Wypożyczalnia samochodów Świebodzin. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŚWIEBODZIN

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Świebodzin

Wynajem samochodów Świebodzin tanio

Pojazdy odgrywają dzisiaj w naszym życiu ogromną wręcz rolę. Z jednej strony służą nam do codziennych dojazdów do pracy, ale jednocześnie niejednokrotnie mogą przydać się do przewożenia ciężkich rzeczy, jak i naturalnie korzystamy z nich w sytuacji, gdy wyjeżdżamy na swoje długo wyczekiwane podróże wakacyjne. Są także zdarzenia, w jakich nie możemy skorzystać z żadnego pojazdu, a jednak będzie on nam naprawdę niezbędny. Wtedy z fachową pomocą nadchodzi nasza wypożyczalnia samochodów Świebodzin, która oferuje kompleksowe oraz bardzo elastyczne wsparcie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców poszukujących służbowego pojazdu na krótki lub na długi termin. Z taką pomocą wynajem tak na długie tygodnie, jak i na dni, będzie naprawdę opłacalny. Wynajem samochodów Świebodzin będzie bowiem w każdym przypadku tani, a my zapewniamy swoją fachową pomoc w doborze idealnego pojazdu. Co jednak bardzo ważne, wypożyczalnia aut Świebodzin ma duży wręcz wybór nowoczesnych samochodów. To samochody z różnorodnych klas, w tym dużo pojazdów naprawdę dużych, jakimi komfortowo można przewozić nawet bardzo ciężkie rzeczy. Zatrudniamy zespół profesjonalistów, który z radością skrupulatnie opisze nasze usługi w czasie szybkiego kontaktu telefonicznego. Wynajem aut Świebodzin z tą pomocą jest nie tylko tani, ale też naprawdę wygodny. Dokładamy ogromnych starań do tego, aby bardzo ograniczyć sprawy formalne przy spisywaniu umowy oraz pobierać niewielkie kaucje.

wypożyczalnia samochodów Świebodzin

Wypożyczalnia aut Świebodzin tanio

Bardzo staramy się od samego startu naszego funkcjonowania, by zbudować firmę profesjonalną, z kompleksowymi usługami, a do tego niedrogą. Konkurencyjne ceny zdecydowanie nie będą szły u nas razem z małą jakością, a wszystko to dzięki temu, że za najistotniejszy cel wzięliśmy sobie bezpieczeństwo wszystkich klientów. Wypożyczalnia samochodów Świebodzin posiada auta stale przechodzące kompleksowe przeglądy techniczne. Jakiekolwiek znalezione usterki są natychmiastowo usuwane przez świetnych mechaników, natomiast nasi klienci będą mogli jeździć samochodami w doskonałym stanie, czując się w pełni bezpiecznie. Wynajem samochodów Świebodzin z naszą pomocą jest również niezwykle komfortowy. To po pierwsze mało spraw formalnych, które wymagamy podczas spisywania umowy. Chcemy się dopasować do wymagań wszystkich klientów gwarantując szeroki wybór nowoczesnych akcesoriów opcjonalnych, które będzie można w aucie zamontować. Wypożyczalnia aut Świebodzin posiada też duży wybór pojazdów. Stale inwestujemy w swoją profesjonalną flotę, posiadając zarówno małe miejskie pojazdy, jak i samochody ładne i luksusowo wyposażone a także wozy pojemne, idealne do przewozu dużych rzeczy. Aby przekonać się już teraz, iż wynajem aut Świebodzin z tą pomocą jest faktycznie bardzo dobry, najlepiej już w tej chwili podjąć się kontaktu z naszą firmą. Z radością udzielimy odpowiedzi na wszelkie zapytania, dokładnie opiszemy swoją usługę i udowodnimy jednocześnie, że po prostu opłaca się nam zaufać.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Świebodzin Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Świebodzin Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Świebodzin Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Świebodzin Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świebodzin tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Świebodzin Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świebodzin Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Świebodzin Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Świebodzin Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Świebodzin Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Świebodzin Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŚwiebodzin Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŚwiebodzin Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Świebodzin Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Świebodzin tanio

Szanujemy sobie poczucie bezpieczeństwa naszych klientów i dlatego nasza wypożyczalnia samochodów Świebodzin w głównej mierze dba o to, aby auta były w dobrym stanie technicznym. Do tego nieustannie sprzątamy samochody, dzięki czemu każda jazda jest naprawdę wygodna. Zawsze chcieliśmy być także naprawdę konkurencyjni i stałe dążenie do takiego celu sprawiło, iż nasze usługi stały się niesłychanie elastyczne. Wynajem samochodów Świebodzin zapewnia minimum formalności, konkurencyjne ceny, a przy tym możliwość swobodnego przystosowania czasu wynajmu do konkretnych potrzeb.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Świebodzin tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 574 760 117

lubuskie@armanda.pl

,Świebodzin

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl