WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KRAKÓW

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Kraków

Wynajem samochodów Kraków tanio

Zapraszamy do zaznajomienia się z ogromną ofertą profesjonalnej wypożyczalni samochodów z (miasto), która zapewnia najlepszy poziom swoich usług i atrakcyjne ceny. Nasza oferta została utworzona nie tylko z myślą o osobach prywatnych, jakie szukają auta do wyjazdów urlopowych lub do załatwienia ważnych spraw w mieście. Będziemy otwarci również na współpracę z biznesmenami. Wynajmujemy samochody na długotrwałe terminy, ułatwiając dzięki temu pracowanie wielu przedsiębiorcom, którym nie kalkuluje się utrzymanie swej floty samochodów. Wynajem samochodów Kraków w tej wypożyczalni jest prosty i jednocześnie naprawdę bezpieczny. Doliczamy małe kaucje, a do tego w każdym przypadku wymagamy minimum formalności. Poczucie bezpieczeństwa natomiast objawia się nie tylko dobrymi polisami ubezpieczeniowymi. Wszyscy klienci zawsze dostają bowiem samochody bardzo doskonale utrzymane pod kątem technicznym. Nieustannie doglądamy stanu technicznego wszystkich samochodów i w razie potrzeby szybko je naprawiamy. Podróżowanie naszymi pojazdami jest też naprawdę komfortowe. To bowiem auta nowoczesne oraz eleganckie, które są bardzo doskonale utrzymane w środku. Wypożyczalnia aut Kraków utrzymuje jednakże pomimo tego naprawdę konkurencyjne warunki cenowe. Są one atrakcyjne niezależnie od tego, czy potrzebujemy wypożyczyć wóz na naprawdę krótki czas, bądź na długie tygodnie lub miesiące. Żeby dokładnie sprawdzić wszystkie usługi, jakie oferuje ten wynajem aut Kraków, najrozsądniej już w tej chwili podjąć się kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie zapytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

wypożyczalnia samochodów Kraków

Wypożyczalnia aut Kraków tanio

Staramy się jak możemy, aby podchodzić profesjonalnie do realizacji wszelkich usług oraz oferować swoim klientom wysoki poziom bezpieczeństwa. Z całą pewnością opłaca się skorzystać z naszej usługi z tego powodu, iż mamy bardzo szeroki wybór nowoczesnych pojazdów. Niezależnie od tego, czy potrzebny będzie niewielki samochód miejski, ogromny pojazd rodzinny, eleganckie auto do wyjazdów służbowych lub pakowny samochód do wymagającej pracy, to tutaj w każdej sytuacji odnajdzie się coś idealnego. Wypożyczalnia samochodów Kraków chce jak może, aby zadbać o doskonały stan mechaniczny całej floty wozów. Naprawdę skrupulatnie podchodzimy do kwestii przeglądów technicznych, a wykryte usterki w naprawdę krótkim czasie naprawiamy, korzystając z usług świetnych mechaników. To z tego powodu podróż tymi samochodami zawsze jest bezpieczna, a dodatkowym zabezpieczeniem będą naturalnie maksymalne polisy ubezpieczeniowe. Wypożyczalnia aut Kraków ograniczyła też do absolutnego minimum sprawy formalne, które niezbędne będą do spełnienia w czasie spisywania umowy. Mimo tego, że te usługi są bardzo profesjonalne, to jednocześnie poziom cen jest konkurencyjny. Wynajem pojazdów będzie tani niezależnie od czas wynajmu. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, to nasi pracownicy z radością je rozwieją. Wynajem samochodów Kraków potrafi okazać się niesłychanie rozsądnym wyjściem dla każdego, niezależnie od potrzeb a także wielkości portfela. Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą już dziś oraz do poznania wszystkich naszych usług.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kraków Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kraków Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kraków Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kraków Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kraków tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kraków Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kraków Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kraków Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kraków Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kraków Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kraków Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKraków Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKraków Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kraków Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Kraków tanio

Jesteśmy firmą profesjonalną i rzetelnie podchodzącą do swej pracy. W związku z tym wypożyczalnia samochodów Kraków realizuje poważne inwestycje w rozwój swej floty pojazdów, a do tego nie oszczędza na ich serwisowaniu. Pojazdy są nowoczesne, wygodne i zapewniające bezpieczną jazdę w najgorszych nawet warunkach. Wynajem aut Kraków jest u nas niedrogi przede wszystkim w związku z tym, iż byliśmy w stanie doskonale zoptymalizować wydatki. U nas niedrogi będzie drobny oraz długi wynajem, tak dla klientów indywidualnych, jak również dla przedsiębiorców.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Kraków tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

malopolskie@armanda.pl

,Kraków

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl