WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OLKUSZ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Olkusz

Wynajem samochodów Olkusz tanio

Zapraszamy do zapoznania się z ogromną ofertą nowoczesnej wypożyczalni samochodów z (miasto), która zapewnia najlepszy poziom swoich usług a także atrakcyjne warunki cenowe. Nasza propozycja została stworzona nie tylko z myślą o osobach prywatnych, jakie potrzebują pojazdu do podróży prywatnych lub do załatwienia istotnych spraw na terenie miasta. Pozostajemy otwarci także na współpracowanie z biznesmenami. Wynajmujemy samochody na długotrwałe terminy, ułatwiając w ten sposób pracowanie wielu przedsiębiorcom, jakim nie opłaca się utrzymanie własnej floty pojazdów. Wynajem samochodów Olkusz w tej wypożyczalni będzie łatwy oraz równocześnie naprawdę bezpieczny. Pobieramy małe kaucje, a przy tym w każdym przypadku wymagamy absolutnego minimum formalności. Poczucie bezpieczeństwa natomiast objawia się nie tylko pełnymi polisami ubezpieczeniowymi. Wszyscy klienci zawsze otrzymują bowiem pojazdy naprawdę świetnie utrzymane pod kątem technicznym. Regularnie doglądamy stanu technicznego wszystkich pojazdów i w razie potrzeby szybko je naprawiamy. Podróżowanie naszymi samochodami jest również bardzo komfortowe. Są to bowiem samochody nowoczesne i ładne, jakie są bardzo dobrze utrzymane we wnętrzu. Wypożyczalnia aut Olkusz zachowuje jednak mimo tego naprawdę atrakcyjne warunki cenowe. Będą one konkurencyjne bez znaczenia dla tego, czy potrzebujemy wypożyczyć auto na bardzo krótki czas, bądź na długie tygodnie bądź miesiące. Aby całkowicie sprawdzić wszystkie możliwości, jakie oferuje ten wynajem aut Olkusz, najrozsądniej już w tej chwili podjąć się kontaktu z naszą firmą. Odpowiemy na wszelkie pytania a także wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

wypożyczalnia samochodów Olkusz

Wypożyczalnia aut Olkusz tanio

Staramy się jak jesteśmy w stanie, żeby podchodzić fachowo do realizacji wszystkich usług a także gwarantować swoim klientom wysoki poziom bezpieczeństwa. Z całą pewnością opłaca się skorzystać z tej propozycji w związku z tym, iż oferujemy naprawdę szeroki wybór profesjonalnych pojazdów. Bez znaczenia dla tego, czy niezbędny będzie mały samochód miejski, ogromny samochód rodzinny, ładne auto do podróży służbowych lub duży pojazd do wymagającej pracy, to u nas w każdej sytuacji odnajdzie się coś idealnego. Wypożyczalnia samochodów Olkusz chce jak może, aby zatroszczyć się o doskonały stan techniczny całej floty pojazdów. Bardzo skrupulatnie podchodzimy do spraw badań technicznych, a wykryte usterki w bardzo szybkim czasie usuwamy, korzystając z usług świetnych mechaników. To z tego powodu podróż naszymi pojazdami za każdym razem jest bezpieczna, a dodatkowym zabezpieczeniem są naturalnie pełne polisy ubezpieczeniowe. Wypożyczalnia aut Olkusz zmniejszyła również do minimum sprawy formalne, jakie niezbędne będą do spełnienia podczas spisywania umowy. Pomimo tego, że nasze usługi są naprawdę profesjonalne, to jednocześnie poziom cen pozostaje konkurencyjny. Wynajem aut będzie tani bez znaczenia dla długości wynajmu. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, to profesjonalni konsultanci z radością je rozwieją. Wynajem samochodów Olkusz może być bardzo rozsądnym rozwiązaniem dla każdego, niezależnie od potrzeb a także pojemności portfela. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami już teraz oraz do sprawdzenia wszystkich naszych usług.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Olkusz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Olkusz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Olkusz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Olkusz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Olkusz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Olkusz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Olkusz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Olkusz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Olkusz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Olkusz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Olkusz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOlkusz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOlkusz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Olkusz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Olkusz tanio

Jesteśmy firmą doświadczoną i rzetelnie podchodzącą do wykonywanej pracy. Z racji tego wypożyczalnia samochodów Olkusz realizuje poważne inwestycje w rozbudowę własnej floty aut, jak i zdecydowanie nie oszczędza na ich serwisowaniu. Auta są nowoczesne, wygodne oraz gwarantujące bezpieczną podróż w najgorszych nawet warunkach. Wynajem aut Olkusz jest u nas niedrogi zwłaszcza z tego powodu, iż byliśmy w stanie świetnie zoptymalizować koszty. U nas tani jest krótki oraz długi wynajem, tak dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Olkusz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

malopolskie@armanda.pl

,Olkusz

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl