WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW NOWY TARG

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Nowy Targ

Wynajem samochodów Nowy Targ tanio

Zachęcamy do zapoznania się z dużą ofertą nowoczesnej wypożyczalni samochodów z (miasto), jaka gwarantuje najwyższy poziom własnych usług oraz atrakcyjne oferty cenowe. Nasza oferta została utworzona nie tylko z myślą o osobach indywidualnych, jakie poszukują auta do wyjazdów prywatnych albo do załatwienia istotnych spraw na terenie miasta. Jesteśmy otwarci również na współpracowanie z przedsiębiorcami. Wypożyczamy samochody na długotrwałe terminy, ułatwiając dzięki temu pracowanie wielu firmom, którym nie kalkuluje się utrzymywanie własnej floty samochodów. Wynajem samochodów Nowy Targ w naszej wypożyczalni jest prosty i równocześnie naprawdę bezpieczny. Doliczamy małe kaucje, jak i w każdej sytuacji wymagamy minimum formalności. Bezpieczeństwo za to objawia się naturalnie nie tylko dobrymi polisami ubezpieczeniowymi. Nasi klienci zawsze dostają bowiem samochody bardzo świetnie utrzymane pod kątem technicznym. Nieustannie doglądamy stanu technicznego wszystkich pojazdów oraz w razie konieczności natychmiast je naprawiamy. Podróżowanie tymi autami jest także bardzo wygodne. To bowiem pojazdy nowoczesne i eleganckie, jakie są naprawdę świetnie utrzymane we wnętrzu. Wypożyczalnia aut Nowy Targ zachowuje jednakże pomimo tego naprawdę atrakcyjne warunki cenowe. Będą one konkurencyjne bez znaczenia dla tego, czy potrzebujemy wypożyczyć samochód na bardzo krótki czas, lub na długie tygodnie albo miesiące. Aby w pełni poznać wszystkie możliwości, jakie zapewnia ten wynajem aut Nowy Targ, najlepiej już dzisiaj podjąć się kontaktu z naszą firmą. Odpowiemy na wszelkie zapytania oraz wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

wypożyczalnia samochodów Nowy Targ

Wypożyczalnia aut Nowy Targ tanio

Chcemy jak jesteśmy w stanie, aby podchodzić fachowo do realizacji wszelkich usług i oferować swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Na pewno warto skorzystać z tej usługi dlatego, że oferujemy naprawdę duży wybór profesjonalnych samochodów. Niezależnie od tego, czy niezbędny będzie niewielki samochód miejski, duży samochód rodzinny, ładne auto do podróży biznesowych albo duży pojazd do wymagającej pracy, to tutaj w każdej sytuacji odnajdzie się coś idealnego. Wypożyczalnia samochodów Nowy Targ stara się jak potrafi, aby zatroszczyć się o dobry stan mechaniczny całej floty pojazdów. Bardzo skrupulatnie podchodzimy do spraw przeglądów technicznych, a znalezione usterki w bardzo szybkim czasie usuwamy, korzystając z usług świetnych mechaników. To z tego powodu jazda naszymi pojazdami zawsze będzie bezpieczna, a dodatkowym zabezpieczeniem będą oczywiście maksymalne polisy ubezpieczeniowe. Wypożyczalnia aut Nowy Targ zmniejszyła również do absolutnego minimum sprawy formalne, które wymagane są do zrealizowania podczas podpisywania umowy. Pomimo tego, że nasze usługi są naprawdę profesjonalne, to jednocześnie poziom ofert cenowych jest przystępny. Proces wynajmu pojazdów będzie niedrogi bez znaczenia dla czas wynajmu. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, to nasi konsultanci z przyjemnością je wyjaśnią. Wynajem samochodów Nowy Targ potrafi okazać się niesłychanie dobrym wyjściem dla każdego, niezależnie od wymagań oraz wielkości kieszeni. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami już teraz oraz do sprawdzenia wszystkich naszych możliwości.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Nowy Targ Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Nowy Targ Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Nowy Targ Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Nowy Targ Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Targ tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Nowy Targ Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Targ Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Nowy Targ Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Nowy Targ Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Nowy Targ Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Nowy Targ Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikNowy Targ Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikNowy Targ Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Nowy Targ Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Nowy Targ tanio

Jesteśmy wypożyczalnią fachową i rzetelnie podchodzącą do własnej pracy. Z racji tego wypożyczalnia samochodów Nowy Targ prowadzi poważne inwestycje w rozwój swojej floty pojazdów, a przy tym nie oszczędza na ich serwisowaniu. Samochody są nowoczesne, komfortowe i gwarantujące bezpieczną podróż w każdych warunkach. Wynajem aut Nowy Targ jest w naszej firmie niedrogi przede wszystkim z tego powodu, że byliśmy w stanie doskonale zoptymalizować koszty. U nas niedrogi jest krótki oraz długotrwały wynajem, tak dla osób prywatnych, jak również dla firm.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Nowy Targ tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

malopolskie@armanda.pl

,Nowy Targ

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl