WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BOCHNIA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Bochnia

Wynajem samochodów Bochnia tanio

Zapraszamy do zapoznania się z dużą ofertą nowoczesnej wypożyczalni samochodów z (miasto), jaka gwarantuje najwyższy poziom własnych usług oraz atrakcyjne ceny. Nasza oferta została utworzona naturalnie nie tylko z myślą o osobach prywatnych, jakie poszukują samochodu do podróży wakacyjnych czy do załatwienia ważnych spraw na terenie miasta. Pozostajemy otwarci również na współpracowanie z biznesmenami. Wypożyczamy pojazdy na długotrwałe terminy, ułatwiając dzięki temu funkcjonowanie wielu firmom, jakim nie opłaca się utrzymywanie własnej floty aut. Wynajem samochodów Bochnia w naszej wypożyczalni będzie prosty i równocześnie naprawdę bezpieczny. Doliczamy niewielkie kaucje, a do tego w każdym przypadku wymagamy absolutnego minimum formalności. Bezpieczeństwo natomiast objawia się naturalnie nie tylko pełnymi polisami ubezpieczeniowymi. Nasi klienci za każdym razem otrzymują bowiem wozy bardzo świetnie utrzymane pod kątem mechanicznym. Regularnie doglądamy stanu technicznego naszych pojazdów i w razie potrzeby natychmiast je naprawiamy. Jeżdżenie takimi samochodami jest też bardzo komfortowe. Są to bowiem samochody nowoczesne oraz eleganckie, które są bardzo doskonale utrzymane w środku. Wypożyczalnia aut Bochnia utrzymuje jednakże mimo tego niezwykle konkurencyjne warunki cenowe. Będą one niskie niezależnie od tego, czy chcemy wypożyczyć samochód na bardzo krótki czas, czy na długie tygodnie albo miesiące. Żeby w pełni sprawdzić wszystkie usługi, jakie oferuje ten wynajem aut Bochnia, najrozsądniej już teraz podjąć się kontaktu z naszą firmą. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania a także rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

wypożyczalnia samochodów Bochnia

Wypożyczalnia aut Bochnia tanio

Chcemy jak jesteśmy w stanie, aby podchodzić profesjonalnie do realizacji wszystkich usług a także zapewniać swym klientom wysoki poziom bezpieczeństwa. Na pewno opłaca się skorzystać z naszej oferty z tego powodu, iż mamy bardzo szeroki wybór nowoczesnych pojazdów. Niezależnie od tego, czy potrzebny będzie niewielki wóz miejski, duży pojazd rodzinny, ładne auto do podróży biznesowych lub duży samochód do ciężkiej pracy, to tutaj za każdym razem znajdzie się coś idealnego. Wypożyczalnia samochodów Bochnia stara się jak potrafi, aby zadbać o świetny stan techniczny całej floty samochodów. Bardzo skrupulatnie podchodzimy do spraw przeglądów technicznych, a znalezione usterki w naprawdę krótkim czasie naprawiamy, korzystając z usług świetnych mechaników. To dzięki temu podróż naszymi samochodami za każdym razem jest bezpieczna, a dodatkowym zabezpieczeniem będą naturalnie pełne polisy ubezpieczeniowe. Wypożyczalnia aut Bochnia ograniczyła również do minimum sprawy formalne, jakie wymagane są do spełnienia w czasie spisywania umowy. Pomimo tego, że nasze usługi są niezwykle profesjonalne, to jednocześnie poziom cen jest przystępny. Wynajem samochodów będzie niedrogi bez znaczenia dla czas wynajmu. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, to nasi pracownicy z radością je rozwieją. Wynajem samochodów Bochnia potrafi okazać się niesłychanie rozsądnym wyjściem dla każdej osoby, niezależnie od potrzeb i wielkości portfela. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami już dzisiaj i do poznania wszystkich naszych możliwości.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Bochnia Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Bochnia Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Bochnia Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Bochnia Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bochnia tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Bochnia Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bochnia Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Bochnia Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Bochnia Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Bochnia Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Bochnia Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBochnia Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBochnia Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Bochnia Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Bochnia tanio

Jesteśmy firmą fachową oraz rzetelnie podchodzącą do wykonywanej pracy. Dlatego wypożyczalnia samochodów Bochnia realizuje poważne inwestycje w rozwój swej floty aut, a do tego nie oszczędza na ewentualnym serwisowaniu. Samochody są nowoczesne, wygodne oraz gwarantujące bezpieczną podróż w dowolnych warunkach. Wynajem aut Bochnia będzie w naszej firmie tani przede wszystkim z tego powodu, że byliśmy w stanie doskonale zoptymalizować koszty. U nas niedrogi będzie drobny oraz długotrwały wynajem, tak dla klientów indywidualnych, jak również dla przedsiębiorców.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Bochnia tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

malopolskie@armanda.pl

,Bochnia

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl