Wypożyczalnia samochodów Zielona Góra. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ZIELONA GÓRA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Zielona Góra

Wynajem samochodów Zielona Góra tanio

Samochody mają dzisiaj w codziennym życiu ogromną wręcz rolę. Z jednej strony służą każdemu do codziennych dojazdów do miejsca pracy, jednak jednocześnie niejednokrotnie mogą przydać się do przewożenia dużych rzeczy, a i oczywiście korzystamy z nich wtedy, jak wyjeżdżamy na swoje długo wyczekiwane podróże wakacyjne. Są także zdarzenia, w jakich nie będziemy mogli skorzystać z jakiegokolwiek auta, a jednak będzie on nam bardzo potrzebny. Wtedy z fachową pomocą nadchodzi ta wypożyczalnia samochodów Zielona Góra, jaka zapewnia kompleksowe a także niezwykle elastyczne możliwości. Swoją ofertę kierujemy tak do osób prywatnych, jak również do firm potrzebujących służbowego pojazdu na drobny bądź na długi okres. Z naszą pomocą wynajem tak na długie tygodnie, jak również na dni, będzie niezwykle opłacalny. Wynajem samochodów Zielona Góra jest u nas w każdym przypadku niedrogi, a my gwarantujemy swą profesjonalną pomoc w doborze idealnego samochodu. Co jednak bardzo ważne, wypożyczalnia aut Zielona Góra posiada duży wręcz wybór solidnych pojazdów. To pojazdy z wielu segmentów, w tym sporo pojazdów naprawdę pakownych, którymi komfortowo będzie można przewozić nawet naprawdę ciężkie przedmioty. Zatrudniamy zespół fachowców, który z radością skrupulatnie wyjaśni nasze usługi w czasie szybkiego kontaktu telefonicznego. Wynajem aut Zielona Góra z tą pomocą jest nie tylko tani, lecz też niezwykle komfortowy. Dokładamy wszelkich starań do tego, by bardzo ograniczyć sprawy formalne przy spisywaniu umowy a także pobierać niskie kaucje.

wypożyczalnia samochodów Zielona Góra

Wypożyczalnia aut Zielona Góra tanio

Naprawdę staramy się od samego początku naszego istnienia, żeby zbudować firmę fachową, z kompleksowymi ofertami, a przy tym tanią. Konkurencyjne ceny zdecydowanie nie będą szły u nas razem z niską jakością, a wszystko to dzięki temu, że za główny cel wzięliśmy sobie bezpieczeństwo naszych klientów. Wypożyczalnia samochodów Zielona Góra posiada auta stale przechodzące pełne badania techniczne. Jakiekolwiek odnalezione awarie są natychmiastowo usuwane przez profesjonalnych mechaników, a wszyscy klienci będą mogli jeździć pojazdami w dobrym stanie, czując się w pełni bezpiecznie. Wynajem samochodów Zielona Góra z taką pomocą jest także niesłychanie komfortowy. To po pierwsze niewiele spraw formalnych, które wymagamy podczas spisywania umowy. Chcemy się przystosować do wymagań naszych klientów zapewniając ogromny wybór profesjonalnych akcesoriów dodatkowych, jakie da się w pojeździe zamontować. Wypożyczalnia aut Zielona Góra posiada także duży wybór aut. Stale inwestujemy w swoją nowoczesną flotę, posiadając zarówno niewielkie miejskie samochody, jak i pojazdy eleganckie i luksusowo wyposażone a także auta pojemne, świetne do transportu dużych rzeczy. Żeby przekonać się już w tej chwili, że wynajem aut Zielona Góra z taką ofertą jest faktycznie bardzo opłacalny, najlepiej już teraz podjąć się kontaktu z naszymi pracownikami. Z radością udzielimy wyjaśnień na wszystkie zapytania, skrupulatnie opiszemy swoją ofertę i udowodnimy równocześnie, że naprawdę warto nam okazać zaufanie.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Zielona Góra Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Zielona Góra Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Zielona Góra Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Zielona Góra Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zielona Góra tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Zielona Góra Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zielona Góra Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Zielona Góra Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Zielona Góra Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Zielona Góra Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Zielona Góra Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZielona Góra Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZielona Góra Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Zielona Góra Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Zielona Góra tanio

Szanujemy sobie poczucie bezpieczeństwa naszych klientów i w związku z tym nasza wypożyczalnia samochodów Zielona Góra zawsze dba o to, by pojazdy pozostawały w świetnym stanie technicznym. Do tego nieustannie sprzątamy auta, przez co każda podróż jest niesłychanie komfortowa. Za każdym razem chcieliśmy być również bardzo konkurencyjni oraz nieustanne zmierzanie do tego celu spowodowało, że nasze usługi stały się niesłychanie elastyczne. Wynajem samochodów Zielona Góra to minimum spraw formalnych, konkurencyjne ceny, a przy tym możliwość swobodnego dopasowania czasu wynajmu do danych wymagań.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Zielona Góra tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 574 760 117

lubuskie@armanda.pl

,Zielona Góra

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl