Wypożyczalnia samochodów Słubice. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SŁUBICE

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Słubice

Wynajem samochodów Słubice tanio

Pojazdy odgrywają obecnie w codziennym życiu wielką wręcz rolę. Z jednej strony służą wszystkim do codziennych dojazdów do pracy, ale równocześnie nierzadko przydają się do przewożenia dużych rzeczy, a i oczywiście korzystamy z nich wtedy, gdy wyjeżdżamy na własne długo wyczekiwane podróże wakacyjne. Są jednakże sytuacje, w których nie będziemy mogli skorzystać z jakiegokolwiek auta, a tymczasem jest on nam bardzo niezbędny. W takiej sytuacji z profesjonalną pomocą nadchodzi nasza wypożyczalnia samochodów Słubice, jaka zapewnia kompleksowe i bardzo elastyczne usługi. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również do firm szukających służbowego samochodu na krótki bądź na długi termin. Z tą pomocą wypożyczanie tak na długie tygodnie, jak i na dni, będzie niezwykle opłacalny. Wynajem samochodów Słubice jest u nas w każdym przypadku tani, a my gwarantujemy swą profesjonalną pomoc w doborze idealnego pojazdu. Co jednak niezwykle istotne, wypożyczalnia aut Słubice ma ogromny wręcz wybór nowoczesnych aut. To wozy z wielu klas, w tym sporo pojazdów naprawdę pakownych, którymi komfortowo można przewozić również bardzo duże przedmioty. Zatrudniamy zespół fachowców, który z przyjemnością dokładnie wyjaśni wszystkie usługi w czasie szybkiego odzewu telefonicznego. Wynajem aut Słubice z tą usługą jest nie tylko tani, lecz także bardzo komfortowy. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby bardzo zmniejszyć sprawy formalne przy podpisywaniu umowy i pobierać niewielkie kaucje.

wypożyczalnia samochodów Słubice

Wypożyczalnia aut Słubice tanio

Bardzo chcemy od samego początku naszego istnienia, aby zbudować firmę profesjonalną, z kompleksowymi usługami, a do tego niedrogą. Przystępne ceny zdecydowanie nie idą u nas w parze z niską jakością, a to dzięki temu, że za główny cel obraliśmy sobie bezpieczeństwo naszych klientów. Wypożyczalnia samochodów Słubice ma pojazdy regularnie przechodzące kompleksowe badania techniczne. Jakiekolwiek odnalezione usterki są natychmiastowo usuwane przez profesjonalnych mechaników, a wszyscy klienci mogą jeździć samochodami w doskonałym stanie, czując się w pełni bezpiecznie. Wynajem samochodów Słubice z taką pomocą jest również niezwykle wygodny. To po pierwsze mało formalności, które wymagamy podczas spisywania umowy. Chcemy się przystosować do preferencji wszystkich klientów zapewniając ogromny wybór profesjonalnych akcesoriów dodatkowych, które można w samochodzie zamontować. Wypożyczalnia aut Słubice ma także duży wybór samochodów. Stale realizujemy inwestycje w swoją profesjonalną flotę, mając zarówno małe miejskie wozy, jak również auta eleganckie oraz luksusowo wyposażone a także auta pakowne, świetne do transportu gabarytowych przedmiotów. Aby przekonać się już teraz, że wynajem aut Słubice z tą ofertą jest faktycznie bardzo opłacalny, najrozsądniej już dzisiaj skontaktować się z naszymi pracownikami. Z przyjemnością udzielimy wyjaśnień na wszystkie zapytania, skrupulatnie opiszemy własną usługę i pokażemy jednocześnie, iż zdecydowanie warto nam okazać zaufanie.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Słubice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Słubice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Słubice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Słubice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Słubice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Słubice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Słubice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Słubice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Słubice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Słubice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Słubice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSłubice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSłubice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Słubice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Słubice tanio

Szanujemy sobie bezpieczeństwo wszystkich klientów i w związku z tym nasza wypożyczalnia samochodów Słubice w głównej mierze troszczy się o to, żeby auta pozostawały w dobrym stanie mechanicznym. Do tego cały czas sprzątamy auta, dzięki czemu każda jazda jest niesłychanie komfortowa. Za każdym razem pragneliśmy być też naprawdę konkurencyjni oraz stałe dążenie do tego celu sprawiło, iż wszystkie usługi stały się naprawdę elastyczne. Wynajem samochodów Słubice to minimum formalności, konkurencyjne ceny, a przy tym opcja swobodnego dopasowania czasu najmu do danych preferencji.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Słubice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 574 760 117

lubuskie@armanda.pl

,Słubice

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl