WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LIMANOWA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Limanowa

Wynajem samochodów Limanowa tanio

Zapraszamy do zapoznania się z ogromną ofertą nowoczesnej wypożyczalni samochodów z (miasto), która gwarantuje najlepszy poziom swoich usług a także konkurencyjne ceny. Nasza propozycja została stworzona naturalnie nie tylko z myślą o osobach prywatnych, które poszukują auta do wyjazdów urlopowych lub do załatwienia istotnych spraw w mieście. Jesteśmy otwarci też na współpracę z przedsiębiorcami. Wypożyczamy auta na długotrwałe terminy, ułatwiając dzięki temu funkcjonowanie wielu firmom, którym nie kalkuluje się utrzymywanie swej floty pojazdów. Wynajem samochodów Limanowa w tej firmie będzie łatwy oraz jednocześnie naprawdę bezpieczny. Pobieramy małe kaucje, jak i zawsze wymagamy minimum spraw formalnych. Poczucie bezpieczeństwa natomiast objawia się nie tylko dobrymi polisami ubezpieczeniowymi. Nasi klienci za każdym razem otrzymują bowiem wozy bardzo doskonale utrzymane pod kątem mechanicznym. Nieustannie doglądamy stanu technicznego naszych pojazdów oraz w razie potrzeby szybko je naprawiamy. Podróżowanie takimi pojazdami jest również naprawdę komfortowe. Są to bowiem samochody nowoczesne oraz eleganckie, jakie są naprawdę dobrze utrzymane w środku. Wypożyczalnia aut Limanowa utrzymuje jednakże mimo tego niezwykle konkurencyjne warunki cenowe. Są one atrakcyjne bez znaczenia dla tego, czy potrzebujemy wypożyczyć wóz na bardzo krótki czas, lub na długie tygodnie albo miesiące. By całkowicie poznać wszystkie możliwości, jakie oferuje ten wynajem aut Limanowa, najlepiej już teraz skontaktować się z naszą firmą. Odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

wypożyczalnia samochodów Limanowa

Wypożyczalnia aut Limanowa tanio

Chcemy jak jesteśmy w stanie, by podchodzić fachowo do realizacji wszystkich usług a także oferować swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Na pewno warto skorzystać z naszej usługi w związku z tym, że oferujemy naprawdę szeroki wybór nowoczesnych aut. Niezależnie od tego, czy potrzebny będzie mały wóz miejski, ogromny samochód rodzinny, eleganckie auto do podróży służbowych czy duży pojazd do wymagającej pracy, to u nas w każdej sytuacji znajdzie się coś odpowiedniego. Wypożyczalnia samochodów Limanowa chce jak może, żeby zadbać o doskonały stan techniczny całej floty samochodów. Bardzo skrupulatnie podchodzimy do spraw badań technicznych, natomiast wykryte awarie w naprawdę krótkim czasie usuwamy, korzystając z usług profesjonalnych mechaników. To dzięki temu jazda tymi pojazdami zawsze będzie bezpieczna, a dodatkowym zabezpieczeniem będą oczywiście pełne polisy ubezpieczeniowe. Wypożyczalnia aut Limanowa zmniejszyła również do absolutnego minimum sprawy formalne, jakie niezbędne są do spełnienia w czasie podpisywania umowy. Mimo tego, że nasze usługi są bardzo profesjonalne, to równocześnie poziom cen pozostaje atrakcyjny. Wynajem aut będzie tani niezależnie od długości wynajmu. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, to profesjonalni konsultanci z radością je wyjaśnią. Wynajem samochodów Limanowa potrafi być naprawdę rozsądnym wyjściem dla każdej osoby, niezależnie od potrzeb i pojemności portfela. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami już teraz oraz do poznania wszystkich naszych możliwości.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Limanowa Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Limanowa Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Limanowa Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Limanowa Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Limanowa tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Limanowa Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Limanowa Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Limanowa Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Limanowa Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Limanowa Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Limanowa Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLimanowa Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLimanowa Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Limanowa Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Limanowa tanio

Jesteśmy firmą profesjonalną i poważnie podchodzącą do wykonywanej pracy. Z tego powodu wypożyczalnia samochodów Limanowa prowadzi poważne inwestycje w rozbudowę swojej floty aut, jak i zdecydowanie nie oszczędza na ewentualnym serwisowaniu. Pojazdy są nowoczesne, wygodne oraz zapewniające bezpieczną podróż w dowolnych warunkach. Wynajem aut Limanowa jest u nas niedrogi przede wszystkim w związku z tym, że byliśmy w stanie doskonale zoptymalizować wydatki. U nas tani jest drobny oraz długi wynajem, tak dla osób prywatnych, jak również dla firm.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Limanowa tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

malopolskie@armanda.pl

,Limanowa

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl