WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW NOWY SĄCZ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Nowy Sącz

Wynajem samochodów Nowy Sącz tanio

Zachęcamy do zapoznania się z dużą ofertą profesjonalnej wypożyczalni samochodów z (miasto), która gwarantuje najwyższy poziom własnych usług i konkurencyjne warunki cenowe. Nasza oferta została utworzona nie tylko z myślą o osobach prywatnych, jakie szukają auta do wyjazdów prywatnych czy do załatwienia istotnych spraw w mieście. Jesteśmy otwarci też na współpracę z biznesmenami. Wypożyczamy pojazdy na długie terminy, ułatwiając w ten sposób funkcjonowanie wielu firmom, którym nie kalkuluje się utrzymywanie swej floty pojazdów. Wynajem samochodów Nowy Sącz w naszej wypożyczalni jest łatwy i jednocześnie naprawdę bezpieczny. Doliczamy niskie kaucje, a przy tym za każdym razem wymagamy absolutnego minimum formalności. Bezpieczeństwo natomiast objawia się naturalnie nie tylko pełnymi polisami ubezpieczeniowymi. Wszyscy klienci za każdym razem otrzymują bowiem pojazdy naprawdę dobrze utrzymane pod kątem technicznym. Regularnie doglądamy stanu mechanicznego naszych pojazdów i w razie konieczności szybko je naprawiamy. Podróżowanie tymi pojazdami jest również bardzo wygodne. Są to bowiem pojazdy nowoczesne i ładne, które są naprawdę świetnie utrzymane w środku. Wypożyczalnia aut Nowy Sącz zachowuje jednak pomimo tego niezwykle konkurencyjne warunki cenowe. Są one konkurencyjne niezależnie od tego, czy będziemy chcieli wypożyczyć wóz na bardzo mały czas, czy na długie tygodnie albo miesiące. Aby w pełni sprawdzić wszystkie możliwości, jakie oferuje ten wynajem aut Nowy Sącz, najlepiej już dzisiaj skontaktować się z naszą firmą. Odpowiemy na wszystkie zapytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz

Wypożyczalnia aut Nowy Sącz tanio

Chcemy jak możemy, żeby podchodzić profesjonalnie do realizacji wszelkich usług oraz zapewniać swym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Z całą pewnością warto skorzystać z naszej usługi dlatego, iż oferujemy bardzo szeroki wybór nowoczesnych samochodów. Niezależnie od tego, czy potrzebny będzie niewielki pojazd miejski, ogromny samochód rodzinny, ładne auto do wyjazdów biznesowych czy duży pojazd do ciężkiej pracy, to u nas w każdej sytuacji znajdzie się coś odpowiedniego. Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz chce jak potrafi, aby zadbać o świetny stan techniczny całej floty samochodów. Naprawdę skrupulatnie podchodzimy do spraw badań technicznych, natomiast znalezione usterki w naprawdę szybkim czasie naprawiamy, korzystając z usług profesjonalnych mechaników. To dzięki temu jazda tymi pojazdami zawsze jest bezpieczna, a dodatkowym zabezpieczeniem są naturalnie pełne polisy ubezpieczeniowe. Wypożyczalnia aut Nowy Sącz ograniczyła również do minimum sprawy formalne, które niezbędne będą do zrealizowania w czasie podpisywania umowy. Pomimo tego, że nasze usługi są bardzo profesjonalne, to jednocześnie poziom ofert cenowych jest przystępny. Proces wynajmu aut będzie tani niezależnie od długości wynajmu. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, to profesjonalni pracownicy z przyjemnością je wyjaśnią. Wynajem samochodów Nowy Sącz potrafi okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego, niezależnie od wymagań i pojemności portfela. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami już teraz oraz do poznania wszystkich naszych możliwości.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Nowy Sącz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Nowy Sącz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Nowy Sącz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Nowy Sącz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Nowy Sącz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Nowy Sącz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Nowy Sącz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Nowy Sącz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikNowy Sącz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikNowy Sącz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Nowy Sącz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Nowy Sącz tanio

Jesteśmy firmą profesjonalną oraz rzetelnie podchodzącą do swojej pracy. Z tego powodu wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz realizuje poważne inwestycje w rozbudowę swojej floty pojazdów, jak i nie oszczędza na ewentualnym serwisowaniu. Auta są nowoczesne, komfortowe i gwarantujące bezpieczną podróż w najgorszych nawet warunkach. Wynajem aut Nowy Sącz będzie w naszej firmie tani zwłaszcza z tego powodu, że udało nam się świetnie zoptymalizować koszty. U nas niedrogi jest krótki i długotrwały wynajem, tak dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Nowy Sącz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

malopolskie@armanda.pl

,Nowy Sącz

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl