsze troszczy się o to, żeby auta pozostawały w świetnym stanie technicznym. Do tego nieustannie sprzątamy pojazdy, przez co każda jazda jest niesłychanie wygodna. Za każdym razem pragneliśmy być także bardzo konkurencyjni i stałe dążenie do takiego celu sprawiło, iż wszystkie usługi stały się naprawdę elastyczne. Wynajem samochodów Nowa Sól zapewnia minimum spraw formalnych, konkurencyjne ceny, a do tego opcja swobodnego dopasowania długości wynajmu do danych potrzeb.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Nowa Sól tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 608 571 809

lubuskie@armanda.pl

,Nowa Sól

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl