WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KĘTY

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Kęty

Wynajem samochodów Kęty tanio

Zachęcamy do zaznajomienia się z dużą ofertą nowoczesnej wypożyczalni samochodów z (miasto), jaka gwarantuje najlepszy poziom swoich usług i dobre ceny. Nasza propozycja została utworzona naturalnie nie tylko z myślą o osobach prywatnych, jakie szukają pojazdu do wyjazdów prywatnych albo do załatwienia istotnych spraw na terenie miasta. Pozostajemy otwarci też na współpracowanie z przedsiębiorcami. Wynajmujemy samochody na długie terminy, ułatwiając dzięki temu funkcjonowanie wielu firmom, którym nie opłaca się utrzymanie własnej floty pojazdów. Wynajem samochodów Kęty w naszej wypożyczalni będzie łatwy oraz jednocześnie bardzo bezpieczny. Doliczamy małe kaucje, a przy tym zawsze wymagamy minimum formalności. Poczucie bezpieczeństwa za to objawia się nie tylko pełnymi polisami ubezpieczeniowymi. Nasi klienci za każdym razem dostają bowiem samochody naprawdę dobrze utrzymane pod kątem mechanicznym. Regularnie doglądamy stanu mechanicznego wszystkich pojazdów oraz w razie konieczności natychmiast je naprawiamy. Jeżdżenie tymi pojazdami jest też bardzo komfortowe. To bowiem auta nowoczesne i ładne, jakie są bardzo dobrze utrzymane we wnętrzu. Wypożyczalnia aut Kęty utrzymuje jednak pomimo tego bardzo konkurencyjne ceny. Są one konkurencyjne niezależnie od tego, czy potrzebujemy wypożyczyć wóz na naprawdę mały czas, bądź na długie tygodnie albo miesiące. Żeby całkowicie poznać wszystkie możliwości, jakie oferuje ten wynajem aut Kęty, najrozsądniej już dzisiaj podjąć się kontaktu z naszą firmą. Odpowiemy na wszystkie zapytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

wypożyczalnia samochodów Kęty

Wypożyczalnia aut Kęty tanio

Chcemy jak możemy, żeby podchodzić rzetelnie do realizacji wszelkich usług i oferować swym klientom najlepszy poziom bezpieczeństwa. Z pewnością opłaca się skorzystać z naszej usługi z tego powodu, iż oferujemy naprawdę szeroki wybór nowoczesnych pojazdów. Niezależnie od tego, czy potrzebny będzie mały pojazd miejski, duży samochód rodzinny, eleganckie auto do wyjazdów biznesowych lub duży samochód do ciężkiej pracy, to u nas zawsze znajdzie się coś idealnego. Wypożyczalnia samochodów Kęty stara się jak potrafi, żeby zatroszczyć się o dobry stan techniczny całej floty aut. Bardzo skrupulatnie podchodzimy do spraw przeglądów technicznych, a wykryte usterki w bardzo szybkim czasie naprawiamy, korzystając z usług doświadczonych mechaników. To dzięki temu podróż tymi autami za każdym razem jest bezpieczna, a dodatkowym zabezpieczeniem będą oczywiście maksymalne polisy ubezpieczeniowe. Wypożyczalnia aut Kęty ograniczyła też do absolutnego minimum sprawy formalne, jakie niezbędne są do zrealizowania w czasie spisywania umowy. Pomimo tego, że te usługi są bardzo profesjonalne, to równocześnie poziom cen pozostaje rozsądny. Proces wynajmu aut będzie niedrogi niezależnie od długości wynajmu. Jeżeli macie Państwo jakieś wątpliwości, to profesjonalni konsultanci z radością je wyjaśnią. Wynajem samochodów Kęty może okazać się niesłychanie rozsądnym wyjściem dla każdego, niezależnie od preferencji i pojemności portfela. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami już dzisiaj i do poznania wszystkich naszych usług.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kęty Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kęty Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kęty Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kęty Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kęty tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kęty Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kęty Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kęty Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kęty Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kęty Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kęty Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKęty Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKęty Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kęty Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Kęty tanio

Jesteśmy wypożyczalnią fachową oraz poważnie podchodzącą do własnej pracy. W związku z tym wypożyczalnia samochodów Kęty prowadzi poważne inwestycje w rozwój swej floty samochodów, jak i zdecydowanie nie oszczędza na ich serwisowaniu. Samochody są nowoczesne, wygodne oraz zapewniające bezpieczną jazdę w najgorszych nawet warunkach. Wynajem aut Kęty jest u nas tani zwłaszcza z tego powodu, że byliśmy w stanie doskonale zoptymalizować wydatki. U nas tani będzie krótki i długotrwały wynajem, tak dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Kęty tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

malopolskie@armanda.pl

,Kęty

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl