Wypożyczalnia samochodów Żary. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŻARY

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Żary

Wynajem samochodów Żary tanio

Samochody mają dzisiaj w codziennym życiu wielką wręcz rolę. Z jednej strony służą wszystkim do codziennych dojazdów do miejsca pracy, jednak równocześnie nierzadko mogą przydać się do przewożenia dużych rzeczy, a i oczywiście korzystamy z nich wtedy, kiedy wyjeżdżamy na własne długo wyczekiwane urlopy. Są jednakże zdarzenia, w których nie możemy skorzystać z jakiegokolwiek auta, a tymczasem jest on nam bardzo niezbędny. W takiej sytuacji z fachową pomocą nadchodzi ta wypożyczalnia samochodów Żary, jaka oferuje kompleksowe a także niezwykle elastyczne możliwości. Swoją ofertę kierujemy tak do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców szukających służbowego pojazdu na drobny bądź na długi termin. Z taką pomocą wynajem zarówno na długie tygodnie, jak i na dni, będzie naprawdę opłacalny. Wynajem samochodów Żary będzie bowiem w każdym przypadku niedrogi, a my zapewniamy swoją fachową pomoc w doborze odpowiedniego samochodu. Co jednak niezwykle istotne, wypożyczalnia aut Żary posiada duży wręcz wybór solidnych pojazdów. Są to samochody z różnorodnych klas, w tym wiele pojazdów naprawdę pakownych, jakimi komfortowo można przewozić nawet bardzo ciężkie przedmioty. Mamy zespół specjalistów, jaki z radością dokładnie opisze nasze usługi w czasie ekspresowego odzewu telefonicznego. Wynajem aut Żary z naszą pomocą jest nie tylko niedrogi, lecz także naprawdę wygodny. Dokładamy ogromnych starań do tego, żeby maksymalnie zmniejszyć sprawy formalne przy spisywaniu umowy i pobierać niewielkie kaucje.

wypożyczalnia samochodów Żary

Wypożyczalnia aut Żary tanio

Naprawdę staramy się od samego początku naszego funkcjonowania, żeby zbudować firmę profesjonalną, z kompleksowymi usługami, a do tego niedrogą. Przystępne ceny naprawdę nie będą szły u nas w parze z niską jakością, a to dzięki temu, iż za najważniejszy cel wzięliśmy sobie bezpieczeństwo swoich klientów. Wypożyczalnia samochodów Żary ma pojazdy stale przechodzące kompleksowe badania techniczne. Jakiekolwiek odszukane usterki są szybko usuwane przez świetnych mechaników, natomiast wszyscy klienci mogą podróżować samochodami w dobrym stanie, czując się w pełni bezpiecznie. Wynajem samochodów Żary z tą pomocą jest również niesłychanie wygodny. To po pierwsze mało formalności, jakie wymagamy w czasie spisywania umowy. Staramy się przystosować do potrzeb wszystkich klientów zapewniając ogromny wybór nowoczesnych akcesoriów dodatkowych, które da się w pojeździe zamontować. Wypożyczalnia aut Żary posiada też duży wybór aut. Stale inwestujemy w swoją profesjonalną flotę, posiadając zarówno małe miejskie wozy, jak również samochody ładne i luksusowo wyposażone oraz auta pojemne, świetne do transportu gabarytowych rzeczy. Aby przekonać się na własnej skórze już w tej chwili, że wynajem aut Żary z tą ofertą jest faktycznie bardzo opłacalny, najlepiej już w tej chwili skontaktować się z nami. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie zapytania, skrupulatnie opiszemy własną usługę oraz udowodnimy równocześnie, że po prostu warto nam okazać zaufanie.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Żary Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Żary Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Żary Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Żary Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Żary tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Żary Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Żary Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Żary Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Żary Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Żary Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Żary Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŻary Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŻary Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Żary Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Żary tanio

Szanujemy sobie bezpieczeństwo wszystkich klientów i z tego powodu nasza wypożyczalnia samochodów Żary zawsze dba o to, by samochody były w doskonałym stanie mechanicznym. Dodatkowo cały czas sprzątamy pojazdy, dzięki czemu każda jazda jest niezwykle wygodna. Za każdym razem pragneliśmy być także bardzo konkurencyjni oraz stałe zmierzanie do takiego celu spowodowało, iż nasze usługi stały się naprawdę elastyczne. Wynajem samochodów Żary zapewnia minimum spraw formalnych, przystępne ceny, a przy tym możliwość swobodnego przystosowania czasu wynajmu do danych preferencji.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Żary tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 574 760 117

lubuskie@armanda.pl

,Żary

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie




Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl