WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WADOWICE

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Wadowice

Wynajem samochodów Wadowice tanio

Płatne wypożyczenie samochodu wielu osobom może kojarzyć się z bardzo dużą ceną, a przy tym z ogromem spraw formalnych, jakie przed spisaniem umowy będzie należało spełnić. Inną sprawą będą kaucje, które nierzadko są tak wysokie, że mocno zniechęcają do skorzystania z oferty. Zdecydowanie inaczej jest jednak w tym przypadku. Wypożyczalnia samochodów Wadowice stara się bowiem jak może, by zapewnić przystępny poziom cen a także minimum formalności przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu usług. Wielką zaletą naszej oferty jest możliwość wyboru spośród naprawdę wielu różnorodnych samochodów. Stale inwestujemy i rozbudowujemy własną bazę samochodów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom każdej osoby. Wynajem samochodów Wadowice dotyczy małych pojazdów miejskich, ogromnych aut rodzinnych, ekskluzywnych samochodów dla celów biznesowych bądź wozów pakownych, dobrych do transportu ciężkich przedmiotów. Wypożyczalnia aut Wadowice troszczy się jednak nie tylko o komfort swoich klientów, lecz również o ich bezpieczeństwo. Często serwisowane samochody są całkowicie sprawne technicznie, a zadbane wnętrza powodują, że każda podróż to zwyczajnie czysta radość. Nasza wypożyczalnia ma przy tym profesjonalnych specjalistów, którzy z radością wytłumaczą wszystkie sprawy powiązane z wynajmowaniem. Wystarczy jeden kontakt z naszymi pracownikami, żeby przekonać się na własnej skórze, iż wynajem aut Wadowice będzie mógł być komfortowy, bardzo niedrogi oraz równocześnie całkowicie bezpieczny.

wypożyczalnia samochodów Wadowice

Wypożyczalnia aut Wadowice tanio

Atrakcyjny poziom cen oraz niewielkie kaucje to z całą pewnością ogromne zalety, które czynią naszą propozycję tak konkurencyjną, lecz na tym zdecydowanie nie koniec plusów tych usług. Wypożyczalnia samochodów Wadowice po pierwsze troszczy się o dobry poziom bezpieczeństwa swoich klientów. Zawsze mamy maksymalne polisy ubezpieczoniowe, które zabezpieczają tak kierowcę, jak również wszystkich pasażerów. Najważniejsze będzie jednak to, iż w naszej firmie nikt nie spotka się z autami w słabym stanie mechanicznym, jakimi w zasadzie strach podróżować. Auta cały czas przechodzą badania techniczne i jeśli tylko odnajdziemy jakieś usterki, to natychmiastowo je naprawiamy. Wynajem samochodów Wadowice jest więc w efekcie bezpieczny oraz co istotne, bez znaczenia dla wyboru pojazdu, w każdej sytuacji każdy może liczyć na bardzo wygodną jazdę, niezależnie od jej długości. Atrakcyjny poziom cen a także minimum formalności są skutkiem świetnej optymalizacji funkcjonowania naszej firmy. Nie będziemy stawiać dużych wymagań wobec klientów, a i jednocześnie chcemy jak najbardziej obniżać wymagane kaucje. Wypożyczalnia aut Wadowice spełni oprócz tego potrzeby każdego klienta. W tym przypadku wynajem aut Wadowice będzie dotyczył bowiem aut z różnorodnych segmentów, w tym aut naprawdę dużych, którymi bezproblemowo będzie można przewieźć przeróżne przedmioty. Co dodatkowo istotniejsze, w tym przypadku oferty cenowe są naprawdę atrakcyjne niezależnie od tego, czy wynajem jest na krótki czas lub na bardzo długi okres czasu. Każda osoba z pewnością bardzo elastycznie dobierze usługi do własnych potrzeb.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Wadowice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Wadowice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Wadowice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Wadowice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wadowice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Wadowice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wadowice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Wadowice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Wadowice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Wadowice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Wadowice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikWadowice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikWadowice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Wadowice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Wadowice tanio

Stworzenie elastycznych oraz niedrogich usług powiązanych z wynajmem aut Wadowice zawsze pozostawało naszą główną misją. Chcielibyśmy być konkurencyjni na rynku nie tylko oferując auta w atrakcyjnej cenie, ale przede wszystkim również w idealnym stanie mechanicznym. Wypożyczalnia samochodów Wadowice do tego intensywnie realizuje inwestycje we flotę własnych samochodów. Posiadamy w ten sposób ich duży wybór, co z całą pewnością każdemu upraszcza idealne przystosowanie usług do swoich potrzeb. U nas minimum spraw formalnych i komfort korzystania z aut są w każdym przypadku gwarantowane.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Wadowice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

malopolskie@armanda.pl

,Wadowice

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl